Zilveren sigarettenkoker voorzien van handgegraveerd wapen, Binnenbak ontbreekt. 800/000 ca. 173gr. 13,5x9x1,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren jamlepel MT: Geert Herwig Veendam, jaarletter T: 1878. 835/000 ca. 22gr. L.: 16cm. Cond.: U
Oude glazen schenkkan met sterling zilver overlay in bloemenmotief 20e eeuw (Rockwell) 15x14xø12cm. Cond.: G
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Glazen roomsetje met sterling zilver overlag 2e helft 20e eeuw 9x12xø7,5cm. en 10x11xø7,5cm. Cond.: G
Kristallen bonbonschaal met olijfmotief en Hollands zilveren hengsel met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1890. 835/000 ø17,5cm. Cond.: G (kleine chips)
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R
Sterling zilveren dienschaal op vier pootjes met brede opengewerkte rand waarin florale motieven. Binnenbak is glad 925/000 ca. 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U
Ring GG/WG 585/000 met een druppelvormige gefac. amethist 10 crt. in zeer goede kleur, en briljanten 0.11 crt W/SI, ø 58, 5.6 gr.
Ring GG/WG 585/000 deels zwart gerod.bezet met briljanten fancy-brown 0.30 crt., zwarte briljanten 0.30 crt. en briljanten 0.30 crt. W/SI, ø 54, 3.7 gr.. Gigantisch kleuerenspel.
Klap creolen GG 585/000 enerzijds smaragden 0.80 crt. en anderzijds saffieren 0.82 crt. in zeer goede kleur en briljanten 0.55 crt.W/SI, L 18mm., 8.1 gr.
Hanger RG 750/000 met briljanten 0.48 crt. W/SI en briljanten fancy brown 1.21 crt.. ø27 mm., aan een ketting RG 750/000 L.42 cm., ca.12.8 gr.
Oorhangers RG/WG 585/000 deels zwart gerod.met briljanten 0.40 crt. fancy-brown SI, L34 mm., 2.4 gr.
Rutielkwarts hanger met engelenhaar, ketting oog GG/ 585/000 L.58 mm., 25.3 gr.
Ring WG 750/000 met een gefac. citrien 27x10 mm., 9.68 crt. in zeer goede kleur en briljanten 0.05 crt. W/SI., ø 54, 6.3 gr.
Medaillon GG 585/000 (met portretten) voorkant bewerkt met een bootje. ø 3cm., ca.5.55 gr.
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en kraag H.: 11,5cm. Cond.: G
Bijzonder stuk; 18e eeuwse zilveren wijwaterkannetjes op origineel bijbehoren dienblaadje met kerkelijke gravure op onderzijde. 925/000 Z1 keur. Bladmaat 19x13,5cm. Kannetjes 6,5cm. Totaal ca. 346gr. ...
Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.
Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U
Fraaie grote ovale silverplated schaal op voet met 2 handgrepen en floraal decor 47x27x18cm. Cond.: U
Oude zilveren schaar aan lange zilveren jasseronketting met duifjesmotief Cond.: U
Mooie bewerkte zilveren brandewijnkom naar antiek voorbeeld. Inclusief fraai gegoten bewerkte handgrepen 925/000 ca. 303gr. 26x11x8,5cm. Cond.: U
4-Delig zilveren koffieservies met dubbele parelrand, importeursteken DA: Aubert 835/000. Koffiekan H: 20cm. Comfoor H: 9cm. Gewicht samen ca. 1244gr. Cond.: U
Oude glazen fruitschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G
Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G
Kristallen suikercoupe op zilveren voet met zilveren klontjestang, MT: AK1 Andries Kooiman Schoonhoven begin 1900. 10xø12,5cm. (tang=ca. 19gr.) Cond.: U
Armband van 3 rijen peacock parels. met 19e eeuws GG 585/000 slot. L.19 cm.
Ring GG750/000 bezet met een zeer fijne chocobruine Tahiti parel 12mm., en 24 briljanten ca 0.24 crt., W*/SI,ø 56, 7.1 gr.
Hanger WG 750/000 metr een grijze Zuidzee parel ø 13/14 mm., bezet met diamantjes.
Tahiti parel collier, 37 zeer fijne Tahiti parels 13-11 mm, 2 sluiting in parel verwerkt,L 44.5 cm., 85.9 gr.
Oorstekers WG 750/000 met 2 diamanten ca. 0.034 crt.en een grijze Tahiti parel ø11/12 mm. L.2 cm.
Oorhaken WG 750/000 met een zilverkleurige fijne Tahiti parel 11.5 mm. L 24 mm., 5.4 gr.
