Grote keramieken Wedgwood schaal 20e eeuw, gemerkt Statford of Etruria Wedgwood ø32,5cm. Cond.: G
Grote keramieken plateel schaal, gemerkt Ram Persian Made in Holland Handpainted 20e eeuw in zeer goede staat 8xø32cm. Cond.: G
Twee delen Hollands aardewerk 20e eeuw; 1x Gouda plateel Regina ø27cm. en 1x Makkum kom ø18,5cm. Cond.: G
Twee delen Chinees aardewerk 20e eeuw; 1x zware asbak met Chinese tekst 17x19,5cm en 1x grote vaas met bloemmotief 22x21x19cm. beide gemerkt F en C
Engelse keramieken Royal Doulton beker met handvat, handgesigneerd 1988 in de vorm van een gezicht met koninklijke vlag 11x11x8cm. Cond.: G
Grote aardewerken bloemvaas geglazuurd met daarop opgewerkt bloemen en vogels, vermoedelijk China 20e eeuw 21xø18cm. Cond.: G
Franse Art Nouveau vaas (Jugendstil) van groen geglazuurd keramiek, gesigneerd Gres Morvan Beaux 24xø11cm. Cond.: G