Mahoniehout fineer Engelse vitrinekast met geribbelde lijsten, gebogen glas en schappen ca. 1920. Rechter zijglas kapot, 136x108x43cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x86x104cm. Cond.: G
Massief notenhouten Louis Pilippe ovale geschulpte eetkamertafel ca. 1880 met prachtige 4-spant poot 73x100x126cm. Cond.: G
Oude klassiek mahoniefineer 4-deurs kabinetkast in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met messing beslag 190x101x45cm. Cond.: G
Bijzondere Hollandse eikenhouten speeltafel ca. 1880 in barok stijl met flespoten. Op het blad een dambord. Blad is te verschuiven met daaronder schuiflades met spelen. 72x84x54cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer speeltafel ca. 1830 (dik fineer) in zeer goede originele staat. Minime fineerschade 72x91x91cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas staan op hogen Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 115x77x30cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer vitrinekast (klein model) ca. 1920 met gebogen glas en zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 122x61x31cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten vitrinekastje ca. 1900 met aan de voorzijde glas en spiegelopstand. Mooi bewerkte hoge poten en snijwerk bij de spiegel. In zeer goede originele staat 149x46x37cm. Cond.: G
Antieke salontafel in de vorm van een Duitse betaaltafel, met lade. Onderstel is ingekort, 18e eeuw blad 19e eeuw. 47x107x73 cm., Cond.:G
Klein Engels eikenhouten rolluikbureau met lade, voetrust, zuilen en vakverdeling ca. 1900. 102x46x71cm. Cond.: G
Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten fineer 1-deurs vitrinekastje ca. 1920. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat Cond.: G
Tropisch houten ovale bar of theekastje met rondom facetgeslepen glas en 1 deurtje. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 75x52x80cm. Cond.: G
Mahoniehouten handgestoken spiegel in Louis Philippe stijl 2e helft 20e eeuw 120x77cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer boekenkast met twee deurtjes, 2 lades en vakverdeling. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 186x101x45cm. Cond.: R
Hollands notenfineer buikladenkast Louis Quinze stijl in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw met origineel beslag en sloten 75x92x50cm. Cond.: G
Zwarte gelakte Louis Philippe speeltafel met snijwerk op de poten ca. 1870 in goede originele staat 75x85x85cm. Cond.: G
Robbuste teakhouten salontafel met 2 grote lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 46x140x80cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist 18e eeuw (gedateerd 1763) op sleevoeten. In goede staat 58x103x59cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs vitrinekast met schappen en lade ca. 1910, in zeer goede staat 185x115x40cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten fineer Louis Philippe tafel met buitengewone uitgewerkte 4-spant poot ca. 1870. In originele goede staat 77x118x77cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl commode met origineel bronzen beslag en sloten 2e helft 20e eeuw. 73x89x48cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken stoel 19e eeuw in renaissance stijl met hondekoppen en bloemenmotief (houtgepint) in goede originele staat 113x57x60cm. Cond.: G