12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Kristallen coupe, zilv. voet
Startprijs 150 EUR

2 Zilveren zoutstrooiers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 350 EUR

Diverse zilveren servetringen
Resultaat: 60 EUR

Coupe, zilv. voetje
Startprijs 30 EUR

Kleine kristallen coupe met zilveren voet gemerkt:A.V./D.B., 20e eeuw. 8xø9.5 cm., Cond.:U

Stel zilveren kaarskandelaars
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren tafelkandelaars 925/000 8xø8cm. Cond.: U

Zilveren visschep
Startprijs 275 EUR

Mooie Hollands zilveren opengewerkte visschep MT: zilverfabriek Voorschoten, jaarletter P: 1925. 835/000 ca. 123gr. L.: 30cm. Cond.: U

2 WMF schaaltjes
Startprijs 15 EUR

Streng koraal .
Startprijs 250 EUR

Streng koraal L.140 cm. ca. 150 gr.

Bloedkoraal armband 4 rij,ruit vormslot
Startprijs 420 EUR

Armband van 4 rijen bloedkoraal met ruitvormig slot L 20cm.

Oorstekers bloedkoraal
Startprijs 185 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met bloedkoralen. ca.4.40 gr.

Collier bloedk,jade,parel GG
Startprijs 160 EUR

Collier gemaakt van staafkoraal,jade,parel en 20 bolletjes GG585/000. Bolsluiting GG 585/000, L.65 cm.

Streng koraal
Startprijs 250 EUR

Streng koraal, L.140 cm., ca.108 gr.

Oorhangers camee
Startprijs 100 EUR

Oorhangers GG 585/000 met een camee. ca.3.50 gr.

Oorstekers camee
Startprijs 80 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een camee. ca.2.60 gr.

Ring vuuropaal
Startprijs 300 EUR

Ring GG585/000 bezet met verschillende gefac.vuuropalen in zeer goede kleur en 8 briljanten ca.0.16 crt.blauw SI, ø 54, ca.3.0 gr.

Ring WG/citrien/brilj.
Startprijs 500 EUR

Ring WG 585/000 met een gefac.citrien=carree 0.63 crt. in goede kleur en fancy-brown briljanten 0.30 crt. en briljanten 0.28 crt. W/SI. ø55, 5.6 gr.

Gouden oorbellen brilj, halve maan
Resultaat: 80 EUR

Oorstekers GG/WG 585/000 bezet met briljant, ca, 2.15 gr.

Creolen WG/Diam.
Startprijs 570 EUR

Creolen WG 585/000 bezet met diamnt-baquettes en diamant-trapese ca.1.20 crt. get.W/SI-PI, L.21 mm., ca.4.6 gr.

Zilverkleurige beugel
Startprijs 30 EUR

Zilverkleurige beugel 19x9cm.

Kristallen schenkkaraf, zilv. dop
Startprijs 100 EUR

Kristrallen schenkkaraf met grote zilveren stop 37xø13cm. Cond.: U

Zilveren koffiepot
Startprijs 450 EUR

Fraaie strakke sterling zilveren koffiepot, Regent Street Engeland ca. 551gr. H.: 22cm. Cond.: U

Zilveren suikerlepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren jamlepel
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren jamlepel MT: Hooykaas, jaarletter Y: 1933. 835/000 ca. 25gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren cakevork
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren cakeprikker, drietand. Bak bewerkt met boerderijvoorstelling. Steel met melkmeisje. MT: Albert Meijer Schoonhoven, jaarletter G: 1941. 835/000 ca. 47gr. 23cm. Cond.: U

Engels zilveren zoutvaatje
Startprijs 120 EUR

Engels sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte bovenrand en blauwglazen inzetbakje, gemerkt Birmingham, jaarletter D: 1903 4xø6cm. Zilvergewicht ca. 28gr. Cond.: U

Zilveren wolmandje
Startprijs 90 EUR

Zilveren ajourgezaagd wolmandje voorzien van oud belastingstempel V (buitenlandse werken) vanaf 1906, 800/000 6xø7,5cm. ca. 37gr. Cond.: U

Zilveren theelicht
Startprijs 275 EUR

Hollands zilveren theecomfoor op 4 bolpootjes met fijne parelrandafwerking, MT: J.M. van kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter D: 1888. 835/000 ca. 166gr. 8,5xø11cm. Cond.: U

Zilveren fruitschep
Startprijs 100 EUR

Zilveren pillendoosje
Startprijs 75 EUR

Mooi ovaal Hollands zilveren pillendoosje met landelijke taferelen op boven- en onderzijde ca. 19gr. 5x3,5x1cm. Cond.: U

Roze koraal collier
Resultaat: 180 EUR

Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000

Collier jade/parels
Resultaat: 45 EUR

Collier gemaakt van fifigrain open handgesneden boerenjade en parels. L.80 cm.

