Decoratieve bewerkte ijzeren schildersezel in rococo vormgeving 2e helft 20e eeuw 63x29x28cm. Cond.: G
Antiek vernikkelde dames borstelset met krultang en krultanghouder (5-delig) in originele goede staat 15-24cm. Cond.: G
Oude Duitse barometer met houtsnijwerk en paard ca. 1920 in zeer goede staat 49x25cm. Cond.: G
Nieuwaardig Duits keukenkastje met keramieken lades voor kruiden etc. Blauw bloemmotief 41x58x14cm. Cond.: U
Schitterende Grunderzeit bronzen brievenhouder ca. 1890, gemerkt Carpe Diem in vrijmetselaarsteken. Nr. 339.365-96. Opengewerkt met afbeeldingen van diverse putti 22x24x14cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen turfkist 1e helft 20e eeuw. Voorzijde, deksel en zijkanten tweedimensionaal bewerkt. Voorstellingen met figuren binnenshuis 29x51x35cm. Cond.: G
Oud kristallen kroonluchtertje 20e eeuw met diverse kristallen pegels (1 pegel mist) 1 lichtpunt in goede originele staat. 62xø29 cm.
Petroleumlamp met blauw-glazen voet en bewerkte creme-kleurig reservoir in zeer goede staat 44xø22cm. Cond.: G
Groot ovaal mahoniehouten dienblad met koper beslagen 20e eeuw 8x62x38cm. Cond.: G
Twee delen Duits aardewerk 19e eeuw; 1x kruik met blauw bloemendecor 31xø19cm. en 1x levensmiddelvat met oren en blauw decor 20xø18cm. Cond.: G
Eikenhouten pathefoon ca. 1920 gemerkt Electrola Nonanes und Berlin in originele goede staat 34x40x40cm. Cond.: G
Messing bureaulamp met groen glazen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37cm. Cond.: G
Metalen geklinknagelde helm 20e eeuw met messing in zeer goede staat. Handwerk, zonder binnenhelm (draagbaar) 35,5xø22cm.
Antieke metalen telefoon gemerkt Kjöbenhauns Telefon, in redelijke staat 31x19x13cm. Cond.: R
Drie kaarskandelaars ca. 1890 van compositie metaal 40-42cm. Cond.: G