Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vogelkooitje
Resultaat: 30 EUR

Decoratief houten vogelkooitje met lade (beschilderd) 2e helft 20e eeuw 49x20x32cm.Cond.: G

Zeldzame Jugendstil schenkkan
Startprijs 200 EUR

Zeldzame originele Duitse jugendstil wijnschenkkan met wijnrankendecor in zweepslagmotief (zilvertin). Daarin een kristallen geslepen reservoir met wijnranken gegraveerd ca. 1900 Duitsland in zeer goe...

Kruik + Zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Duits aardewerk 19e eeuw; 1x kruik met blauw bloemendecor 31xø19cm. en 1x levensmiddelvat met oren en blauw decor 20xø18cm. Cond.: G

Tafelstuk
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws tafelstuk met vernikkelde uitgewerkte voet en kristallen vaas 31xø16cm. (minime chips) Cond.: R-G

Keldertje zonder inhoud
Startprijs 20 EUR

Likeurkelder 19e eeuw in Boulle stijl zonder inhoud. Gedeelte van koper inlegwerk ligt los in kelder en een gedeelte mist 25x21x33cm. Cond.: M

Duitse kruik met hengsel
Resultaat: 50 EUR

Duitse aardewerken kruik met blauwe beschildering ca. 1900 in zeer goede staat 31xø20cm.

2 Vaasjes
Resultaat: 26 EUR

Twee metalen vazen in klassieke vormgeving 21e eeuw. Bruin-brons gepatineerd 25xø19cm. Cond.: G

Roodkoperen appelketel
Resultaat: 75 EUR

Bijzondere grote Hollandse roodkoperen 19e eeuwse appelketel, gezwaluwstaart in zeldzame goede staat 39x38xø27cm. Cond.: U

Gedreven aker
Resultaat: 70 EUR

Zware kopergedreven plantenbak, rondom bewerkt met boerenlandschap van koeien en boer. geheel staand op klauwpoten met leeuwekoppen bij de hengsels ca. 1900 44xø42cm. Cond.: G

Roodkoperen aker
Startprijs 60 EUR

Grote roodkoperen hengselbak, genageld met datering 1854 in goede staat 35xø36cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse appelketel, gezwaluwstaart in goede originele staat 44xø28cm.

Etagere
Resultaat: 45 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

2 Metalen inktpotten
Startprijs 45 EUR

Twee antieke inktpotten met figuren ca. 1890 van compositie metaal; 1x smid met hamer 18x12x11cm. en 1x zittende vrouw bij korf 9x7x9cm. Cond.: G

Wandfontein, vogel
Resultaat: 45 EUR

Prachtige antieke wandfontein in de vorm van een vliegende duif met open bek waaruit het water stroomt ca. 1910. Plated koper 14x23x26cm. Cond.: G

2 Jugendstil blikken
Resultaat: 30 EUR

Twee prachtige Jugendstil messing stofblikken ca. 1900 met 1 stoffer. De kleinere is gemerkt WMF Duitsland 17x16cm. en 23x25cm. Cond.: G

2 Jugendstil inktpotjes
Startprijs 30 EUR

Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...

2 Jugendstil vazen
Startprijs 70 EUR

Twee Jugendstil vazen met bloemdecor en zweepslagmotief ca. 1900 gemaakt van compositie metaal 29x19x15cm. Cond.: G

Heilig kruis
Startprijs 35 EUR

Eikenhouten heilig kruis ca. 1910 met compositie-metalen corpus Christie in zeer goede originele staat 70x40cm. Cond.: G

Statenbijbel anno 1744
Startprijs 750 EUR

Statenbijbel anno 1744 door Jacob en Hendrik Keur te Dordrecht met originele lederen band, sloten en gravures 38x24x12cm. Cond.: G

Staten kansel bijbel anno 1714
Startprijs 1.250 EUR

Staten Kansel bijbel anno 1714 door Jacob en Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam door Pieter Rotterdam met gravures. Origineel lederen band en sloten in goede originele staat 28x47x13cm. Cond.: G

Wetboek 1735
Startprijs 150 EUR

Corpus Juris Canonici (Canoniek wetboek), Auteur: Christ. A. Freiersletsen, gedrukt te Keulen in 1735. In originele perkamenten band met rubrieken, quatro formaat.

Groot boek
Resultaat: 120 EUR

Statenbijbel anno 1656 door Paulus Aertfz van Rafesteyn met origineel lederen band in slechte staat 20x30x15cm. Cond.: S

Hanglamp, melkglazen schaal
Startprijs 200 EUR

Oude hanglamp met bewerkte roze glazen kap, messing ornamentuur en compositie metalen putti 20e eeuw. Scherf van kap is gelijmd ø40cm. Cond.: R

2 Boeken
Startprijs 50 EUR

Kulturgeschichte des Deutschen Volkes, Dr. Otto am Rhyn Berlijn 1886, 2 delen. Conditie van de kaft is redelijk 29x21x6cm.