Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van hertshoorn voorstellend 2 kikkers met parasol dansend met een salamander. Gedetailleerd uitgewerkt 7,5x7x4cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.
Twee marmeren miniaturen 20e eeuw, 1 duif (gelijmd) en 1 kat 4,5-6cm. Cond.: R
Vier antieke Hollandse tegels met landschaps- en bloemmotief 19e eeuw 13x13cm. Cond.: R
Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M
Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 25x6x6cm. Cond.: G
Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau afgebeeld met muurbloemen. Geheel in eikenhouten omlijsting 29,5x29,5cm. Cond.: G
Oud Chinees spekstenen figuur van een oudere man met baard 20e eeuw 24x10x7cm. Cond.: G
Verguld Frans handbeschilderd Limoges doosje 20e eeuw 9,5x4cm. Cond.: U
Antiek bisquit porseleinen figuur (beschadigd) met monogram H.n.n., vermoedelijk Duitsland 35,5x13x12cm. Cond.: M