Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp voet
Resultaat: 15 EUR

Franse petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van opaline glas met koperen voet en monturen afgebeeld met schommelende vrouw en putti. Petroleumlamp reservoir is kapot 56cm. Cond.: M

Bronzen tafelkbel
Resultaat: 15 EUR

Kleine Duitse bronzen tafelbel ca. 1900 met opschrift K.L. Scheidegg 6,5xø6,5cm.

Houten dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Langwerpige houten dekseldoos van vruchtbomenhout, deksel met inleg 18,5x13x5cm. 20e eeuw.

4 Poederdozen
Resultaat: 15 EUR

Vier oude poederdozen in goede staat 5-9cm. Cond.: G

Aardewerken design lamp
Resultaat: 15 EUR

Staande lampenvoet gemaakt van geglazuurd keramiek 60-er jaren 49xø14cm. Cond.: G

Schilderij op tegel, B. Baaijens
Resultaat: 15 EUR

Oude koudbeschilderde tegel, naar B Baaijens 1944, poldergezicht in lijst 39x24cm. Cond.: G

Oude weegschaal
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren Jugendstil weegschaal ca. 1900. D.R.G.M. (Duitsland) 19x45x15cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne lamp van koper met dikke matglazen kap in goede staat 28xø20cm.

Hohner organetta
Resultaat: 15 EUR

Zeldzame Hohner electrische organetta ca. 1950 in zeer goede staat, mintgroen B. 40 cm. Cond.: G

Grote vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote porseleinen vaas, gemerkt Kaiser W. Germany decor Kanton (bloemen met goud) 20e eeuw 40x18,5x18,5cm. Cond.: G

3 Aparte tafelaanstekers
Resultaat: 15 EUR

Drie oude tafelaanstekers 20e eeuw; 1x goudkleurig sigarettenetui met uitklapbare aansteker gemerkt Thorens made in Switzerland 11x8x1cm. 1x Vernikkeld Germany U.S. Zone 8x8x3,5cm. en 1x Wereldbol ong...

Marmeren inktstel
Resultaat: 15 EUR

Oude Art Deco mameren inktstel met inktpot en stempelkussen 10x25x17cm. Cond.: G

6 Aparte messenleggers
Resultaat: 15 EUR

Zes aparte messenleggers van diersoorten ca. 1900 (stier, wild zwijn, beer, varken, hond en eekhoorn), plated metaal ca. 9,5cm. Cond.: G

Kaasbak
Resultaat: 15 EUR

Kaasvorm met drukdeksel van hout met roestvrijstaal ca. 1900. In zeer goede staat 15x31,5cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; plateel en koperwerk 19e-20e eeuw Cond.: R

Oude kralen riem
Resultaat: 15 EUR

Damesriem gemaakt van kralen ca. 1900 81cm.

Hang petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke hangpetroleumlamp met witte kap en wit opaline glas reservoir 70xø30cm. Cond.: G

Tinnen chocoladeketel
Resultaat: 15 EUR

Tinnen chocoladeketel met eikenhouten handvat ca. 1900, gemerkt Tiel 16x25x18cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos divers kristal, brons, cloisonne etc. Cond.: G

Napoleon I Revolution + 2 Duitse gedichtenbundels
Resultaat: 15 EUR

Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw

Doos 22 antiquarische almanakken
Resultaat: 15 EUR

Doos met 22 diverse antiquarische almanakken o.a; Margriet 50-er jaren, De Jonge Wacht 1932/33, De Bij (Hengelo) 50-er jaren, Leger koerier 50-er jaren, Stuiversblad 19e eeuw, Toeristen Kampioen 50-er...

