Tropisch houten ovale bar of theekastje met rondom facetgeslepen glas en 1 deurtje. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 75x52x80cm. Cond.: G
Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting ca. 1910 in goede staat 75x62x55cm. Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten stoelen met velours stoffering ca. 1860 in goede staat 90x37x47cm. Cond.: G
Engelse Art Deco notenhouten vitrinekast ca. 1920 met ronde hoeken in zeer goede originele staat 113x76x31cm. Cond.: G
Robbuste teakhouten salontafel met 2 grote lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 46x140x80cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten empire tafel ca. 1820 met bijzondere voet staand op 3 klauwpoten. Dik fineer. Het meubel is in goede originele staat Cond.: G
Mahoniehout fineer Empire cilinderbureau met glasopstand ca. 1820. Rolluik met uitschuifbaar schrijfblad. Het meubel is in originele ongerestaureerde staat 188x142x68cm. Cond.: G
Chinees bijzettafeltje ca. 1910 geschikt voor porseleinen vaas in originele goede staat 77xø50cm. Cond.: G
Eikenhouten Twentse dekenkist 18e eeuw in redelijke staat. Zonder slot en heeft oudere restauraties 67x64x140cm. Cond.: R
Oude notenhouten fineer Hollandse commode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 86x78x46cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist 18e eeuw (gedateerd 1763) op sleevoeten. In goede staat 58x103x59cm.
Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse voltaire van mahoniehout met zalmkleurige goede stoffering in zeer goede staat 104x60x89cm.