Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G
Wortelnotenfineer Louis Philippe bijzettafeltje ca. 1900 staand op notenhouten 3-spant poot. Gerestaureerd 63xø51cm. Cond.: U
Prachtige notenhout fineer Grunderzeit coulissentafel (uittrektafel) met 1 extra tussenblad. Onderling verbonden bolpoten met middenpoot 78x100x168cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Willem III speeltafel, notenhout fineer. Zwart afgezet en bewerkt, groen vilt op het blad in zeer goede staat 75x82x82cm.
Mahoniehout fineer Engelse vitrinekast met geribbelde lijsten, gebogen glas en schappen ca. 1920. Rechter zijglas kapot, 136x108x43cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x86x104cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M
Zeldzaam 17e eeuws Chinees porseleinen bord afgebeeld met een zeemonster met Foo-hond kop. Familietekens verso ø17,8cm. Cond.: U
3 Munten Hawaï; 1x 1 dime 1883 ZF+, 1x 1/2 dollar 1883 Zf en 1x 1/4 dollar 1883 ZF-
Anton Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op paneel, moedereend met kroost 21x15,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, aquarel op papier, kleurrijk bloemstilleven 60x48cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger, F. Bestin a Antrain. Zonder bel, met gongslag 142cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok met messing beslagen ca. 1890. Gruderzeit met gongslag, gemerkt P. H en S 42x31x18cm. Cond.: G
Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 207x42x24cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 J.W. Gignon a Craponne. Harpslinger en gave wijzerplaat. In zeer goede originele staat 155x28x16cm. Cond.: G
16 Zilveren munten (680-900-925-999-1000) France IndoChina, Cambodja, Mongolië en Korea
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U
Prachtige roodmarmeren Franse Art Nouveau pendule met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk 36x37x13cm. Cond.: G
Massief notenhouten Louis Pilippe ovale geschulpte eetkamertafel ca. 1880 met prachtige 4-spant poot 73x100x126cm. Cond.: G
Groot houten heiligbeeld gesigneerd H. Bretting 59, prachtig gebeiteld 109x38x24cm. Cond.: G
Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)
Collier van ruwe diamant, ø3mm., L.39.5 cm., sluiting zilver 925/000, ca. 4.2 gr.
Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G
Negen zilveren fotolijstjes, diverse modellen allen 835/000 Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, abstracte clown met marionette 25x35cm. Cond.: G
Vijftien oude Chinees natuurstenen reliefs, spelden, hangers (jade?) etc. 3-6cm. Cond.: G
Oude klassiek mahoniefineer 4-deurs kabinetkast in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met messing beslag 190x101x45cm. Cond.: G
Bijzondere Hollandse eikenhouten speeltafel ca. 1880 in barok stijl met flespoten. Op het blad een dambord. Blad is te verschuiven met daaronder schuiflades met spelen. 72x84x54cm. Cond.: G
Oud bronzen beeld (1900-1930) gemonteerd op marmeren sokkel met een voorstelling uit de Griekse oudheid. Vier figuren met een stier en diverse afbeeldingen rondom. Stukje van de marmeren sokkel mist 2...
21 Diverse munten Nederland waaronder; 9x 10G stukken Nederland, 3x 10G stukken Benelux, 1x 2,5G 1866, 4x 2,5G, 1x 1/2G 1864 en 2x 1G
Cartier bril, gemerkt op de neusbrug: C1988 Cartier 59 14 (GG/WG 14 krt?)
Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U
Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G
Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G
Oud ijzeren kanon ca. 1900 "W.R.A. Co trademark registered USA..................August 20 1901" Geheel in originele staat 18x44x17cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer speeltafel ca. 1830 (dik fineer) in zeer goede originele staat. Minime fineerschade 72x91x91cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas staan op hogen Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 115x77x30cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer vitrinekast (klein model) ca. 1920 met gebogen glas en zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 122x61x31cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten vitrinekastje ca. 1900 met aan de voorzijde glas en spiegelopstand. Mooi bewerkte hoge poten en snijwerk bij de spiegel. In zeer goede originele staat 149x46x37cm. Cond.: G
Ca. 60 Duitse porseleinen munten waaronder; Meissen, Höhr, Sachsen, Oudlimburg, Schleiz, Badweixdorf, Hannover, Lengefeld, Keulen, Altenburg, Freiberger Munze, Boldixum, Luckan, Gross Wartenberg, Naun...