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal
Resultaat: 15 EUR

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Oud schaakspel met houten stukken 20e eeuw 42x42cm. Cond.: G

1:24, Chevrolet Bel Air
Resultaat: 15 EUR

Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G

Plated tafelklokje
Resultaat: 15 EUR

Oud plated bureauklokje Art Deco, gemerkt Elka Watch Cy (USA) Amsterdam. In originele staat, opdraaistift mist 6x6cm. Cond.: G

Oude pendule
Resultaat: 15 EUR

Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G

Spinnerstoeltje
Resultaat: 15 EUR

Oude gedraaide spinnersstoel met rieten zitting 20e eeuw in zeer goede staat 75x42x42cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

Klein Perzisch handgeknoopt tapijt 124x78cm. Cond.: R

Perzisch wandkleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed, pastel/oker in redelijk tot goede staat 22x5123cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed 170x115cm. Cond.: G

Iranees kleed
Resultaat: 15 EUR

Klein oud Iranees handgeknoopt kleed 78x57cm. Cond.: G

2 Aziatische miniaturen
Resultaat: 15 EUR

Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R

5 Aziatische beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G

Houten beeld, Svend Olaf
Resultaat: 15 EUR

Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G

Gipsen plauqette
Resultaat: 15 EUR

Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G

Meissen bordje
Resultaat: 15 EUR

Oud Meissen porseleinen bordje Swiebelmuster decor met geschulpte rand ø18cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Art Deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling en opgewerkt tablet, mooie vormgeving 13x21,5x21,5cm. Cond.: G

2 Blauwe borden
Resultaat: 15 EUR

Twee aardewerken borden 18e eeuw met donkerblauw bloemenmotief, vermoedelijk Delft. 1 bord met chip ø23,5cm. Cond.: G

Blauw Chinese kom
Resultaat: 15 EUR

Chinees porseleinen kom 19e-20e eeuw met blauw bloemendecor 7xø19,5cm. Cond.: G

Chin. kinderserviesje
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees porseleinen 8-delig kinderserviesje 20e eeuw in originele opbergdoos. beschilderd met Chinese figuren in goede staat 8x20x16cm.

Makkum vaas
Resultaat: 15 EUR

Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G

Villeroy en Boch vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote Duitse Villeroy & Boch vaas, ontwerp Elisabeth 50-er jaren (2 haarscheuren) 30xø18cm. Cond.: R

Beschilderde tegel
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen tegel ca. 1900 in eiken lijst naar een schilderij v/d/ Haagse school 46x26cm. Cond.: G

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G

Groot Boch bord
Resultaat: 15 EUR

Groot keramieken sierbord 20e eeuw, gemerkt Boch belgium met 16e eeuws decor van diverse figuren in kledendracht ø39cm. Cond.: G

Theekan + Fles
Resultaat: 15 EUR

Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Chinees porseleinen theekan zonder deksel 1e helft 20e eeuw 25x32x17cm. en 1x keramieken fles (Perzië) 14x9x5,5cm. Cond.: R-G

2 Borden, Porceleyne fles
Resultaat: 15 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden met bloemdecor, gemerkt Porseleyne Fles Delft 1e helft 20e eeuw ø25cm. Cond.: G

Kandelaar, Dresden pors.
Resultaat: 15 EUR

Duitse porseleinen kaarskandelaar Dresdner decor, Lindner Bavaria 20e eeuw, minimale chips bij bloemen 19cm. Cond.: R

Plateel stelletje + vaasje
Resultaat: 15 EUR

Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G

Asbak
Resultaat: 15 EUR

Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G

1 Groschen Brandenburg 1510
Resultaat: 15 EUR

1 Groschen Brandenburg 1510 FR/ZF

6 Munten Jersey
Resultaat: 15 EUR

6 Munten Jersey; 1x 5 shilling 1966, 2x 2 pounds (1981 en 1989), 2x 25 pence (1977 en 1977 Proof) en 1x 2 pounds 50 cent 1972

17 Munten Gibraltar
Resultaat: 15 EUR

17 Munten Gibraltar waaronder diverse Crowns en 25 pence stukken.

9x Ecu's Nederland
Resultaat: 15 EUR

9x Ecu's Nederland waarvan 2x zilver en 7x nikkel PR

9x Ecu's Europa
Resultaat: 15 EUR

9 Ecu munten Europa zilver en nikkel PR

26 Munten Ierland + Eurosetje Ierland
Resultaat: 15 EUR

26 Diverse munten Ierland 1940-2000 en een eurosetje Ieraldn met een extra 2 euromunt

Vergulde zilveren ring
Resultaat: 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47

Setffano Della Bella, gravure
Resultaat: 10 EUR

Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G

Stalinterieur naar Wouwerman
Resultaat: 10 EUR

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

2 Prenten jachttafereel
Resultaat: 10 EUR

2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, figuren in rijstveld 36x26cm. Cond.: G

2 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.

