Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G
Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G
Prachtig groot keramieken sierschotel ca. 1920 met decor van diverse geisha's in zeer goede staat ø47cm.
Twee grote porseleinen Chinese deksel-siervazen 20e eeuw met vijverdecor met karpers in goede staat 56xø27cm. Cond.: G
Collier van 2 rijen bloedkoraal waaraan een antiek slot.GG 14 krt. L. 43 cm.
Armband van 4 rijen bloedkoraal, slot GG585/000, L.19 cm.
Replica van een 18e eeuwse Hollandse Louis Seize bakbarometer 20e eeuw. Mooie kwaliteit met tinnen gegraveerde plaat en fineer inlegwerk 128x24x9cm. Cond.: G
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Grote notenhouten tafelklok Grunderzeit ca. 1890, gemerkt Junghans in originele goede staat 55x33x20cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G