Franse petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van opaline glas met koperen voet en monturen afgebeeld met schommelende vrouw en putti. Petroleumlamp reservoir is kapot 56cm. Cond.: M
Kleine Duitse bronzen tafelbel ca. 1900 met opschrift K.L. Scheidegg 6,5xø6,5cm.
Langwerpige houten dekseldoos van vruchtbomenhout, deksel met inleg 18,5x13x5cm. 20e eeuw.
Staande lampenvoet gemaakt van geglazuurd keramiek 60-er jaren 49xø14cm. Cond.: G
Oude koudbeschilderde tegel, naar B Baaijens 1944, poldergezicht in lijst 39x24cm. Cond.: G
Gietijzeren Jugendstil weegschaal ca. 1900. D.R.G.M. (Duitsland) 19x45x15cm. Cond.: G
Moderne lamp van koper met dikke matglazen kap in goede staat 28xø20cm.
Zeldzame Hohner electrische organetta ca. 1950 in zeer goede staat, mintgroen B. 40 cm. Cond.: G
Grote porseleinen vaas, gemerkt Kaiser W. Germany decor Kanton (bloemen met goud) 20e eeuw 40x18,5x18,5cm. Cond.: G
Drie oude tafelaanstekers 20e eeuw; 1x goudkleurig sigarettenetui met uitklapbare aansteker gemerkt Thorens made in Switzerland 11x8x1cm. 1x Vernikkeld Germany U.S. Zone 8x8x3,5cm. en 1x Wereldbol ong...
Oude Art Deco mameren inktstel met inktpot en stempelkussen 10x25x17cm. Cond.: G
Zes aparte messenleggers van diersoorten ca. 1900 (stier, wild zwijn, beer, varken, hond en eekhoorn), plated metaal ca. 9,5cm. Cond.: G
Kaasvorm met drukdeksel van hout met roestvrijstaal ca. 1900. In zeer goede staat 15x31,5cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp met witte kap en wit opaline glas reservoir 70xø30cm. Cond.: G
Tinnen chocoladeketel met eikenhouten handvat ca. 1900, gemerkt Tiel 16x25x18cm. Cond.: G
Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw
Doos met 22 diverse antiquarische almanakken o.a; Margriet 50-er jaren, De Jonge Wacht 1932/33, De Bij (Hengelo) 50-er jaren, Leger koerier 50-er jaren, Stuiversblad 19e eeuw, Toeristen Kampioen 50-er...
Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G
Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G
Oud plated bureauklokje Art Deco, gemerkt Elka Watch Cy (USA) Amsterdam. In originele staat, opdraaistift mist 6x6cm. Cond.: G
Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G
Oude gedraaide spinnersstoel met rieten zitting 20e eeuw in zeer goede staat 75x42x42cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed, pastel/oker in redelijk tot goede staat 22x5123cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G
Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G
Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G
Oud Meissen porseleinen bordje Swiebelmuster decor met geschulpte rand ø18cm. Cond.: G
Art Deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling en opgewerkt tablet, mooie vormgeving 13x21,5x21,5cm. Cond.: G
Twee aardewerken borden 18e eeuw met donkerblauw bloemenmotief, vermoedelijk Delft. 1 bord met chip ø23,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 19e-20e eeuw met blauw bloemendecor 7xø19,5cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen 8-delig kinderserviesje 20e eeuw in originele opbergdoos. beschilderd met Chinese figuren in goede staat 8x20x16cm.
Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G
Grote Duitse Villeroy & Boch vaas, ontwerp Elisabeth 50-er jaren (2 haarscheuren) 30xø18cm. Cond.: R
Porseleinen tegel ca. 1900 in eiken lijst naar een schilderij v/d/ Haagse school 46x26cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G
Groot keramieken sierbord 20e eeuw, gemerkt Boch belgium met 16e eeuws decor van diverse figuren in kledendracht ø39cm. Cond.: G
Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Chinees porseleinen theekan zonder deksel 1e helft 20e eeuw 25x32x17cm. en 1x keramieken fles (Perzië) 14x9x5,5cm. Cond.: R-G
Twee Delfts blauwe sierborden met bloemdecor, gemerkt Porseleyne Fles Delft 1e helft 20e eeuw ø25cm. Cond.: G
Duitse porseleinen kaarskandelaar Dresdner decor, Lindner Bavaria 20e eeuw, minimale chips bij bloemen 19cm. Cond.: R
Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G
Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G
6 Munten Jersey; 1x 5 shilling 1966, 2x 2 pounds (1981 en 1989), 2x 25 pence (1977 en 1977 Proof) en 1x 2 pounds 50 cent 1972
17 Munten Gibraltar waaronder diverse Crowns en 25 pence stukken.
26 Diverse munten Ierland 1940-2000 en een eurosetje Ieraldn met een extra 2 euromunt
Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G
Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R
2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, figuren in rijstveld 36x26cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.
4-Delige toilet/kammenset bestaand uit een handspiegel, handborstel, kledingborstel en een kam. Rand is van messing met floraal decor, achterkant met petit-point stof Cond.: G
Crucifix van geperst hout en verguld 20e eeuw. De Christus is gemaakt van bisquit porselein. Mist een klein plaatje onder H.: 40cm. Cond.: G
Oude messing kaarsenstandaard 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 31x26x9cm. Cond.: G
Acht oude vingerhoedjes; 2x porselein Bing & Gröndahl, 5x metaal en 1x ivoor of been 2-2,5cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp (schippertje) met wit glazen reservoir. Kap beschadigd ø29cm. Cond.: R
Duitse tinnen sierbeker 1898 "Deutsche Turnfest Hamburg", rondom afgebeeld met Hamburgse stadsgezichten 11xø8cm.
Inktstel ca. 1890 in rococostijl van gietijzer met originele glazen reservoirs 5x20x12cm. Cond.: G
1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)
Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G
Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G
6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G
Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R
Twee delen Hollands keramiek Art Deco ca. 1930; 1x schaal 6xø27cm. en 1x Miniatuur doopvont ca. 1930 gemerkt J.J. (Hans) Mengelberg, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Opschrift "Jube Domine Benedice...
5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G
Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G
Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G
Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M
Stuiver Groningen, jaartal onbekend, hoekje uit rand, Cond.: F/ZF
2x Zilveren munt + Rand Portugal/Nederland 2006 en 2008
Divers Nederlands oud koersgeld van 1ct. t/m 5 gulden. Ruim 2KG.
Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.