Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kristallen roemers
Startprijs 20 EUR

Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G

Glazen mand ca. 1900
Startprijs 30 EUR

Glazen mand 20e eeuw, mondgeblazen met handvat, mooie gevouwen vormgeving 26x20x24cm. Cond.: G

7 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G

2 Delen kristal
Startprijs 10 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw; 1x karaf, facet- en amandelgeslepen 17xø12cm. en 1x rondom gegraveerde fruitschaal 14xø21cm. Cond.: G

3 Parfumflesjes
Resultaat: 22 EUR

Drie oude glazen parfumflesjes, gesigneerd Judith Muller Israel, design 50-er jaren 12xø6,5cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startprijs 20 EUR

Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R

2 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Twee delen kunstglas van Eisch ca. 1970; 1x blauwglazen schaal met geel 8,5xø10cm. en 1x roodbruin glazen vaas met grip (gescheurd) 12xø11cm. Cond.: M-G

18 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

18 Delen kristal 20e eeuw; 11x prachtige zware kristallen tuitglazen (champagne, sekt) facetgeslepen 20e eeuw 19xø7cm. 6x facetgeslepen kristallen schalen ø14,5cm. en 1x kristallen onderzetter (chip) ...

Glazen bowlstel
Startprijs 20 EUR

10-Delig glazen bowlstel met gravering ca. 1930. Chip af aan binnenzijde 21xø22cm. Cond.: G

Kunstglazen vaasje
Resultaat: 22 EUR

Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Startprijs 15 EUR

Tuitvormige vaas 50-er/60-er jaren, paars met neutrale voet 27xø8cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 20 EUR

Kunstglazen bonbonschaal in eikenbladvorm, paars 50-er/60-er jaren 10x26x26cm. Cond.: G

Galle lampevoet, kopie
Startprijs 30 EUR

Galle glazen lampenvoet (kopie), oranjekleurig met bloemdecor. chip af 21xø12cm. Cond.: R

Glazen dekselcoupe
Startprijs 120 EUR

Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G

Kristallen schaaltje + coupe
Startprijs 15 EUR

Vier delen Biedermeier kristale 19e eeuw met lichte beschadigingen ø13-ø21cm. Cond.: R

Blauw glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 25 EUR

Zware kunstglazen bonbonschaal in bloemvorm, paars van kleur 50-er/60-er jaren 9xø23cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 20 EUR

Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G

2-Delige fruitschaal
Startprijs 140 EUR

Tweedelige kristalgeslepen fruitschaal op voet 23xø26cm. Cond.: G (kleine chips)

Groen glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Aparte groen glazen vaas 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x15x6cm. Cond.: G

11 Likeurglazen, roemers
Startprijs 80 EUR

Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G

Kristallen rozensteker
Startprijs 75 EUR

Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U

Langwerpig glazen schaal
Startprijs 20 EUR

Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G

2 Karaffen, Hollands
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse amandelgeslepen karaffen, enkele beschadigingen 32xø14cm. Cond.: R-M