Monogram A.P. (Anton Pieck?), sepia op papier, interieur met figuren. "Die hier wil borgen komt terug vandaag is 't een dag dat ik niet borgen mag" 53x40cm. Cond.: G
Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...
Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G
Monumentaal Frans klokkenstel ca. 1880 van zwaar marmer en brons. Voorstellend een man van adel uit de 18e eeuw zittend op een stoel met boeken. 8-Daags uurwerk. Marmer licht beschadigd 57x42x19cm. en...
Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...
Dames polshorloge GG 585/000 met ivoor kleurige wijzerplaat. L.17 cm. (met losse schakeltjes)Totaal gewicht incl. uurwerk, ca.26.70 gr.
Grote zilveren doos met scharnierende deksel, met rijkelijke diep uitgegraveerde fauna- en floramotieven, vermoedelijk Verre Oosten. 950 gr., 18.5 x11.5 x8.5 cm., Cond.:U
J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819 - 1866), aquarel op papier, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 15x20cm. Cond.: G
Johannes Elzinga ( 1893 -1969 Leeuwarden), olieverf op paneel, Eernewoude studie 24x30cm. Cond.: G
Duitse Junghans tafelklok met originele wandconsole ca. 1880 in notenhouten kast met kwartierslag. In goede originele staat 73x36x20cm.
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
2 Zware bronzen wandlichten (2-lichts) vuurverguld in Louis Seize stijl 20e eeuw met bronzen putti's in zeer goede staat 51x26x16cm. Cond.: G
Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G
Omvangrijk Societe Maastricht keramieken ontbijtservies, decor Teadrinker (roze decor) ca. 1900. Totaal 100 delen, sommige delen beschadigd maar over het algemeen in zeer goede staat Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op hout, houten beschilderde sculptuur van een kat. 22x31x7cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...
Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (Italiaanse school?), olieverf op linnen, landschap met figuren. Naamplaat op lijst Ch. van falen 35x27cm. Cond.: G
Hollandse 17e eeuwse bijbel anno 1690 door Hendrick & Jacob Keur Dordrecht en Marcus Doorwick Amsterdam in Compagnie. Bevat 6 landkaarten o.a; wereldkaart. Band is slecht, kaarten zijn redelijk tot go...
Grote Franse kolompendule ca. 1880 met restanten van koper inlegwerk in Boulle stijl. 8-Daags uurwerk met precisieslinger, ongerestaureerd 56x29x13cm. Cond.: M
Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met porseleinen wijzerplaat en plaquettes. Vergulde compositie metalen kast, gemerkt H.T. Brevet 8-daags uurwerk. 35x24x11cm. In zeer goede originele staa...
Prachtig 19e eeuws Engels mahoniehout fineer kabinet (2-delig en losse koplijst) ca. 1850. Lichte fineerschade, geen kromme deuren of scheuren 205x56x130cm. Cond.: R
Amsterdams bont trekpot 18e eeuw met gouddecor, landschapsdecor en figurendecor in zeer goede staat 15x22xø12cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.
Driedelig Hollands zilveren 835/000 theeservies met houten handgrepen en dekselknoppen.Jaarletter P: 1950, MT.:van Kempen. Totaal gewicht 834 gr. Cond.:U
Duitse notenhout fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 met losse voet en zuilen. Rijk bestoken in goede ongerestaureerde staat 103x105x71cm. Cond.: G
Kersenhouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw. Kwaliteitsmeubel bewerkt met koper op het blad. 3 Lades, 2 deuren en 2 rolluiken, houtgepint. Antieklook 78x179x93cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G
Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G
Enkelloops steenvuurgeweer, Oostenrijkse Werndl 1873 met stempels in de loop geslagen. Het wapen is in zeer goede originele staat, mechanisme functioneerd 133cm. Cond.: G
Zeldzame jugendstil lamp, ca.1900, met groene patina, staande op marmeren sokkel (achter de naakte dame licht het op achter mat glas) In zeer goede originele staat. 41x27x16 cm.
Groot glassculptuur staande op marmeren sokkel (in de sokkel zit verlichting). Voorstellend een driemaster. Marmeren voet en glassculptuur beide beschadigd 63x76x40cm.
Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.
Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Lip 2005), gouache op papier, dansend paar 80x107cm. Cond.: G
J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia, bloemmotief en bandintarsia. Prachtige vuurvergulde kapitellen, slinger en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk, lichte fineerschade 57x28x15cm. Cond....
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Antiek eiken Mechels schrijfbureau ca.1890, snijwerk met vossenkoppen. 10 lades(rechterlade heeft een kluis) en uitschuifbaar blad, onderling verbonden getorste poten. Hierbij een eikenhouten Mechelse...
Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G
Antieke bronzen vrouwenbuste op marmeren sokkel, gesigneerd F. Gerth Roma (Fritz Gerth, Berlin 1845 - 1928), in zeer goede originele staat 35x19x12cm. Cond.: G
Twee grote Chinese bronzen siervazen met bloemen- en vogeldecor ca. 1900 in zeer goede originele staat en mooie patina 38x18xø12cm. Cond.: G
Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)
Eiken dekenkist 18e eeuw met kerfwerk, geheel origineel met origineel slot 78x73x161cm.