4-Delige toiletset
Resultaat: 10 EUR

4-Delige toilet/kammenset bestaand uit een handspiegel, handborstel, kledingborstel en een kam. Rand is van messing met floraal decor, achterkant met petit-point stof Cond.: G

Crucifix 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Crucifix van geperst hout en verguld 20e eeuw. De Christus is gemaakt van bisquit porselein. Mist een klein plaatje onder H.: 40cm. Cond.: G

Koperen theelicht + ketel
Resultaat: 10 EUR

Koperen theelicht met ketel ca. 1900 24xø15cm. Cond.: G

Roodkoperen schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 26xø21cm. Cond.: G

Geelkoperen kaarsenstandaard
Resultaat: 10 EUR

Oude messing kaarsenstandaard 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 31x26x9cm. Cond.: G

8 Diverse vingerhoedjes
Resultaat: 10 EUR

Acht oude vingerhoedjes; 2x porselein Bing & Gröndahl, 5x metaal en 1x ivoor of been 2-2,5cm. Cond.: G

12 Diverse kettingen
Resultaat: 10 EUR

Twaalf oude kralen kettingen Cond.: G

12 Diverse kettingen
Resultaat: 10 EUR

Twaalf diverse oude sieraden Cond.: G

Petroleumlamp, schippertje
Resultaat: 10 EUR

Antieke hangpetroleumlamp (schippertje) met wit glazen reservoir. Kap beschadigd ø29cm. Cond.: R

Tinnen beker
Resultaat: 10 EUR

Duitse tinnen sierbeker 1898 "Deutsche Turnfest Hamburg", rondom afgebeeld met Hamburgse stadsgezichten 11xø8cm.

Inktstel
Resultaat: 10 EUR

Inktstel ca. 1890 in rococostijl van gietijzer met originele glazen reservoirs 5x20x12cm. Cond.: G

Album FDC + luchtpost
Resultaat: 10 EUR

1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)

Stockboek diversen
Resultaat: 10 EUR

1 Stockboek no. 9 diversen

K.R.K. negerpopje
Resultaat: 10 EUR

Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G

Perzisch kleedje
Resultaat: 10 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleedje 84x52cm. Cond.: G

Iranees kleed
Resultaat: 10 EUR

Oud Iranees handgeknoopt kleed 87x69cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 10 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed 120x83cm. Cond.: M

6 Krist. wijnglazen + karaf
Resultaat: 10 EUR

6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Resultaat: 10 EUR

Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Resultaat: 10 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

2 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Hollands keramiek Art Deco ca. 1930; 1x schaal 6xø27cm. en 1x Miniatuur doopvont ca. 1930 gemerkt J.J. (Hans) Mengelberg, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Opschrift "Jube Domine Benedice...

5 Schalen, Thüringen
Resultaat: 10 EUR

5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

Makkums bordje
Resultaat: 10 EUR

Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G

Aardewerken kruik
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G

Italiaanse kruik
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M

Stuiver Groningen
Resultaat: 10 EUR

Stuiver Groningen, jaartal onbekend, hoekje uit rand, Cond.: F/ZF

2x Zilveren munt + Rand Portugal/Nederland
Resultaat: 10 EUR

2x Zilveren munt + Rand Portugal/Nederland 2006 en 2008

6 Onbekende munten Oostenrijk
Resultaat: 10 EUR

6 Munten Oostenrijk

44 Munten Denemarken
Resultaat: 10 EUR

44 Munten 20e eeuw Denemarken

Nederland, oud koersgeld
Resultaat: 10 EUR

Divers Nederlands oud koersgeld van 1ct. t/m 5 gulden. Ruim 2KG.

Veel plastic/winkelwagen munten
Resultaat: 10 EUR

Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.