12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Koperen pomp
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen waterpomp, gemonteerd op eiken sierplank 145x36x44cm. Cond.: G

Grote barometer
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke handgestoken barometer met Hollandse opschrift en vossekoppen (kleine stukjes af) 64x31cm. Cond.: G

Vijzel zonder
Resultaat: 40 EUR

Hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Oude plafoniere met glazen versiering 2e helft 20e eeuw in goede staat 52xø26cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x bewerkt compositie metaal met koppen, renaissance stijl 48xø28cm. en 1x strak messing 52xø11cm. Beide in goede originele staat

Chinees terracotta beeldje
Resultaat: 40 EUR

Filmcamera
Resultaat: 36 EUR

Model commode empire stijl
Resultaat: 35 EUR

WMF Messing ijsemmer
Resultaat: 35 EUR

Oude lamp, H. Steinpatz
Resultaat: 35 EUR

Jugendstil lamp met houten beschilderde voet, gesigneerd H. Steinpats. beschilderde glazen kap met bloemen ca. 1910 25x14x14cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 35 EUR

Grote koperen fornuispot 19e eeuw met deksel geheel staand op driepoot. Werd vroeger gebruikt om op houtvuur te koken 55x48cm. Cond.: G

Oude tafellamp
Resultaat: 35 EUR

Oude bronzen tafellamp 1e helft 20e eeuw met voet bestaande uit 3 kaarnvogels. Kop van groen glas met parelmoer effect 45xø9cm. Cond.: G

Staande leeslamp
Resultaat: 35 EUR

Moderne metalen staande leeslamp 140cm. Cond.: G

Antieke bowlingbal
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse houten bowlingbal met handgreep en koper beslagen in zeer goede orignele staat ø19cm. Cond.: G

Eiken wandrek
Resultaat: 35 EUR

Mechels eiken wandrek ca. 1890 voor borden (bewerkt) in goede staat 54x52cm. Cond.: G

2 Staande schemerlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee klassieke schemerlampen, brons gepatineerd metaal met linnen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 75xø34cm. Cond.: G

Staande schemerlamp
Resultaat: 35 EUR

Oude staande messing schemerlamp met een porseleinen figuur gemonteerd in 18e eeuwse stijl. Waarschijnlijk een "huwelijk" van een figuur en lamp 60x31x31cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 van compositie bewerkt metaal in barok vormgeving. Glazen reservoir is kapot 33xø16cm. Cond.: G

Vaasje met messing houder
Resultaat: 35 EUR

Vaas ca. 1880 met messing bewerkte voet en 2 putti. albasten vaas in goede originele staat 25x18x15cm.

2 Art Deco fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G

Likeurkelder in harnasvorm
Resultaat: 30 EUR

Vogelkooitje
Resultaat: 30 EUR

2 Jugendstil blikken
Resultaat: 30 EUR

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote tafellamp 20e eeuw van opalineglas en koperen monturen 20e eeuw 72xø15cm. Cond.: G

Koperen haardscherm
Resultaat: 30 EUR

Oud kopergeslagen haardscherm 1e helft 20e eeuw met interieurvoorstelling van figuren 73x69x23cm. Cond.: G

IJzeren wildhanger
Resultaat: 30 EUR

Gietijzeren wildhanger in barok vormgeving 20e eeuw 32x53x33cm. Cond.: G

3 Delen koper
Resultaat: 30 EUR

Speeldozen
Resultaat: 30 EUR

3 Tiffany lampjes
Resultaat: 30 EUR

Drie Tifaany stijl lampen 2e helft 20e eeuw met wit melkglas in Art Nouveau vormgeving. 59xø40cm. 33x26x17cm. en 27x30x10cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude spiegel 2e helft 20e eeuw met geslepen glas en donker gebeitste houten omlijsting 73x51cm. Cond.: G

Ovale paraplubak
Resultaat: 30 EUR

Oude kopergedreven paraplubak rondom bewerkt met koninklijk tafereel met figuren 1e helft 20e eeuw 53x47x20cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diversen 20e eeuw o.a; plated, koperwerk, lakwerkpaneel, aardewerk etc. Cond.: G

Masker, Bali
Resultaat: 30 EUR

Oud tropisch houten Balinees masker 2e helft 20e eeuw van man met hoofdtooi, baard en snor 22x17cm. Cond.: G

5 Oude medailles
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude medailles 1e helft 20e eeuw; 1x Salus Patrinae Suprema Lex 1914-1918, 1x Ster 1914-1918, 1x medaille commemorative De La Guerre 1940-1945, 1x ster 1914-1918, Habilete Moralite Cond.: G

Diverse ordes 1e helft 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Diverse spelden en ordes 1e helft 20e eeuw oorlogstijd etc. Cond.: G

Koker met schorseffect
Resultaat: 30 EUR

Koker 18e-19e eeuw gemaakt van hout (en papier) en basteffect in zeer goede staat 20xø7cm.