Cloisonne/parel collier
Startprijs 40 EUR

Collier van bruine kweekparels, cloisonne bolletjes en zilveren ø3 mm.bolletjes 925/000, sluiting zilver 925/000. L.46 cm., ca.30.55 gr.

Hanger vuuragaat
Startprijs 40 EUR

Hanger zilver 925/000 35x25x12.5 mm,bezet met een vuur agaat cabochon 29x20 mm. ca.16.4 gr.

Antiek zilv. broche
Geen vanafprijs

Ring citrien/karneool
Startprijs 25 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een ovaal gefac.carneool 16.5x12 mm., 8 citrien druppels4x3mm., en 6 rond gefac.citrienen ø1mm., ø 66, ca.8.7 gr.

Ring zwarte diamant
Startprijs 20 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met zwarte diamant ca.0.10 crt.(7x1.5 mm.)ø 54, ca.3.1 gr.

Ring amethist
Startprijs 20 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een hartvormige gefac.amethist en 8 rond gefac. bergkristallen ø1mm., ø55, ca. 3.2 gr.

Oorsieraden saffier
Resultaat: 60 EUR

Oorhangers zilver 925/000 (41x18mm) bezet met 2 ovaal gefac.saffieren 4x3mm., 8 /4x2 mm navettes, 8 /ø2mm rond gfefac.saffieren.

Oorstekers aquamarijn
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers smaragd/w.topaas
Resultaat: 25 EUR

.

Oorhangers onyx
Resultaat: 100 EUR

Oorhangers GG585/000 waaraan gefac.onyx druppel 16x8 mm.

Zilveren dienblad
Startprijs 975 EUR

Zeer mooie Hollands zilveren schuitvormig dienblad op vier pootjes, fijn parelrandje met ajourgezaagde rand. MT: J.M. v. kempen en Zn, jaarletter V: 1905. 835/000 ca. 553gr. 35x20cm. Cond.: U

9 Fotolijstjes
Resultaat: 130 EUR

Negen zilveren fotolijstjes, diverse modellen allen 835/000 Cond.: U

Zilveren lepelvaasje
Startprijs 100 EUR

2 Engels zilveren strooiers
Startprijs 140 EUR

Stel Engelse sterling zilveren strooiers, gemerkt Birmingham, jaarletter X: 1922, 925/000 H.: 8cm. ca. 66gr. (samen), Cond.: U

Zilveren mesje
Startprijs 45 EUR

Zilveren zakmesje met bewerkte heft voorzien van belastingteken V 800/000 L.: 8cm. Cond.: U

Wandelstok, zilveren greep
Resultaat: 90 EUR

Wandelstok met zilveren greep waarin handgegraveerde florale motieven, belastingstempel V. L.: 91cm. Cond.: U

Zilveren sigaretten-mondstuk
Startprijs 30 EUR

Antiek Hollands zilveren sigarettenmondstuk geheel met de hand gegraveerd, MT: onduidelijk 835/000 ca. 5gr. L.: 7cm. Cond.: G

Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 40 EUR

Twee gelijke Hollands zilveren vleesvorkjes met klassiek motief, MT: Geert Herwig Veendam, jaarletter T: 1878. 835/000 ca. 30gr. L.: 15cm. Cond.: U

12 Zilveren lepeltjes
Startprijs 125 EUR

Twaalf fraaie Hollands zilveren advocaatlepeltjes met waaiermotief in originele cassette, MT: van Kempen ca. 1900. 835/000 ca. 62gr. L.: 9cm. Cond.: U

Zilveren tasbeugel
Startprijs 75 EUR

Antiek zilveren tasbeugel met binnenbeugel aan jasseronketting, MT: onduidelijk, jaarletter T: 1853. 835/000 ca. 37gr. 9,5cm. Cond.: U

Barnsteen collier
Resultaat: 80 EUR

Oud collier van barnsteen in goede staat 56cm. Cond.: G

Zilveren halsketting
Resultaat: 35 EUR

Prachtige zilveren halsband 925/000 met donkerbruine steen in zeer goede staat 19cm. Cond.: G

Ketting en oorbellen, malachiet
Resultaat: 25 EUR

Zilveren hanger met lint
Startprijs 35 EUR

Zilveren oorkonde aan lint 19e eeuw, gegraveerd P. Michauch F. Babich Fc Erg Lips W.25/26F 16cm.

