Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

14 Oosterse bronzen gewichtjes
Resultaat: 45 EUR

14 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G

Jugendstil stijl schildersezeltje
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve bewerkte ijzeren schildersezel in rococo vormgeving 2e helft 20e eeuw 63x29x28cm. Cond.: G

Diverse oude brillen
Resultaat: 45 EUR

Diverse oude brillen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat

Hindeloopen pijpenrekje
Resultaat: 45 EUR

Hindeloopen wandrekje voor tabakspijpen ca. 1890 met daarbij 3 tabakspijpen in zeer goede staat 21x26x19cm. Cond.: G

Kapsetje
Resultaat: 45 EUR

Antiek vernikkelde dames borstelset met krultang en krultanghouder (5-delig) in originele goede staat 15-24cm. Cond.: G

Barometer met paard
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse barometer met houtsnijwerk en paard ca. 1920 in zeer goede staat 49x25cm. Cond.: G

Duits keukenkastje
Resultaat: 45 EUR

Nieuwaardig Duits keukenkastje met keramieken lades voor kruiden etc. Blauw bloemmotief 41x58x14cm. Cond.: U

Brievenhouder
Resultaat: 45 EUR

Schitterende Grunderzeit bronzen brievenhouder ca. 1890, gemerkt Carpe Diem in vrijmetselaarsteken. Nr. 339.365-96. Opengewerkt met afbeeldingen van diverse putti 22x24x14cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 45 EUR

Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R

Messing kist
Resultaat: 45 EUR

Grote kopergeslagen turfkist 1e helft 20e eeuw. Voorzijde, deksel en zijkanten tweedimensionaal bewerkt. Voorstellingen met figuren binnenshuis 29x51x35cm. Cond.: G

Hallampje met pegels
Resultaat: 45 EUR

Oud kristallen kroonluchtertje 20e eeuw met diverse kristallen pegels (1 pegel mist) 1 lichtpunt in goede originele staat. 62xø29 cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Petroleumlamp met blauw-glazen voet en bewerkte creme-kleurig reservoir in zeer goede staat 44xø22cm. Cond.: G

Ovale dienblad
Resultaat: 45 EUR

Groot ovaal mahoniehouten dienblad met koper beslagen 20e eeuw 8x62x38cm. Cond.: G

Nos Contemporains
Resultaat: 45 EUR

Nos Contemporains uitgegeven bij Adolf Eckstein Berlijn

Kruik + Zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Duits aardewerk 19e eeuw; 1x kruik met blauw bloemendecor 31xø19cm. en 1x levensmiddelvat met oren en blauw decor 20xø18cm. Cond.: G

Tinnen sierbord
Resultaat: 40 EUR

Origineel zwaar tinnen Jugendstil sierbord ca. 1900 met vrouwenbuste en bloemen als voorstelling ø27cm. Cond.: G

Staande lamp, messing voet
Resultaat: 40 EUR

Staande lampevoet van bewerkt latoenkoper ca. 1880. kap is van latere datum 59xø34cm. Cond.: G

Pathefoon
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten pathefoon ca. 1920 gemerkt Electrola Nonanes und Berlin in originele goede staat 34x40x40cm. Cond.: G

Openhaardset met blaasbalg
Resultaat: 40 EUR

6-Delige messing openhaardset ca. 1900 bestaande uit; 2x vuurbokken, 1 blaasbalg, 1 kolenschep, 1 tang en 1 pook 72cm. Cond.: G

Pianoklok
Resultaat: 40 EUR

Pallisander houten metronome "De Maelzel Paris" ca. 1910 in zeer goede staat, functioneerd goed 23,5x11x11cm. Cond.: G

Bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Messing bureaulamp met groen glazen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37cm. Cond.: G

Helm, harnas
Resultaat: 40 EUR

Metalen geklinknagelde helm 20e eeuw met messing in zeer goede staat. Handwerk, zonder binnenhelm (draagbaar) 35,5xø22cm.

Telefoon
Resultaat: 40 EUR

Antieke metalen telefoon gemerkt Kjöbenhauns Telefon, in redelijke staat 31x19x13cm. Cond.: R

3 Antieke kaarskandelaars
Resultaat: 40 EUR

Drie kaarskandelaars ca. 1890 van compositie metaal 40-42cm. Cond.: G