Bronzen naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 28xø19cm.
Oude houtgesneden putti 1e helft 20e eeuw naar 18e eeuws voorbeeld met kaarskandelaar in de armen. In goede originele staat 44cm. Cond.: G
Lindenhouten Madonna met kind 20e eeuw, geheel staand op console 67cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Grote oude marmeren bol op marmeren voet waarop 2 liggende naakte figuren in goede staat. 34x26xø18cm. Cond.: G
Bronzen naakte liggende damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 16x28x13cm. Cond.: G
oud zeepstenen figuur 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, vrouw aan het wokken 33x11x14cm. Cond.: G
Chinees bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder. geheel staand op Foohond met kind in de arm 29cm. Cond.: G
Marmeren buste ca. 1900 van de componist Wagner, gesigneerd Pileska in zeer goede staat (achterkant chip af) 35x16x20cm. Cond.: G
Bronzen roofvogel op marmeren sokkel gesigneerd A. Thorburn (Naar) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x16x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een hondje 20e eeuw, ongemerkt 8x11x4cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur op marmeren sokkel, voorstellend Jezus met twee kinderen 21e eeuw 32x26x20cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw (ongemerkt), De Venus van Milo 48x14x14cm. Cond.: G
Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G
Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Daruda 54cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend 2 dolfijnen met tropische vissen 2e helft 20e eeuw op marmeren voet 33x24x13cm. Cond.: G
Afrikaans beschilderd masker 20e eeuw in goede staat 59x16x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een jongen met duif in de hand ca. 1900, ongesigneerd H.: 21cm. Cond.: G
Oud Balinees tropisch houten beeld, voorstellende een Balinese vrouw zittend in de mond van een fantasiewezen 30x16x7cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een jongen met korf op de rug ca. 1880, ongesigneerd H.: 12cm. Cond.: G
Twee Oosterse tropisch houten figuren 20e eeuw, voorstellend karbauen met een figuur (1x ingelegd met koperdraad) 19x22x8cm. en 14x13x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Afrikaanse olifant op marmeren sokkel, Art Deco ca. 1920 12x12x7cm. Cond.: G
Notenhouten 16e eeuws heilig figuur op aardbol met zeemonster en puttikopje. Vermoedelijk Zuid-Duitsland 24xø12cm. Cond.: G
Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Notenhouten 17e eeuws heilig figuur staand op bol en sokkel 33x12x14cm. Cond.: G
grote gipsen wandplaquette met twee putto 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) in goede staat 120x32cm. Cond.: G
Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G
Twee grote Oosterse albasten figuren voorstellend een man en een vrouw 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1900 van een jongen met boomstam op houten voet, "Soir D'ete par Rancoulet" 35xø14cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Romeinse vrouw met kind. gesigneerd F. Duriot ca. 1870-1900 27x25x15cm. Cond.: G
Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G
Bronzen Thaise figuur 18e-19e eeuw staand op houten sokkel H.: 34cm. Cond.: G
Prachtig Oosters houtsnijwerk 1e helft 20e eeuw (3-dimensionaal) met voorstelling van landarbeiders in goede originele staat 29x48x4cm. Cond.: G
Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G
Bronzen Thaise zittende figuur 18e-19e eeuw H.:23,5cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid op sokkel. Met gietstempel, H.: 57cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een gestyleerde gier op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Altorf 31x24x13cm. Cond.: U
Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R
Grote Indonesische tropisch houten buste ca. 1920 van een mannelijke rituele danser 21,5x22x8cm. Cond.: G
Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G