Oude majolica hangpetroleumlamp met 6 kaarskandelaars, glazen pegels en witglazen kap 65xø54cm.
Doos diversen o.a; Porseleyne Fles, tin, Rosenthal, Limoges, glas etc. Cond.: G
Drie delen koperwerk 20e eeuw; 1x messing opengewerkt geurdoosje, 1x Art Deco dekseldoos, 1x Oosterse houder 1e helft 20e eeuw 9-15cm. Cond.: G
19e Eeuwse Biedermeier tabakscomfoor van messing met notenhouten voet in goede staat 13xø12cm.
Hollandse notenhouten barometer met kerfsnede ca. 1920 in zeer goede staat 42x23cm.
Aparte bakelieten mossel met windmolen en bootje ca. 1930 (China of Japan), deksel van de mossel zit los 5x8x6cm. Cond.: G
Langwerpige spiegel 20e eeuw in Louis Quinze stijl, licht beschadigd 71x23cm. Cond.: G
Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G
Oude ijzeren bronskleurige vijzel met opschrift "Durch Krieg Zum Sieg 1914-1917" stamper ontbreekt 11,5x13cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk 19e-20e eeuw; 1x schouwkoker insteekbaar 19e eeuw, 1x strijkijzer 20e eeuw en 1x koperen maat 20e eeuw 18-30cm. Cond.: G
IJzeren koffiebrander en strijkijzer 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 25xø24cm. en 21x20x8cm. Cond.: G
Prachtige uitgewerkte handspiegel 19e eeuw, waarschijnlijk Russisch. messing handgreep met filigrain opgewerkt 31x15cm. Cond.: G
Vier delen Oosters koperwerk 20e eeuw o.a; koffie- en schenkkan 23-31cm. Cond.: G
Twee eikenhouten ijsemmers met nikkel en keramieken binnenbak ca. 1920 23xø14cm. Cond.: G
Twee oude koffiemolens 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Ideal Leinborcks en 1x gemerkt P. Dienes Solida 24-30cm. Cond.: G
Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G
Vroege koperen ketel met hengsel ca. 1800 in originele staat 22xø26cm. Cond.: G
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Salters Improved Family Scale no. 50 British made 32xø24cm. Cond.: G
Drie oude ere-medailles België; Habilete Moralite, Bekwaamheid, Zedelijkheid 10cm. Cond.: G
Terracotta Madonna met kind 20e eeuw, bruin gepatineerd met goudkleur 29,5cm. Cond.: G
Petroleumlampje met metalen bewerkte voet en glazen reservoir ca. 1900 28x13x13cm. Cond.: G
Oude beschilderde kraantjeskan 20e eeuw in zeer goede staat 42x24xø13cm. Cond.: G
Rettel Busch Stilhandbuch, ornamentiek Möbel, innen ausbau von den ältesten Zeiten bis zum Biedermeier. Vierte Auflage mit 1242 Zeichnungen. Verlag Julius Hoffmann Stuttgart
Doos divers koperwerk o.a; visweegschaal met gewichten, borstelset, Friese doorloperes, zeef, kandelaars etc. Cond.: G
Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G
Oud blikken gasfornuisje compleet met pannen en schoorsteen, vermoedelijk Duitsland ca. 1930 23x17x11cm Cond.: G
Oude blikken speelgoed autobus Trademark Modern Toys, made in Japan pat. N.O. 16398. Electrisch (oxidatie) 18x33x11cm. Cond.: R
Notenfineer regelateur met kroon en tollen ca. 1880, uurwerk gemerkt Junghans in redelijke staat 67x36x19cm. Cond.: G
Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G
Drie oude donkergebeitste bijzettafeljes (miniset) met geschulpt blad 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x44cm. Cond.: G
Eikenhouten etageretafel met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x46x31cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten Sheraton stijl stoelen met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x40x54cm. Cond.: G
Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (loper) Pakistan Karachi 157x62cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met restauratie-en slijtplekken 207x142cm. Cond.: R
Oud Perzisch wandkleed gedeeltelijk dubbelegnaaid in redelijke staat 373x100cm. Cond.: G
Perzisch kleed met 7 Oosterse motieven, waarschijnlijk bidkleed (roodbruin) 133x84cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed in zeer goede staat. Fijn geknoopt in veelkleurig decor 95x63cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk bruin-rood in goede originele staat 215x129cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rood en blauw in goede originele staat 161x115cm. Cond.: G
Oud zijden tafelkleed (worteldoek) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 144x177cm.