2 Bureaustandaards, marmer
Resultaat: 30 EUR

Twee Oosterse tropisch houten bureaustandaards met namen bewerkt 1e helft 20e eeuw 11x34x4,5cm. en 11x35,5x3cm. Cond.: G

Oude messing lantaarn
Resultaat: 30 EUR

Oude messing lantaarn (koetsmodel) met wandbevestiging en adelaar. Geëlectrificeerd 75cm. Cond.: G

Doos met 16 boeken Geschiedenis
Resultaat: 30 EUR

Doos met 16 boeken over de vaderlandse geschiedenis waaronder; Geschiedenis der zeventien Nederlanden van Witkamp uit 1882 in drie delen

26 Antiquarische boeken buitenland
Resultaat: 30 EUR

26 Antiquarische boeken uit Duitsland, Engeland en Frankrijk

Oude Europa verzameling
Resultaat: 30 EUR

Oude Europa verzameling in boek

2 Vaasjes
Resultaat: 26 EUR

3 Messen in schede
Resultaat: 26 EUR

Grote oude Indonesische kris met 2 extra kleine krissen in lederen schede. handvaten met hout, zilver en koper in zeer goede originele staat 44cm. Cond.: G

Tinnen chocoladeketel
Resultaat: 25 EUR

Tinnen chocoladeketel met comfoor ca. 1890 15x22x22cm. Cond.: R

Deurklink
Resultaat: 25 EUR

Schitterende bronzen deurdraai-handvat met als voorstelling een zittende engel 18e-19e eeuw 15x12,5x4cm. Cond.: G

2 Arresleeën
Resultaat: 25 EUR

Twee koperen arresledes ca. 1900, prachtig handwerk 18x7,5x5cm. Cond.: G

Sigarendoos, parelmoer
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G

Antieke pijp
Resultaat: 25 EUR

Duitse tabakspijp ca. 1900 met zilveren monturen in zeer goede staat 47cm. Cond.: G

Engelse Empire stijl kan
Resultaat: 25 EUR

Engelse plated empire stijl koffiekan ca. 1920 21x15x11cm. Cond.: G

2 Vliegtuigen
Resultaat: 25 EUR

Twee design propellervliegtuigen 21e eeuw. 1x plated, 1x koper 17x20cm. Cond.: G

Rijtuigenstoof
Resultaat: 25 EUR

Koperen rijtuigenstoof ca. 1900 in zeer goede staat 9x41x20cm. Cond.: G

Trompet
Resultaat: 25 EUR

Trompet 21e eeuw, kopie naar ca. 1900 (regiment) 31cm. Cond.: G

Oude koperen melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude zware koperen melkbus 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 57xø30cm. Cond.: G

Kraantjeskan, tabaksdoos en ketel
Resultaat: 25 EUR

Antieke messing appelketel, oude tinnen kraantjeskan 20e eeuw en een messing tabaksdoos 12-42cm. Cond.: G-R

Spiegel
Resultaat: 25 EUR

Ovaalvormige spiegel ca. 1900 met bewerkte houten lijst en geslepen spiegel in zeer goede staat 83x56cm. Cond.: G

Kavel 7 delen divers
Resultaat: 25 EUR

Diverse delen 1e helft 20e eeuw; 1x schroefbare tabakspijp, 2x benzine aanstekers, 1x doosje vuursteentjes, 1x grote koperen aansteker, 1x gewichtenset voor laboratoria 5-17cm. Cond.: G

Box diaplaten
Resultaat: 25 EUR

Originele houten box met oude diaplaten (glas) van diverse bijbelse voorstellingen ca. 1900 12x24x11cm. Cond.: G

2 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Twee delen brons 19e eeuw; 1x bronzen opengewerkt object 19e eeuw (of ouder?) en 1x religieus bronzen plauqtte met emaille 7x5,1cm. Cond.: G

Religieuze plaquette
Resultaat: 25 EUR

Blikken tweedimensionale plaquette 19e eeuw van een altaar voorstellende Jezus in een boog. In goede originele staat 29x22x5cm.

