Grote antieke koperen waterpomp, gemonteerd op eiken sierplank 145x36x44cm. Cond.: G
Grote antieke handgestoken barometer met Hollandse opschrift en vossekoppen (kleine stukjes af) 64x31cm. Cond.: G
Oude plafoniere met glazen versiering 2e helft 20e eeuw in goede staat 52xø26cm. Cond.: G
Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x bewerkt compositie metaal met koppen, renaissance stijl 48xø28cm. en 1x strak messing 52xø11cm. Beide in goede originele staat
Jugendstil lamp met houten beschilderde voet, gesigneerd H. Steinpats. beschilderde glazen kap met bloemen ca. 1910 25x14x14cm. Cond.: G
Grote koperen fornuispot 19e eeuw met deksel geheel staand op driepoot. Werd vroeger gebruikt om op houtvuur te koken 55x48cm. Cond.: G
Oude bronzen tafellamp 1e helft 20e eeuw met voet bestaande uit 3 kaarnvogels. Kop van groen glas met parelmoer effect 45xø9cm. Cond.: G
19e Eeuwse houten bowlingbal met handgreep en koper beslagen in zeer goede orignele staat ø19cm. Cond.: G
Mechels eiken wandrek ca. 1890 voor borden (bewerkt) in goede staat 54x52cm. Cond.: G
Twee klassieke schemerlampen, brons gepatineerd metaal met linnen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 75xø34cm. Cond.: G
Oude staande messing schemerlamp met een porseleinen figuur gemonteerd in 18e eeuwse stijl. Waarschijnlijk een "huwelijk" van een figuur en lamp 60x31x31cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1890 van compositie bewerkt metaal in barok vormgeving. Glazen reservoir is kapot 33xø16cm. Cond.: G
Vaas ca. 1880 met messing bewerkte voet en 2 putti. albasten vaas in goede originele staat 25x18x15cm.
Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G
Grote tafellamp 20e eeuw van opalineglas en koperen monturen 20e eeuw 72xø15cm. Cond.: G
Oud kopergeslagen haardscherm 1e helft 20e eeuw met interieurvoorstelling van figuren 73x69x23cm. Cond.: G
Gietijzeren wildhanger in barok vormgeving 20e eeuw 32x53x33cm. Cond.: G
Drie Tifaany stijl lampen 2e helft 20e eeuw met wit melkglas in Art Nouveau vormgeving. 59xø40cm. 33x26x17cm. en 27x30x10cm. Cond.: G
Oude spiegel 2e helft 20e eeuw met geslepen glas en donker gebeitste houten omlijsting 73x51cm. Cond.: G
Oude kopergedreven paraplubak rondom bewerkt met koninklijk tafereel met figuren 1e helft 20e eeuw 53x47x20cm. Cond.: G
Kavel diversen 20e eeuw o.a; plated, koperwerk, lakwerkpaneel, aardewerk etc. Cond.: G
Oud tropisch houten Balinees masker 2e helft 20e eeuw van man met hoofdtooi, baard en snor 22x17cm. Cond.: G
Vijf oude medailles 1e helft 20e eeuw; 1x Salus Patrinae Suprema Lex 1914-1918, 1x Ster 1914-1918, 1x medaille commemorative De La Guerre 1940-1945, 1x ster 1914-1918, Habilete Moralite Cond.: G
Diverse spelden en ordes 1e helft 20e eeuw oorlogstijd etc. Cond.: G
Koker 18e-19e eeuw gemaakt van hout (en papier) en basteffect in zeer goede staat 20xø7cm.