Antieke Hollandse bijbel met 2 zilveren sloten uit 1839, groot keur te Zwolle MT: W26 Egidus Wientjes Ootmarsum, jaarletter T: 1853. 835/000 18x12x6,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie
Antiek Hollans bijbeltje met zilveren slot uit 1882 835/000 MT: N.99 Cond.: behoeft restauratie
Antiek Hollandse bijbel met zilveren slot uit 1875 MT: N.99 835/000 Cond.: G
Zilveren miniatuur van een antieke auto van het merk Opel uit 1906 925/000 ca. 88gr. L.: 6cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur rijtuig Hollands, jaarletter R: 1977. 835/000 ca. 100gr. Cond.: U
Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed
Zilveren edelman met ivoren hoofdje op zilveren voet waarin rhodochrosiet,tijgeroog,groene agaat en cornalijn. Zilvergehalte 835/000 voorzien van Z 2 inportkeur. H. 16 cm., 193 gr. Cond.:U
Grote zilveren Franse taartschep met vergulde bak met acanthusmotieven op de steel L.: 30cm. Cond.: U
Zilveren kinder-eetschuifje 800/000 ca. 25gr. L.: 12cm. Cond.: U
Bijzondere jat naar antiek voorbeeld voorzien van monturen waarin diverse turquooise stenen L.: 41cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren bonboniere op voet met opengewerkte rand en kabelmotief 14xø15cm. Cond.: R
Antiek Hollands zilveren kralen-tasbeugeltje 2e gehalte MT: onleesbaar, jaarletter H: 1842 10cm. Cond.: G
24 Delen oud plated; zoutstrooiers, bril, flesje, broches, kruis, etui etc. Cond.: G
Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U
Oorclips (schroefdraad )21x19 mm.zilver 925/000 verg. bezet met 16 kw.gefac.en 22 rond gefac.ø3mm., roze toermalijn. ca. 6.45 gr,
Hanger GG 585/000 bezet met een rechthoekige gefac.robijnroos 19x14 mm.,en 28 rond gefac.robijnen 2.5-1 mm, ca.11.5 gr.
Ring GG750/000 (ringhoofd gematteerd) bezet met saffier,robijn en briljant. ø 60, ca.5.40 gr.
Collier GG585/000 bezet met 4 maanstenen. L.55-58 cm.
Collier van parel,amethist en 58 bolletjes en 12 staafjes GG585/000, sluiting GG585/000, L. 41 cm.
Armband GG 585/000 bezet met 9 carneolen (kornalijn) L.19 cm.
Granaat collier met 64 tussenbolletjes GG585/000 bolsluiting GG 585/000, L45 cm.
Armband van 5 rijen git, waaraan een groot slot GG/WG 585/000, L. 20 cm.
Ring GG585/000 bezet met een saffier en diamanten. ø 56, ca.4.15 gr.
Parel collier (witte kweekparel) ø 10 mm., kogelsluiting zilver 925/000 L. 45 cm.
Antieke,ca.1890, RG 585/000 (ongest.) met een fijne gefac. smaragd 10x8 mm. in zeer goede kleur.ø 57, 2.4 gr..
Collier van 2 rijen parel met jade ,slot WG750/000 waarop 2 briljantjes,4 smaragdjes en een parel. L. 40 cm.
Stel zilveren tafelkandelaars 925/000 8xø8cm. Cond.: U
Hollands zilveren sigarettenpijpje met benen mondstuk versierd met staande leeuw 835/000 Cond.: U
Antieke Franse zilveren fotolijst c.q. spiegellijst 835/000 27,5x21,5cm. Cond.: G
Zilveren ovaalvormig trekpotje met scharnierend deksel met ivoren knopje. De handgreep is met ivoren stukjes verbonden. Voorzien van Z2 keur 835/000 ca. 396gr. H.: 13cm. Cond.: U
Hollands zilveren breipendoppen in de vorm van laarzen aan jasseronketting 835/0200 ca. 26gr. Cond.: U
Vier grote antieke Duitse tafellepels 925/000 met lofje, aan de achterzijde voorzien van trembleersteek. 3x MT: Geltzner. (met initialen) Gewicht samen ca. 233gr. L.: 24cm. Cond.: U
Hollands zilveren fotolijst MT: B.A. Meijer Schoonhoven, jaarletter K: 1970. 835/000 18x13cm. Cond.: U
Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...
Zilveren Russisch ei (Faberge?)gekeurd met een stempel van voor 1917. Ei gedecoreerd met fakkels en guirlandes met blauw emaille en 2 edelsteentjes. Binnenkant verguld, staand op zilveren voetje met p...
Kristallen biedemeier bowlpot met onderschotel en zilveren knop. Geheel bewerkt met amandelslijpsel. Holland 19e eeuw. Diverse chips aan de rand. H. ca.25 cm., Cond.:R/G
Schitterend Hollands zilveren cabaret met florale uitgewerkte randmotieven eind 1800. 835/000 ca. 574gr. 33x24cm. Cond.: U
Keltum plated bestekcassette (50-delig) en 12 messenleggers 52x35cm. Cond.: G
Ring WG 585/000 bezet met een ovale robijncabochon en 16 briljanten ca.0.96 crt.W/SI, ø57, ca. 3.2 gr.
Ring GG/WG/585/000 in de vorm van een vis, bezet met ronde gefac.oranje saffieren ca.1.0 crt..in zeer goede kleur en briljanten 0.17 crt.,W/SI, ø55, ca.4.6 gr.
Druppel(peer)vormige gefac.robijn ca.7.85 crt, 16x10 mm., goede donkere kleur (beh.)
Ring WG 585/000 bezet met 4 ronde gefac.zeer fijne robijnen 0.50 crt. in zeer goede kleur en briljanten 1.75 crt. W/SI, ø 54, 9.7 gr.
Hanger GG/WG 585/000 met een ovale gefac.robijn 7-5 mm in goede kleur en 12 briljanten ca.0.70 crtr W/SI, L20 mm., aan een ketting GG 585/000 L 42 cm., 6.7 gr.
Antieke broche RG 585/000 bezet met diamant (folie gezet) ca.4.60 gr. L 4cm.
Tientallen Australische opalen in flesje met vloeistof.
Stel sterling zilveren Italiaanse tafelstrooiers, zoutstrooier en pepermolen 925/000 gemaakt door Tiffany&Co, 5,5xø4cm. Cond.: G
19e Eeuwse calebas met zilveren opening, gegraveerd Amistad 5xø9cm. In zeer goede staat.
Vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R