Zilveren miniatuur rijtuig Hollands, jaarletter R: 1977. 835/000 ca. 100gr. Cond.: U
Zilveren schaal 800/000 voorzien van brede rand waarin florale motieven, MT: Aug. Stockum ca. 252gr. ø26cm. Cond.: U
J. Burghout 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met vele figuren 50x70cm. Cond.: G
Statenbijbel anno 1656 door Paulus Aertfz van Rafesteyn met origineel lederen band in slechte staat 20x30x15cm. Cond.: S
Schitterende petroleumlamp met porseleinen voet en messing ca. 1890 met geslepen glazen reservoir in zeer goede staat 75xø17cm. Ronde tulp is gebarstenCond.: G
Stick barometer 19e eeuw, gemerkt W.B. Gunther Nijmegen van notenhout in zeer goede originele staat 91x14x9cm. Cond.: G
Antieke salontafel in de vorm van een Duitse betaaltafel, met lade. Onderstel is ingekort, 18e eeuw blad 19e eeuw. 47x107x73 cm., Cond.:G
Klein Engels eikenhouten rolluikbureau met lade, voetrust, zuilen en vakverdeling ca. 1900. 102x46x71cm. Cond.: G
Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten fineer 1-deurs vitrinekastje ca. 1920. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat Cond.: G
Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G
Drie Chinese albasten figuren 19e eeuw, lichte chips 22-23cm. Cond.: R
9 Zilveren munten Bolivia; 800/000 en 900/000 (2x met gat) Diverse kwaliteiten.
Gouden 2 Pahlavi Iran 836/000 ca. 3gr., 1307-1928 Cond.: ZF
Zilveren munten Macao, Philippijnen 500-650-720-800-900/000 ZF/UNC
Vier grote antieke Duitse tafellepels 925/000 met lofje, aan de achterzijde voorzien van trembleersteek. 3x MT: Geltzner. (met initialen) Gewicht samen ca. 233gr. L.: 24cm. Cond.: U
Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Evert rabbers (1875 Hengelo - 1967 Enschede), olieverf op paneel, kippen in de stal 25x30cm. Cond.: G
A. Heyne 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 54x39cm. Cond.: G
Jugendstil fruitschaal op voet van messing met mooie florale motieven 16xø25cm. Cond.: U
Petroleumlamp ca. 1890 staand op compositie metalen vrouw op houten sokkel. Reservoir van groen glas in de handen, origineel 77cm. Cond.: G
Twee petroleumlampen ca. 1900 gemaakt van opalineglas met als voorstellingen Josephine en Napoleon. Koperen voet en armaturen met bol glas 71xø17cm. Cond.: G
Kleine vuurvergulde pendule ca 1860 met bovenop een kind met konijn (compositie metaal) 31x21x12cm. Cond.: G
Notenhoutfineer tafelklok met bronzen sierwerk, uurwerk met maanstand en dubbele bel. gemerkt F.H.S. Germany 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x22x16cm. Cond.: G
Tropisch houten ovale bar of theekastje met rondom facetgeslepen glas en 1 deurtje. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 75x52x80cm. Cond.: G
Mahoniehouten handgestoken spiegel in Louis Philippe stijl 2e helft 20e eeuw 120x77cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer boekenkast met twee deurtjes, 2 lades en vakverdeling. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 186x101x45cm. Cond.: R
Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G
Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
Ring GG 375/000 (9 krt.) deels zwart gerod. met diamantrozen 1.0 crt.fancy-brown SI-PI, ø 57, 3.0 gr.
Ring GG 14 krt.bezet met 3 pareltjes ø 51en een ring GG 18krt.bezet met 3 gefac.smaragdjes en 3 robijntjes, ø52. Beide ringen zijn buitenlands gekeurd, samen ca. 4.85 gr.
Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap 40x50cm. Cond.: G
Grunderzeit plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal ca. 1890. Chips af 13x35x18cm. Cond.: R
Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G
Grote houten polychrome vergulde handgestoken wandconsole 20e eeuw van goede kwaliteit 30x28x23cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1880, rijk bewerkt met bronzen leeuwekoppen, bloemen en rocailles. 8-Daags uurwerk, gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. De pendule is in origi...
Duitse Kienzle regelateur ca. 1890 van notenfineer. Compleet met kroon en tollen in goede staat 92x35x18cm.
Staande klok Tempus Fungit, Westminster made in germnay ECS. 3-Gewichter 2e helft 20e eeuw 215x42x27cm. Cond.: G
Hollands notenfineer buikladenkast Louis Quinze stijl in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw met origineel beslag en sloten 75x92x50cm. Cond.: G
Zwarte gelakte Louis Philippe speeltafel met snijwerk op de poten ca. 1870 in goede originele staat 75x85x85cm. Cond.: G
Robbuste teakhouten salontafel met 2 grote lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 46x140x80cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist 18e eeuw (gedateerd 1763) op sleevoeten. In goede staat 58x103x59cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs vitrinekast met schappen en lade ca. 1910, in zeer goede staat 185x115x40cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten fineer Louis Philippe tafel met buitengewone uitgewerkte 4-spant poot ca. 1870. In originele goede staat 77x118x77cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl commode met origineel bronzen beslag en sloten 2e helft 20e eeuw. 73x89x48cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken stoel 19e eeuw in renaissance stijl met hondekoppen en bloemenmotief (houtgepint) in goede originele staat 113x57x60cm. Cond.: G
Mahoniehouten grammofoonplaten verzamelkast met tekst op de schappen "Sacred, Song, Various" ca. 1920. Facetgeslepen glas in de deur Cond.: G
Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G