Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
Prachtige bronzen kopie van een V.O.C. boegkanon in zeer goede staat 67cm.
18e Eeuwse barok spiegel met engelen en druivenranken in goede originele staat, vermoedelijk Duitsland. Goudkleur van latere datum 50x46cm. Cond.: G
Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G
Oud gebrandschilderd glas in lood raam met als voorstelling een Hollands riviergezicht met Latijnse opschrift "Ima Te Went Pacem". gesigneerd L. Joh. v.d. M. In zeer goede staat 64x56cm. Cond.: G
Grunderzeit plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal ca. 1890. Chips af 13x35x18cm. Cond.: R
Grote kristallen 5-lichts kaarsen kroonluchter ca. 1890 in zeer goede originele staat 95xø66cm. Cond.: G
Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...
Aparte Jugendstil kan met als voorstelling een man met baard en liggende vrouw. Compositie metaal ca. 1900, gesigneerd Mausels Paris 27x22x18cm. Cond.: G
Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900. Prachtig fijn bewerkt met voorstelling van haan, vogel en bloemen 12xø5,5cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met plated bewerkte monturen op staande voet. vermoedelijk Duitsland ca. 1890 46cm. Cond.: G
Prachtige kraantjeskan met brander (samovaar) ca. 1880 met been in de handvaten (klassisime). Roodkoper met messing (1 stukje been mist) 27x34x30cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren staande lamp 20e eeuw met glazen gelobte kap in goede staat, Art nouveau stijl 165xø34cm. Cond.: G
Grote Russische messing samovaar ca. 1900 in zeer goede staat (compleet) 53x34x29cm. Cond.: G
Prachtige Russisch beschilderde lakdoos (mooie kwaliteit) 20e eeuw. Gesigneerd en afgebeeld met kustplaats en schepen 3x12,5x9,5cm. Cond.: U
Prachtige Jugendstil WMF pronk-schenkkan met gegraveerde glazen reservoir. Decor van bloemen in zweepslagmotief (Duitsland, plated) 34x16xø10cm. Cond.: G
12-Delig ivoren empire Louis Seize bestek ca. 1800 met zilver(gemerkt) tussen heft en lemmet. Geheel bestaand uit 11 messen en 1 vork. 27cm. Cond.: G
Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil kachel (voorzetmodel), zwart metaal met messing rand in originele goede staat met Formica puntjes, gemerkt E.M. Jaarsma 72x75x35cm. Cond.: G
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Oude fossiele bodemvondst uit het Krijt-tijdperk met vis en blad 15x12cm. Cond.: G
Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G