Twee Perzische handgeknoopte kamelenzakken in zeer goede staat 40x28cm. en 89x46cm. Cond.: G
Twee Oosterse tropisch houten figuren 20e eeuw, voorstellend karbauen met een figuur (1x ingelegd met koperdraad) 19x22x8cm. en 14x13x5cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen roomstelletje 20e eeuw met zwart glazen ondertablet in zeer goede staat 8x22x13cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G
Aparte groen glazen vaas 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x15x6cm. Cond.: G
Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G
Imari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met bloemvaasmotief 21xø12cm. Cond.: G
Drie oude bisquit porseleinen medaillons; 1x "100 Jahre Staalliches Museum Schwerin", 1x Wartburg 1067/1967, 1x Deutsche Democratische Republiek 1685-1759 Georg Friedrich Händel ø6cm. Cond.: G
Grote aardewerken Mobach vaas ca. 1950, oker/bruin geribbeld. In zeer goede staat 26xø22cm. Cond.: G
Duitse porseleinen damesfiguur vroeg Sitzendorf (beschadigd), vingers missen en hoofd is gelijmd 22cm. Cond.: M
Makkums porseleinen schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 24xø16cm. Cond.: G
Grote keramieken Wedgwood schaal 20e eeuw, gemerkt Statford of Etruria Wedgwood ø32,5cm. Cond.: G
Grote keramieken plateel schaal, gemerkt Ram Persian Made in Holland Handpainted 20e eeuw in zeer goede staat 8xø32cm. Cond.: G
Twee porseleinen kinderserviesjes 1e helft 20e eeuw. Servies 1 bestaat uit 5 kopjes, 6 schotels, 1 theekannetje, melkkannetje en suikerpotje. Andere servies bestaat uit 2 kop&schotels, theepotje, melk...
Langwerpige keramieken broodschaal Societe Ceramique Maastricht ca. 1920. Roze decor en figuren 8x36x22,5cm. Cond.: G
Twee delen Hollands aardewerk 20e eeuw; 1x Gouda plateel Regina ø27cm. en 1x Makkum kom ø18,5cm. Cond.: G
Twee delen Chinees aardewerk 20e eeuw; 1x zware asbak met Chinese tekst 17x19,5cm en 1x grote vaas met bloemmotief 22x21x19cm. beide gemerkt F en C
Engelse keramieken Royal Doulton beker met handvat, handgesigneerd 1988 in de vorm van een gezicht met koninklijke vlag 11x11x8cm. Cond.: G
Grote aardewerken bloemvaas geglazuurd met daarop opgewerkt bloemen en vogels, vermoedelijk China 20e eeuw 21xø18cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen KPM plauqette (Duitsland) van Ernst Reuter, Burgermeister von Berlin 1889-1953 11x13cm. Cond.: G
Zilver overlay porseleinen koffiekan, melkkan en suikerpot ca. 1930 Duitsland, Heinrich Porzellan 10-24cm. Cond.: G
Terracotta beeld ca. 1900, brons beschilderd Duitsland. Genummerd (chip af) 35xø17cm. Cond.: R
2 Reichsmark 1934 Shiller "Friedrich Schiller 1759 - 1934", Cond.: ZF/P
29 Munten Aruba + Ned. Antillen, onder andere; zilver, koersgeld Cond.: ZF-UNC-Proof
Kronenthaler 1796 C Oostenrijkse Nederlanden ZF, KM 62.1
50 Munten Oostenrijk vanaf Franz Joseph waaronder serie euro's en overige munten 19e-20e eeuw
16 Munten Griekenland waaronder; 1x 250 drcahme 1981 UNC, 2x 250 drachme 1982 UNC en 1x 100 drachme 1982 Proof
13 Munten België waaronder; 1x 2 Frank 1909 PR-, 1x 5 centimes 1857 ZF en 1x 2 Frank 1912 PR (Ned. tekst)
14 Munten Hongarije waaronder; 1x 50 forint 1968 UNC, 1x 110 forint 1991 Proof, 1x 100 forint 1985 UNC en 1x 25 forint 1967 UNC
24 Munten van 1 Quarter USA tussen 1854-2002 waaronder; 1x 1/4 dollar 1854 ZF-, 1x 1/4 dollar 1908 FR en 1x 1/4 dollar 1929 ZF+
Diverse oude munten koper/nikkel wereldwijd ca. 220gr.
Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G
Grote hoge bloemvaas ca. 1930 van blauw glas beschilderd met rood randje, mondgeblazen 22,5xø16cm. Cond.: G
Franse Art Nouveau vaas (Jugendstil) van groen geglazuurd keramiek, gesigneerd Gres Morvan Beaux 24xø11cm. Cond.: G
19e Eeuws miniatuur zakmesje aan ketting met koperen handvat 5,7cm. open en 3,5cm. dicht. Cond.: G
Trogir Kvakovic '87, aqaurel op papier, kathedraal met poort 16x26cm. Cond.: G
A. Wieringa, ets op papier, Amsterdamse poort Haarlem nr. 142/250 19x15cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, ets op papier, De Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam 16,5x12cm. Cond.: G
C. Sohn Jr. (Dusseldorf 1872), kopergravure op papier, "Wilkommener Besuch" 43x32cm. Cond.: G
M. Wunsch ca. 1890, kopergravure, "Ein Wichtiges Geheimnis" 33x45cm. Cond.: G
Oude snavelkan 2e helft 20e eeuw met glazen reservoir en tinnen montuur 30x16xø12cm. Cond.: G