Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G
Prachtig eikenhouten theekastje met bol geslepen glas, etages binnenin en parelrand ca. 1920 69x86x43cm. Cond.: G
Oude rococo stijl wandspiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x61cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken stoel ca. 1890 in Renaissance stijl met wapen en leeuwekoppen in zeer goede originele staat 98x60x52cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten en prachtige patina ca. 1900 72x74x157cm. Cond.: G
Engelse eiken klaptafel met bewerkte poten ca. 1900 in originele ongerestaureerde staat 70x90x57cm. Cond.: G
Rijk bewerkte Chinese Kampferkist met figuren rondom 20e eeuw 50x95x46cm. Cond.: G
Vergulde mahoniehouten taboeret (zitbankje) bekleed met biedermeier stof 20e eeuw, in zeer goede staat 53x100x50cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse schommelstoel, donker gebeitst, goed gestoffeerd met velours ca. 1880 in zeer goede staat 103x55x75cm. Cond.: G
Duitse fauteuil ca. 1880 (Louis Philippe) van geëboniseerd hout met prachtige gobelinstof (bloemmotief) bekleed 110x66x53cm. Cond.: G
Massief eiken Neo Barock uittrektafel ca. 1900 216x100x75cm. Cond.: G
Massief eikenhouten garderobe met snijwerk en leeuwenkoppen ca. 1900 in zeer goede originele staat 32x115x15cm. Cond.: G
Engelse mahoniefineer spiegel-kaptafel ca. 1880 met lade in originele ongerestaureerde staat 141x91x46cm. Cond.: R
Engelse 19e eeuwse mahoniehout fineer kapspiegel ca. 1830 in originele ongerestaureerde staat 55x45x17cm.
Eikenhouten zeskantige bijzettafel ca. 1900 met etage en tollen 77x49x49cm. Cond.: G