Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hangende petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp met 6 kaarskandelaars, glazen pegels en witglazen kap 65xø54cm.

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen o.a; Porseleyne Fles, tin, Rosenthal, Limoges, glas etc. Cond.: G

3 Diverse doosjes
Resultaat: 20 EUR

Drie delen koperwerk 20e eeuw; 1x messing opengewerkt geurdoosje, 1x Art Deco dekseldoos, 1x Oosterse houder 1e helft 20e eeuw 9-15cm. Cond.: G

Pijpencomfoor
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse Biedermeier tabakscomfoor van messing met notenhouten voet in goede staat 13xø12cm.

Barometer met kerfwerk
Resultaat: 20 EUR

Hollandse notenhouten barometer met kerfsnede ca. 1920 in zeer goede staat 42x23cm.

Bakelieten Chin. mossel
Resultaat: 20 EUR

Aparte bakelieten mossel met windmolen en bootje ca. 1930 (China of Japan), deksel van de mossel zit los 5x8x6cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Langwerpige spiegel 20e eeuw in Louis Quinze stijl, licht beschadigd 71x23cm. Cond.: G

Beugeltasje
Resultaat: 20 EUR

Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 20 EUR

Oude ijzeren bronskleurige vijzel met opschrift "Durch Krieg Zum Sieg 1914-1917" stamper ontbreekt 11,5x13cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 20 EUR

Bronzen vijzel met stamper ca. 1800 . 10xø10cm. en 18xø3cm. Cond.: G

3 Deel koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen koperwerk 19e-20e eeuw; 1x schouwkoker insteekbaar 19e eeuw, 1x strijkijzer 20e eeuw en 1x koperen maat 20e eeuw 18-30cm. Cond.: G

Strijkijzer + Koffiebrander
Resultaat: 20 EUR

IJzeren koffiebrander en strijkijzer 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 25xø24cm. en 21x20x8cm. Cond.: G

Handspiegel, handwerk
Resultaat: 20 EUR

Prachtige uitgewerkte handspiegel 19e eeuw, waarschijnlijk Russisch. messing handgreep met filigrain opgewerkt 31x15cm. Cond.: G

4 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Oosters koperwerk 20e eeuw o.a; koffie- en schenkkan 23-31cm. Cond.: G

2 Engelse ijsemmers
Resultaat: 20 EUR

Twee eikenhouten ijsemmers met nikkel en keramieken binnenbak ca. 1920 23xø14cm. Cond.: G

2 Koffiemolens
Resultaat: 20 EUR

Twee oude koffiemolens 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Ideal Leinborcks en 1x gemerkt P. Dienes Solida 24-30cm. Cond.: G

Diverse bakelieten platen
Resultaat: 20 EUR

Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G

Koperen ketel
Resultaat: 20 EUR

Vroege koperen ketel met hengsel ca. 1800 in originele staat 22xø26cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos divers aardewerk, porselein etc. Cond.: G

Weegschaal met emaille
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Salters Improved Family Scale no. 50 British made 32xø24cm. Cond.: G

3 Ere-medailles
Resultaat: 20 EUR

Drie oude ere-medailles België; Habilete Moralite, Bekwaamheid, Zedelijkheid 10cm. Cond.: G

Terracotta Madonna
Resultaat: 20 EUR

Terracotta Madonna met kind 20e eeuw, bruin gepatineerd met goudkleur 29,5cm. Cond.: G

Petroleumlampje
Resultaat: 20 EUR

Petroleumlampje met metalen bewerkte voet en glazen reservoir ca. 1900 28x13x13cm. Cond.: G

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 20 EUR

Oude beschilderde kraantjeskan 20e eeuw in zeer goede staat 42x24xø13cm. Cond.: G

50 Hollandse boeken
Resultaat: 20 EUR

Doos met 50 Hollandse boeken o.a antiquarisch

Rettel Busch Stilhandbuch
Resultaat: 20 EUR

Rettel Busch Stilhandbuch, ornamentiek Möbel, innen ausbau von den ältesten Zeiten bis zum Biedermeier. Vierte Auflage mit 1242 Zeichnungen. Verlag Julius Hoffmann Stuttgart

Doos koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Doos divers koperwerk o.a; visweegschaal met gewichten, borstelset, Friese doorloperes, zeef, kandelaars etc. Cond.: G

Doos divers porselein
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G

Speelgoed gasfornuisje
Resultaat: 20 EUR

Oud blikken gasfornuisje compleet met pannen en schoorsteen, vermoedelijk Duitsland ca. 1930 23x17x11cm Cond.: G

Blikken auto
Resultaat: 20 EUR

Oude blikken speelgoed autobus Trademark Modern Toys, made in Japan pat. N.O. 16398. Electrisch (oxidatie) 18x33x11cm. Cond.: R

Regelateur
Resultaat: 20 EUR

Notenfineer regelateur met kroon en tollen ca. 1880, uurwerk gemerkt Junghans in redelijke staat 67x36x19cm. Cond.: G

