Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande design lamp
Resultaat: 60 EUR

Moderne design staande leeslamp van metaal in zeer goede staat .H181cm. Cond.: G

Roodkoperen beddepan
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse roodkoperen beddepan met mooi bewerkt deksel in zeer goede staat 82xø31cm.

2 Engelen
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve gipsen engelen (beschilderd) in goede orignele staat. gemerkt 588 C.v.P. 20e eeuw , 30-32cm. Cond.: G

2 Vergulde wandlusters
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse verguld houten wandlusters (verlichting) in Louis Seize stijl. Beschadigd, 1 arm los 60x21x20cm. Cond.: R

Stick barometer met inleg
Resultaat: 60 EUR

Oude Engelse barometer 2e helft 20e eeuw met messing armatuur in klassieke stijl 105cm. Cond.: G

Verzilverde schuiftrombone
Resultaat: 60 EUR

Prachtige oude plated trombone, gemerkt Antoine Coutois Brevete Facteur du National. 8 Rue de Nancy Paris. In originele koffer Cond.: G

Gietijzeren paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.

Klarinet
Resultaat: 55 EUR

Oude klarinet, gemerkt Rickelwerth, gesigneerd Geschützt ca. 1930 in goede originele staat 66cm. Cond.: G

Kris, boedha figuur
Resultaat: 55 EUR

Prachtige Indonesische kris met bewerkte heft en gekleurde stenen 1e helft 20e eeuw. Messing bewerkte schede. In zeer goede originele staat 63cm. Cond.: G

Art Deco emmer + deksel
Resultaat: 50 EUR

Schitterende Art Deco koeler (voor bowl) ca. 1920, kopergeslagen in zeer goede staat 28x30x24cm. Cond.: G

Duitse kruik met hengsel
Resultaat: 50 EUR

Duitse aardewerken kruik met blauwe beschildering ca. 1900 in zeer goede staat 31xø20cm.

Sieradendoos
Resultaat: 50 EUR

Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G

Theestoof
Resultaat: 50 EUR

Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R

Koperen emmer, Zeeland
Resultaat: 50 EUR

Kopergeslagen emmer ca. 1900 met voorstelling van het wapen van Zeeland en schaatsers op het ijs 26xø28cm. Cond.: G

Tinnen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Tinnen 2-lichts kandelaar, gemerkt Liberty & Co Tudrio English Pewter 13x24x12cm. Cond.: G

2 Theekannen
Resultaat: 50 EUR

Twee Japanse theepotten 1e helft 20e eeuw; 1x terracotta rondom bewerkt 23x22x14cm. en 1x messing rondom bewerkt 12x10x15cm. Beide in goede originele staat Cond.: G

2 Bokalen met oren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse pronkbokalen (historisme) neo Renaissance met zwart marmeren voet. Beide stukje af 41x19xø13cm. Cond.: G

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins
Resultaat: 50 EUR

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins 1908/1909, 1910, 1912/1913, 1915, 1918, 1919, 1920, 1921 en 1924 in 17 banden

Kavel div.bestek
Resultaat: 50 EUR

Kavel diversen, w.o.diverse delen Keltum bestek, kaarsenkandelaars,asbakken, vaasje en aanbiedschalen

2 Lampen
Resultaat: 47 EUR

Twee messing lampen 1e helft 20e eeuw; 1x scheepslamp met handgreep en tekst "Not under command" 23xø15cm. en 1x carbidlamp met handvat en venster 22xø9cm. Cond.: G

Madonna in messing luikje
Resultaat: 46 EUR

Koperen reisikoon ca. 1900 met daarin een handbeschilderde porseleinen plaquette (ongesigneerd) voorstellende Madonna met kind 21x11x1,5cm. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 45 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

Wandfontein, vogel
Resultaat: 45 EUR

Prachtige antieke wandfontein in de vorm van een vliegende duif met open bek waaruit het water stroomt ca. 1910. Plated koper 14x23x26cm. Cond.: G

13 Oosterse bronzen gewichtjes
Resultaat: 45 EUR

13 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G