Design hanger , cintrinekleur
Resultaat: 30 EUR

Design hanger van sterling zilver Finland met sterling zilveren ketting 25cm. Cond.: G

Design hanger + barnsteen
Startprijs 30 EUR

Zakmesje aan ketting
Resultaat: 15 EUR

Djokja zilv. hanger
Startprijs 25 EUR

Grote Djokja zilveren hanger 10,2x6,8cm. Cond.: G

Scarabee (jade?)
Resultaat: 25 EUR

Bronzen Romeinse ring
Startprijs 35 EUR

Diverse manchetknopen
Startprijs 30 EUR

7 Sieraden
Startprijs 25 EUR

Chatelaine met nagelvijl
Resultaat: 30 EUR

Zilveren trekpotje
Startprijs 275 EUR

Apart antiek Hollands zilveren kannetje met scharnierend dekseltje versierd met parelrand, MT: Lambertus Spiegeler Amsterdam, jaarletter O: 1873. 835/000 ca. 263gr. H.: 15cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Engels sterling zilveren kandelaar, laag model 9xø9,5cm. Cond.: R

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 75 EUR

Zilv. suikerklontjes-tang
Startprijs 20 EUR

Engels zterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Engels zilveren strooier
Startprijs 90 EUR

Zilveren beugeltas
Startprijs 75 EUR

Antiek Hollands zilveren dubbele tasbeugel, mooi gegraveerd MT: Hendrik Copier Schoonhoven, jaarletter 1916. 835/000 ca. 32gr. 9cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Resultaat: 75 EUR

Zilveren zuurvork
Startprijs 35 EUR

Antiek Hollands zilveren zuurprikker MT: onduidelijk, jaarletter S: 1928. 835/000 ca. 22gr. L.: 18cm. Cond.: U

Zilveren nagelvijlset
Startprijs 25 EUR

Engels zilveren manicuresetje 925/000 L.: 12,5cm. Cond.: G

Camee broche, verguld
Startprijs 40 EUR

Broche schuimgoud( verg) bezet met een camee L.4x3.5 cm.

Oorstekers saffier
Resultaat: 110 EUR

Oorstekers GG585/000 met een ovale gefac.saffier. ca.2.90 gr.

Ring GG, dia/rob/saf/smar
Startprijs 70 EUR

Ring amethist
Startprijs 310 EUR

Ring GG750/000 bezet met een amethist. ø 54 ca.10.20 gr.

Hanger WG/tijgeroog/diam.
Startprijs 150 EUR

Hanger van bruine gefac. tijgeroog met omranding rode tijgeroog. ca.12.44 crt. en 2 diamanten . L 42 mm., 5.8 gr.

Ring bloedkoraal
Startprijs 160 EUR

Ring GG585/000, buitenste rand bewerkt, bezet met een bloedkoraal. ø 48, ca.5.30 gr.

Granaatarmband, gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Armband van granaat, in blokvorm geregen, met RG 14 krt slot, maker: GR=Rozendaal-Hoorn,(1892-1894) waarop 4 granaten. L. ca.18cm.

Armband granaat
Resultaat: 70 EUR

Armband bezet met granaat. ø 18 cm.

Vergulde zilveren ring
Resultaat: 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47

Tinnen speld, olifant
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden, medailles
Startprijs 20 EUR

Diverse spelden, sieraden, medailles etc. Cond.: G

Zilveren theeglas-houder
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren theeglashouder MT: Tj. F. landmeter Schoonhoven, jaarletter O: 1949 7xø6,5cm. ca. 63gr. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren vorkje + roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren vulpotlood
Startprijs 30 EUR

Antiek Hollands zilveren vulpotlood met draaimechaniek, klip ontbreekt 835/000 L.: 12,5cm. Cond.: R

Zilveren schenktuit
Startprijs 25 EUR

Zilveren schenktuit 800/000 ca. 17gr. Cond.: G

4 Delen plated
Startprijs 20 EUR

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Zilveren poedersuiker strooilepel
Resultaat: 40 EUR

2 Parfumflacons
Startprijs 50 EUR

Twee parfumflesjes met zilveren monturen (1 defect), beide behoeven restauratie

Plated tasje "German Silver"
Startprijs 20 EUR

Plated beugeltas 1880
Resultaat: 20 EUR