Franse armleunstoel
Resultaat: 20 EUR

Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G

Miniset, Queen Anne stijl
Resultaat: 20 EUR

Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G

3 Bijzettafeltjes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude donkergebeitste bijzettafeljes (miniset) met geschulpt blad 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x44cm. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten etageretafel met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x46x31cm. Cond.: G

2 Mahonie stoelen, Sheraton stijl
Resultaat: 20 EUR

Twee mahoniehouten Sheraton stijl stoelen met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x40x54cm. Cond.: G

Spinnewiel
Resultaat: 20 EUR

Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G

Loper
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (loper) Pakistan Karachi 157x62cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met restauratie-en slijtplekken 207x142cm. Cond.: R

Perzisch wandkleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch wandkleed gedeeltelijk dubbelegnaaid in redelijke staat 373x100cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Perzisch kleed met 7 Oosterse motieven, waarschijnlijk bidkleed (roodbruin) 133x84cm. Cond.: G

Perzisch kleedje
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed in zeer goede staat. Fijn geknoopt in veelkleurig decor 95x63cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk bruin-rood in goede originele staat 215x129cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rood en blauw in goede originele staat 161x115cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed 205x135cm. Cond.: G

Antiek kleed
Resultaat: 20 EUR

Oud zijden tafelkleed (worteldoek) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 144x177cm.

2 Kamelenzakken
Resultaat: 20 EUR

Twee Perzische handgeknoopte kamelenzakken in zeer goede staat 40x28cm. en 89x46cm. Cond.: G

2 Oosterse figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee Oosterse tropisch houten figuren 20e eeuw, voorstellend karbauen met een figuur (1x ingelegd met koperdraad) 19x22x8cm. en 14x13x5cm. Cond.: G

2 Compositie metalen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G

Roomstel Copier
Resultaat: 20 EUR

Copier Leerdam glazen roomstelletje 20e eeuw met zwart glazen ondertablet in zeer goede staat 8x22x13cm. Cond.: G

Blauw glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G

Groen glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Aparte groen glazen vaas 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x15x6cm. Cond.: G

2 Vaasjes, blank en bruin
Resultaat: 20 EUR

Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G

Imari kraagvaasje
Resultaat: 20 EUR

Imari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met bloemvaasmotief 21xø12cm. Cond.: G

3 Meissen plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude bisquit porseleinen medaillons; 1x "100 Jahre Staalliches Museum Schwerin", 1x Wartburg 1067/1967, 1x Deutsche Democratische Republiek 1685-1759 Georg Friedrich Händel ø6cm. Cond.: G

Mobach vaas Holland
Resultaat: 20 EUR

Grote aardewerken Mobach vaas ca. 1950, oker/bruin geribbeld. In zeer goede staat 26xø22cm. Cond.: G

Sitzendorf pors. figuur
Resultaat: 20 EUR

Duitse porseleinen damesfiguur vroeg Sitzendorf (beschadigd), vingers missen en hoofd is gelijmd 22cm. Cond.: M

Makkumse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Makkums porseleinen schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 24xø16cm. Cond.: G

Wedgwood bord, druivenblad
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken Wedgwood schaal 20e eeuw, gemerkt Statford of Etruria Wedgwood ø32,5cm. Cond.: G

Ronde schaal
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken plateel schaal, gemerkt Ram Persian Made in Holland Handpainted 20e eeuw in zeer goede staat 8xø32cm. Cond.: G

Kinderserviesje
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen kinderserviesjes 1e helft 20e eeuw. Servies 1 bestaat uit 5 kopjes, 6 schotels, 1 theekannetje, melkkannetje en suikerpotje. Andere servies bestaat uit 2 kop&schotels, theepotje, melk...

Ovale broodschaal
Resultaat: 20 EUR

Langwerpige keramieken broodschaal Societe Ceramique Maastricht ca. 1920. Roze decor en figuren 8x36x22,5cm. Cond.: G

Plateel + Makkun coupe
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Hollands aardewerk 20e eeuw; 1x Gouda plateel Regina ø27cm. en 1x Makkum kom ø18,5cm. Cond.: G

Vaas en asbak
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Chinees aardewerk 20e eeuw; 1x zware asbak met Chinese tekst 17x19,5cm en 1x grote vaas met bloemmotief 22x21x19cm. beide gemerkt F en C

Aardewerk kop/beker
Resultaat: 20 EUR

Engelse keramieken Royal Doulton beker met handvat, handgesigneerd 1988 in de vorm van een gezicht met koninklijke vlag 11x11x8cm. Cond.: G

Keramische vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote aardewerken bloemvaas geglazuurd met daarop opgewerkt bloemen en vogels, vermoedelijk China 20e eeuw 21xø18cm. Cond.: G

Porseleinen oorkonde
Resultaat: 20 EUR

Bisquit porseleinen KPM plauqette (Duitsland) van Ernst Reuter, Burgermeister von Berlin 1889-1953 11x13cm. Cond.: G

