Moderne design staande leeslamp van metaal in zeer goede staat .H181cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse roodkoperen beddepan met mooi bewerkt deksel in zeer goede staat 82xø31cm.
Twee decoratieve gipsen engelen (beschilderd) in goede orignele staat. gemerkt 588 C.v.P. 20e eeuw , 30-32cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse verguld houten wandlusters (verlichting) in Louis Seize stijl. Beschadigd, 1 arm los 60x21x20cm. Cond.: R
Oude Engelse barometer 2e helft 20e eeuw met messing armatuur in klassieke stijl 105cm. Cond.: G
Prachtige oude plated trombone, gemerkt Antoine Coutois Brevete Facteur du National. 8 Rue de Nancy Paris. In originele koffer Cond.: G
Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.
Oude klarinet, gemerkt Rickelwerth, gesigneerd Geschützt ca. 1930 in goede originele staat 66cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met bewerkte heft en gekleurde stenen 1e helft 20e eeuw. Messing bewerkte schede. In zeer goede originele staat 63cm. Cond.: G
Schitterende Art Deco koeler (voor bowl) ca. 1920, kopergeslagen in zeer goede staat 28x30x24cm. Cond.: G
Duitse aardewerken kruik met blauwe beschildering ca. 1900 in zeer goede staat 31xø20cm.
Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G
Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R
Kopergeslagen emmer ca. 1900 met voorstelling van het wapen van Zeeland en schaatsers op het ijs 26xø28cm. Cond.: G
Tinnen 2-lichts kandelaar, gemerkt Liberty & Co Tudrio English Pewter 13x24x12cm. Cond.: G
Twee Japanse theepotten 1e helft 20e eeuw; 1x terracotta rondom bewerkt 23x22x14cm. en 1x messing rondom bewerkt 12x10x15cm. Beide in goede originele staat Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse pronkbokalen (historisme) neo Renaissance met zwart marmeren voet. Beide stukje af 41x19xø13cm. Cond.: G
Ingebonden jaargangen weekblad de Prins 1908/1909, 1910, 1912/1913, 1915, 1918, 1919, 1920, 1921 en 1924 in 17 banden
Kavel diversen, w.o.diverse delen Keltum bestek, kaarsenkandelaars,asbakken, vaasje en aanbiedschalen
Twee messing lampen 1e helft 20e eeuw; 1x scheepslamp met handgreep en tekst "Not under command" 23xø15cm. en 1x carbidlamp met handvat en venster 22xø9cm. Cond.: G
Koperen reisikoon ca. 1900 met daarin een handbeschilderde porseleinen plaquette (ongesigneerd) voorstellende Madonna met kind 21x11x1,5cm. Cond.: G
Prachtige antieke wandfontein in de vorm van een vliegende duif met open bek waaruit het water stroomt ca. 1910. Plated koper 14x23x26cm. Cond.: G
13 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G