Hollandse eikenhouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren ca. 1860 in zeer goede originele staat 100x103x48cm. Cond.: G
Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G
Art Deco eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1930 met rechte klep en 2 lades. Achter de klep 7 lades en vakverdeling. Met kersenhouten nest. Het meubel is in kant en klaren gerestaureerde goede staat 15...
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze commode mahoniefineer. Voorkant en zijkant zijn gebogen. origineel bronzen beslag. meubels is in originele ongerestaureerde staat 88x99x55cm. Cond.: R
Art Deco theewagen ca. 1920 van eikenhout met messing. gebogen glas en geslepen glas bovenop, tevens originele spaakwielen. In goede originele staat met rondom glas (ook bodem en onder) 75x43x72cm. Co...
Eikenhouten Mechelse kast ca. 1890 met origineel glas-in-lood en fijn gestoken snijwerk met leeuwekoppen, schubben etc. origineel beslag en sloten 223x110x97cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 (meidenkast met lade bovenin) in originele staat 160x103x47cm. Cond.: R
Prachtige zwarte piano gemaakt door Pianofortefabrik von W. Biese Berlin Hof Lieferant (kwaliteitspiano). In originele staat met originele kandelaars 137x154x72cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer vroeg Biedermeier tweedeurskast ca. 1840 in originele ongerestaureerde staat met lichte fineerschade 183x122x51cm. Cond.: G
Engelse notenhouten vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas geheel staand op Queen-Anne poten 116x91x32cm. Cond.: U
Kersenhouten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, glasopzet 207x124x48cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G
Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Louis Philippe coulissentafel ca. 1880 (zonder tussenbladen), ovaal gevormd met prachtige voet met leeuwekoppen. In originele ongerestaureerde staat, notenfineer op het blad beschad...
Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.
Oude zwart gelakte Japanse salontafel met op het blad een natuurstenen motief van rotsen, bloemen en vogels 20e eeuw. In goede originele staat met gouddecor 42x80x80cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U
Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G
Wortelnotenfineer Louis Philippe bijzettafeltje ca. 1900 staand op notenhouten 3-spant poot. Gerestaureerd 63xø51cm. Cond.: U
Prachtige notenhout fineer Grunderzeit coulissentafel (uittrektafel) met 1 extra tussenblad. Onderling verbonden bolpoten met middenpoot 78x100x168cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Willem III speeltafel, notenhout fineer. Zwart afgezet en bewerkt, groen vilt op het blad in zeer goede staat 75x82x82cm.