Twee Oosterse tropisch houten bureaustandaards met namen bewerkt 1e helft 20e eeuw 11x34x4,5cm. en 11x35,5x3cm. Cond.: G
Oude messing lantaarn (koetsmodel) met wandbevestiging en adelaar. Geëlectrificeerd 75cm. Cond.: G
Doos met 16 boeken over de vaderlandse geschiedenis waaronder; Geschiedenis der zeventien Nederlanden van Witkamp uit 1882 in drie delen
26 Antiquarische boeken uit Duitsland, Engeland en Frankrijk
Grote oude Indonesische kris met 2 extra kleine krissen in lederen schede. handvaten met hout, zilver en koper in zeer goede originele staat 44cm. Cond.: G
Tinnen chocoladeketel met comfoor ca. 1890 15x22x22cm. Cond.: R
Schitterende bronzen deurdraai-handvat met als voorstelling een zittende engel 18e-19e eeuw 15x12,5x4cm. Cond.: G
Twee koperen arresledes ca. 1900, prachtig handwerk 18x7,5x5cm. Cond.: G
Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G
Duitse tabakspijp ca. 1900 met zilveren monturen in zeer goede staat 47cm. Cond.: G
Engelse plated empire stijl koffiekan ca. 1920 21x15x11cm. Cond.: G
Twee design propellervliegtuigen 21e eeuw. 1x plated, 1x koper 17x20cm. Cond.: G
Koperen rijtuigenstoof ca. 1900 in zeer goede staat 9x41x20cm. Cond.: G
Oude zware koperen melkbus 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 57xø30cm. Cond.: G
Antieke messing appelketel, oude tinnen kraantjeskan 20e eeuw en een messing tabaksdoos 12-42cm. Cond.: G-R
Ovaalvormige spiegel ca. 1900 met bewerkte houten lijst en geslepen spiegel in zeer goede staat 83x56cm. Cond.: G
Diverse delen 1e helft 20e eeuw; 1x schroefbare tabakspijp, 2x benzine aanstekers, 1x doosje vuursteentjes, 1x grote koperen aansteker, 1x gewichtenset voor laboratoria 5-17cm. Cond.: G
Originele houten box met oude diaplaten (glas) van diverse bijbelse voorstellingen ca. 1900 12x24x11cm. Cond.: G
Twee delen brons 19e eeuw; 1x bronzen opengewerkt object 19e eeuw (of ouder?) en 1x religieus bronzen plauqtte met emaille 7x5,1cm. Cond.: G
Blikken tweedimensionale plaquette 19e eeuw van een altaar voorstellende Jezus in een boog. In goede originele staat 29x22x5cm.
Mechels eiken wandrek ca. 1890 met twee porseleinen Chinese sierborden ca. 1900 met karpermotief 39x91cm. Cond.: G
Oude microscoop in originele cassette (ongemerkt) 1e helft 20e eeuw 9x21x9cm. Cond.: G
Oude bakelieten Art Deco speaker (geluidsbox), onduidelijk gemerkt. Barsten in de zijkant 35x34x13cm. Cond.: R
Kavel divers tin 19e-20e eeuw waaronder; 2 kaarskandelaars, maatbekers, borden, roomstelletje, lepels etc. Ca. 25 delen Cond.: G
Tinnen Daalderop Hollandse koffieset met comfoor, koffiepot, lepelhouder, melkannetje, suikerpot en origineel dienblad ca. 1920. In redelijk tot goede staat Cond.: G
Oude messing petroleumlamp 20e eeuw, omgebouwd naar electrisch 47xø27cm. Cond.: G
Twee vooroorlogse vernikkelde carbidlampen, gemerkt Radsonne en Riemann. Beide in redelijke staat 18-20cm. Cond.: R
Oude majolica hangpetroleumlamp met 6 kaarskandelaars, glazen pegels en witglazen kap 65xø54cm.
Doos diversen o.a; Porseleyne Fles, tin, Rosenthal, Limoges, glas etc. Cond.: G
Drie delen koperwerk 20e eeuw; 1x messing opengewerkt geurdoosje, 1x Art Deco dekseldoos, 1x Oosterse houder 1e helft 20e eeuw 9-15cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten barometer met kerfsnede ca. 1920 in zeer goede staat 42x23cm.
Langwerpige spiegel 20e eeuw in Louis Quinze stijl, licht beschadigd 71x23cm. Cond.: G
Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G
Oude ijzeren bronskleurige vijzel met opschrift "Durch Krieg Zum Sieg 1914-1917" stamper ontbreekt 11,5x13cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk 19e-20e eeuw; 1x schouwkoker insteekbaar 19e eeuw, 1x strijkijzer 20e eeuw en 1x koperen maat 20e eeuw 18-30cm. Cond.: G
IJzeren koffiebrander en strijkijzer 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 25xø24cm. en 21x20x8cm. Cond.: G
Prachtige uitgewerkte handspiegel 19e eeuw, waarschijnlijk Russisch. messing handgreep met filigrain opgewerkt 31x15cm. Cond.: G
Vier delen Oosters koperwerk 20e eeuw o.a; koffie- en schenkkan 23-31cm. Cond.: G
Twee eikenhouten ijsemmers met nikkel en keramieken binnenbak ca. 1920 23xø14cm. Cond.: G
Twee oude koffiemolens 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Ideal Leinborcks en 1x gemerkt P. Dienes Solida 24-30cm. Cond.: G
Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G
Vroege koperen ketel met hengsel ca. 1800 in originele staat 22xø26cm. Cond.: G
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Salters Improved Family Scale no. 50 British made 32xø24cm. Cond.: G
Drie oude ere-medailles België; Habilete Moralite, Bekwaamheid, Zedelijkheid 10cm. Cond.: G
Terracotta Madonna met kind 20e eeuw, bruin gepatineerd met goudkleur 29,5cm. Cond.: G
Petroleumlampje met metalen bewerkte voet en glazen reservoir ca. 1900 28x13x13cm. Cond.: G