Eiken wandrek met 2 borden
Resultaat: 25 EUR

Mechels eiken wandrek ca. 1890 met twee porseleinen Chinese sierborden ca. 1900 met karpermotief 39x91cm. Cond.: G

Tas + portemonnee
Resultaat: 25 EUR

Beurs en handtas van slangenleder 11x9cm. en 2127cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Microscoop in kist
Resultaat: 25 EUR

Oude microscoop in originele cassette (ongemerkt) 1e helft 20e eeuw 9x21x9cm. Cond.: G

Divers plated bestek
Resultaat: 25 EUR

Bakeliet luidspreker
Resultaat: 25 EUR

Oude bakelieten Art Deco speaker (geluidsbox), onduidelijk gemerkt. Barsten in de zijkant 35x34x13cm. Cond.: R

38 Boeken antiquarisch
Resultaat: 25 EUR

38 Boeken antiquarisch, Hollandse lectuur, romans etc.

Blauwe multomap, Ned. koloniën
Resultaat: 25 EUR

Fossiel vissen
Resultaat: 20 EUR

Diverse boeken
Resultaat: 20 EUR

Divers tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers tin 19e-20e eeuw waaronder; 2 kaarskandelaars, maatbekers, borden, roomstelletje, lepels etc. Ca. 25 delen Cond.: G

Diverse delen tin
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Daalderop Hollandse koffieset met comfoor, koffiepot, lepelhouder, melkannetje, suikerpot en origineel dienblad ca. 1920. In redelijk tot goede staat Cond.: G

Messing petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Oude messing petroleumlamp 20e eeuw, omgebouwd naar electrisch 47xø27cm. Cond.: G

2 Carbid fietslampen
Resultaat: 20 EUR

Twee vooroorlogse vernikkelde carbidlampen, gemerkt Radsonne en Riemann. Beide in redelijke staat 18-20cm. Cond.: R

Hangende petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp met 6 kaarskandelaars, glazen pegels en witglazen kap 65xø54cm.

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen o.a; Porseleyne Fles, tin, Rosenthal, Limoges, glas etc. Cond.: G

3 Diverse doosjes
Resultaat: 20 EUR

Drie delen koperwerk 20e eeuw; 1x messing opengewerkt geurdoosje, 1x Art Deco dekseldoos, 1x Oosterse houder 1e helft 20e eeuw 9-15cm. Cond.: G

Pijpencomfoor
Resultaat: 20 EUR

Barometer met kerfwerk
Resultaat: 20 EUR

Hollandse notenhouten barometer met kerfsnede ca. 1920 in zeer goede staat 42x23cm.

Bakelieten Chin. mossel
Resultaat: 20 EUR

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Langwerpige spiegel 20e eeuw in Louis Quinze stijl, licht beschadigd 71x23cm. Cond.: G

Beugeltasje
Resultaat: 20 EUR

Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 20 EUR

Oude ijzeren bronskleurige vijzel met opschrift "Durch Krieg Zum Sieg 1914-1917" stamper ontbreekt 11,5x13cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 20 EUR

Bronzen vijzel met stamper ca. 1800 . 10xø10cm. en 18xø3cm. Cond.: G

3 Deel koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen koperwerk 19e-20e eeuw; 1x schouwkoker insteekbaar 19e eeuw, 1x strijkijzer 20e eeuw en 1x koperen maat 20e eeuw 18-30cm. Cond.: G

Strijkijzer + Koffiebrander
Resultaat: 20 EUR

IJzeren koffiebrander en strijkijzer 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 25xø24cm. en 21x20x8cm. Cond.: G

Handspiegel, handwerk
Resultaat: 20 EUR

Prachtige uitgewerkte handspiegel 19e eeuw, waarschijnlijk Russisch. messing handgreep met filigrain opgewerkt 31x15cm. Cond.: G

4 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Oosters koperwerk 20e eeuw o.a; koffie- en schenkkan 23-31cm. Cond.: G

2 Engelse ijsemmers
Resultaat: 20 EUR

Twee eikenhouten ijsemmers met nikkel en keramieken binnenbak ca. 1920 23xø14cm. Cond.: G

2 Koffiemolens
Resultaat: 20 EUR

Twee oude koffiemolens 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Ideal Leinborcks en 1x gemerkt P. Dienes Solida 24-30cm. Cond.: G

Diverse bakelieten platen
Resultaat: 20 EUR

Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G

Koperen ketel
Resultaat: 20 EUR

Vroege koperen ketel met hengsel ca. 1800 in originele staat 22xø26cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos divers aardewerk, porselein etc. Cond.: G

Weegschaal met emaille
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Salters Improved Family Scale no. 50 British made 32xø24cm. Cond.: G

3 Ere-medailles
Resultaat: 20 EUR

Drie oude ere-medailles België; Habilete Moralite, Bekwaamheid, Zedelijkheid 10cm. Cond.: G

Terracotta Madonna
Resultaat: 20 EUR

Terracotta Madonna met kind 20e eeuw, bruin gepatineerd met goudkleur 29,5cm. Cond.: G

Petroleumlampje
Resultaat: 20 EUR

Petroleumlampje met metalen bewerkte voet en glazen reservoir ca. 1900 28x13x13cm. Cond.: G