Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G
Glazen mand 20e eeuw, mondgeblazen met handvat, mooie gevouwen vormgeving 26x20x24cm. Cond.: G
Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G
Twee delen kristal 20e eeuw; 1x karaf, facet- en amandelgeslepen 17xø12cm. en 1x rondom gegraveerde fruitschaal 14xø21cm. Cond.: G
Drie oude glazen parfumflesjes, gesigneerd Judith Muller Israel, design 50-er jaren 12xø6,5cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R
Twee delen kunstglas van Eisch ca. 1970; 1x blauwglazen schaal met geel 8,5xø10cm. en 1x roodbruin glazen vaas met grip (gescheurd) 12xø11cm. Cond.: M-G
18 Delen kristal 20e eeuw; 11x prachtige zware kristallen tuitglazen (champagne, sekt) facetgeslepen 20e eeuw 19xø7cm. 6x facetgeslepen kristallen schalen ø14,5cm. en 1x kristallen onderzetter (chip) ...
10-Delig glazen bowlstel met gravering ca. 1930. Chip af aan binnenzijde 21xø22cm. Cond.: G
Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G
Tuitvormige vaas 50-er/60-er jaren, paars met neutrale voet 27xø8cm. Cond.: G
Kunstglazen bonbonschaal in eikenbladvorm, paars 50-er/60-er jaren 10x26x26cm. Cond.: G
Galle glazen lampenvoet (kopie), oranjekleurig met bloemdecor. chip af 21xø12cm. Cond.: R
Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G
Vier delen Biedermeier kristale 19e eeuw met lichte beschadigingen ø13-ø21cm. Cond.: R
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G
Zware kunstglazen bonbonschaal in bloemvorm, paars van kleur 50-er/60-er jaren 9xø23cm. Cond.: G
Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G
Tweedelige kristalgeslepen fruitschaal op voet 23xø26cm. Cond.: G (kleine chips)
Aparte groen glazen vaas 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x15x6cm. Cond.: G
Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Hollandse amandelgeslepen karaffen, enkele beschadigingen 32xø14cm. Cond.: R-M