Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bankstel
Startprijs 250 EUR

Notenhouten 3-delig bankstel 19e eeuw, handgestoken met nette stoffering in goede originele staat 78x134x51cm. en 94x44x46cm. Cond.: G

Hollandse eiken kast, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...

Kuifkast
Startprijs 200 EUR

Grote Hollandse Biedermeier mahoniefineer kuifkast ca. 1870. Tweedeurs met lades (fineerschade) in redelijke ongerestaureerde staat 245x140x44cm. Cond.: R

Buikladenkastje
Resultaat: 100 EUR

Hollands notenfineer buikladenkast Louis Quinze stijl in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw met origineel beslag en sloten 75x92x50cm. Cond.: G

Grote spiegelkast
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...

Nachtkastje, kersenfineer
Startprijs 180 EUR

Kersenhoutefineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U

Eikenhouten theewagen
Resultaat: 200 EUR

Art Deco theewagen ca. 1920 van eikenhout met messing. gebogen glas en geslepen glas bovenop, tevens originele spaakwielen. In goede originele staat met rondom glas (ook bodem en onder) 75x43x72cm. Co...

Mechelse kast
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Mechelse kast ca. 1890 met origineel glas-in-lood en fijn gestoken snijwerk met leeuwekoppen, schubben etc. origineel beslag en sloten 223x110x97cm. Cond.: G

Bijzettafel met inlegwerk
Startprijs 180 EUR

Franse etagere bijzettafel ca. 1880 met intarsia (bloemen) en messing beslagen, 2 soorten fineer. Schade op bovenste blad 86x30x40cm. Cond.: R

5 Stoelen
Startprijs 75 EUR

Vijf Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen ca. 1870 met prachtig snijwerk op de rugleuning in goede staat 90x48x44cm. Cond.: G

Voltaire
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten voltaire 2e helft 19e eeuw, goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 105x79x65cm. Cond.: G

Zwarte speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Zwarte gelakte Louis Philippe speeltafel met snijwerk op de poten ca. 1870 in goede originele staat 75x85x85cm. Cond.: G

Eiken halve-maan tafel
Startprijs 80 EUR

Engelse halve-maan tafel (helft van een hele tafel) met getorste poten van massief eiken ca. 1900 Cond.: G

Groenlose kussenkast
Resultaat: 340 EUR

Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G

Mahonie penantkast
Startprijs 600 EUR

Duits laat Biedermeier penantkastje ca. 1850, met mahonie fineer,. gepolitoerd. kastje heeft gebogen deurtjes en lade. In zeer goede staat 83x71x41cm. Cond.: G

Meidenkast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 (meidenkast met lade bovenin) in originele staat 160x103x47cm. Cond.: R

Halve-maan vormige mahonie kast
Resultaat: 150 EUR

Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G

Franse armleunstoel
Resultaat: 20 EUR

Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G

Davenport
Startprijs 500 EUR

Prachtige wortelnoten fineer 19e eeuwse Davenport bureau met intarsia en schuine klep waarachter vakverdeling. Zijkant met 4 lades en zuilen, geheel staand op koperen wieltjes in zeer goede originele ...

Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere antieke eikenhouten Grunderzeit coulissentafel ca. 1890 (met 5 extra tussenbladen). Daarbij 6 eikenhouten Grunderzeit stoelen met velours gestoffeerd in zeer goede staat. De tafel is bijzon...

Kleine ronde tafel
Startprijs 40 EUR

Kleine ronde notenhouten Louis Philippe tafel ca. 1880 met bewerkte voet in zeer goede originele staat 53xø40cm. Cond.: G

Schrijftafeltje
Resultaat: 40 EUR

Engelse eikenhouten schrijftafel ca. 1900 van blank eiken. Speciale brieven-vakverdeling en inktpot, gedraaide onderling verbonde poten in zeer goede staat 108x72x53cm. Cond.: G

Mahonie kabinet
Startprijs 475 EUR

18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Eiken dekenkist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G