3-Delige koffieset
Resultaat: 20 EUR

Zilver overlay porseleinen koffiekan, melkkan en suikerpot ca. 1930 Duitsland, Heinrich Porzellan 10-24cm. Cond.: G

Terracotta figuurca. 1890
Resultaat: 20 EUR

Terracotta beeld ca. 1900, brons beschilderd Duitsland. Genummerd (chip af) 35xø17cm. Cond.: R

2 Reichsmark 1934 Shiller
Resultaat: 20 EUR

2 Reichsmark 1934 Shiller "Friedrich Schiller 1759 - 1934", Cond.: ZF/P

29 Munten Aruba + Ned. Ant.
Resultaat: 20 EUR

29 Munten Aruba + Ned. Antillen, onder andere; zilver, koersgeld Cond.: ZF-UNC-Proof

1 Reichsthaler 1764 A Pruissen
Resultaat: 20 EUR

1 Reichsthaler 1764 A Pruissen FR/ZF

1 Thaler 1794 A Pruissen
Resultaat: 20 EUR

1 Thaler 1794 A Pruissen ZF-

Kronenthaler 1796 C Oostenr.-Ned.
Resultaat: 20 EUR

Kronenthaler 1796 C Oostenrijkse Nederlanden ZF, KM 62.1

8 Munten Polen
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 8 munten Polen tussen 1974-1992

50 Munten Oostenrijk
Resultaat: 20 EUR

50 Munten Oostenrijk vanaf Franz Joseph waaronder serie euro's en overige munten 19e-20e eeuw

Blanc a la Couronne 15e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Blanc a la Couronne 15e eeuw Karel VII ZF-

20 Leva 1982 Bulgarije Proof
Resultaat: 20 EUR

20 Leva 1982 Bulgarije Proof

16 Munten Griekenland
Resultaat: 20 EUR

16 Munten Griekenland waaronder; 1x 250 drcahme 1981 UNC, 2x 250 drachme 1982 UNC en 1x 100 drachme 1982 Proof

13 Munten België
Resultaat: 20 EUR

13 Munten België waaronder; 1x 2 Frank 1909 PR-, 1x 5 centimes 1857 ZF en 1x 2 Frank 1912 PR (Ned. tekst)

14 Munten Hongarije
Resultaat: 20 EUR

14 Munten Hongarije waaronder; 1x 50 forint 1968 UNC, 1x 110 forint 1991 Proof, 1x 100 forint 1985 UNC en 1x 25 forint 1967 UNC

28x 1 Quarter USA
Resultaat: 20 EUR

24 Munten van 1 Quarter USA tussen 1854-2002 waaronder; 1x 1/4 dollar 1854 ZF-, 1x 1/4 dollar 1908 FR en 1x 1/4 dollar 1929 ZF+

56 Munten Egypte
Resultaat: 20 EUR

56 Diverse munten Egypte van zilver en brons FR+

Div. oude munten koper/nikkel
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude munten koper/nikkel wereldwijd ca. 220gr.

Ets
Resultaat: 17 EUR

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Grote blauwe vaas
Resultaat: 17 EUR

Grote hoge bloemvaas ca. 1930 van blauw glas beschilderd met rood randje, mondgeblazen 22,5xø16cm. Cond.: G

Aardewerken vaas, Art Nouveau
Resultaat: 16 EUR

Franse Art Nouveau vaas (Jugendstil) van groen geglazuurd keramiek, gesigneerd Gres Morvan Beaux 24xø11cm. Cond.: G

Asbak met zilv. rand
Resultaat: 15 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

Miniatuur zilv. flesje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Zakmesje aan ketting
Resultaat: 15 EUR

19e Eeuws miniatuur zakmesje aan ketting met koperen handvat 5,7cm. open en 3,5cm. dicht. Cond.: G

Aquarel, Trogir
Resultaat: 15 EUR

Trogir Kvakovic '87, aqaurel op papier, kathedraal met poort 16x26cm. Cond.: G

Ets Amsterdamse poort
Resultaat: 15 EUR

A. Wieringa, ets op papier, Amsterdamse poort Haarlem nr. 142/250 19x15cm. Cond.: G

Ets, ongesigneerd 18e-19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, ets op papier, De Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam 16,5x12cm. Cond.: G

Kopergravure, bezoek
Resultaat: 15 EUR

C. Sohn Jr. (Dusseldorf 1872), kopergravure op papier, "Wilkommener Besuch" 43x32cm. Cond.: G

Kopergravure, geheim
Resultaat: 15 EUR

M. Wunsch ca. 1890, kopergravure, "Ein Wichtiges Geheimnis" 33x45cm. Cond.: G

Oude karaf met tin
Resultaat: 15 EUR

Oude snavelkan 2e helft 20e eeuw met glazen reservoir en tinnen montuur 30x16xø12cm. Cond.: G