Japans kutani aardewerken vaas ca. 1910 met gouddecor en figuren 19,5xø11cm. Cond.: G
Drie oude Chinese keramiek beschilderde eieren met figuren-, bloemen- en gouddecor 20e eeuw (opening bij bodem) ca. 11xø7cm. Cond.: G
Zes porseleinen Kutani kop&schotels 1e helft 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschappen, lichte randschades 6xø11,5cm. Cond.: R
Tien Hollandse tegels 18e eeuw met mangaan landschapsdecor, enkele licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Grote wit porseleinen presenteerschaal K.P.M. (Duitsland), 20e eeuw, 38x30 cm., Cond.:G
Zeven delen Chinees porselein met karpers afgebeeld 20e eeuw (visschotels) ø11.5cm. en ø20cm. Cond.: G
Oude keramieken balustervaas, 1e helft 20e eeuw, Denmark, monogram: HAK, blauw glazuur met takkendecor. 26x ø 12cm., Cond.:G
Negen delen restservies waarvan 8 kop&schotels 6xø13cm. Societe Ceramique Maastricht Jugendstil en 1 suikerpot 11x14x9cm. Cond.: G
Twee delen majolica 1e helft 20e eeuw; 1x grote schoen gemerkt OWO JMKZ 14x25x11cm. en 1x trekpotje in schelpvorm, ongemerkt 13x10x15cm. Cond.: G
Jugendstil porseleinen presenteerschaal met bloemendecor en opengewerkte rand, ongemerkt 32x19cm. Cond.: G
Engels keramieken vaasje (bloemdecor) gemerkt Poole England est. 1873 L.E. 20e eeuw. 12,3xø10,3cm. Cond.: G
Groot kavel diversen, hoofdzakelijk Engels porseleinen kop&schotels. O.a; Elizabeth, Royal Ascot, Wedgwood, Royal Stafford, Royal Windsor e.a. 20e eeuw. Cond.: G
Aardewerken geglazuurde kom gemerkt Grimstrup ca. 1900. haarscheur + chipje 5,5xø17,5cm. Cond.: R
Majolica schenkkan ca. 1900 bewerkt met wapen en soldaten 17,5xø13cm. Cond.: G
Ballustervaas van Boch Keramik Editions La Louviere, nr. 1168, 22xø20cm.
Keramieken Art Deco vaas, gemerkt Clement Massier ca. 1930. geglazuurd in zeer goede staat 15xø13cm. Cond.: G
Groot terracotta sierbord ca. 1900, gemerkt P. Ipsen Kjöbenhaun (Kopenhagen) Eneret. beschilderd met een landschap ø47cm. Cond.: G
Twee oude keramieken schalen ca. 1930 Rosenthal Duitsland; 1x met bloemdecor en 1x met geribbeld groen decor ø27-ø28cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen dekseldoos, gemerkt made in Austria 1032 4, gedecoreerd mnet bladgoud en guirlandes 1e helft 20e eeuw 12x17x20cm. Cond.: G
Vier delen Vieux Rhodes Boch porselein 20e eeuw; 1x 3-delig kaststel 24-36cm.; en 1x groot sierbord ø34cm. in zeer goede staat
Oude keramieken schenkkan met verlopen glazuur, gemerkt N.V. de Rijn Leiderdorp Holland Nr. 5071. In goede staat 23x19xø17cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloemmotief ø28cm, chip uit de rand Cond.: R
Grote Royal Koninklijk Delft sierbord met bloemendecor en geschulpte rand 20e eeuw ø40cm. Cond.: G
Groot 3-delig Delfts blauw kaststel, gemaakt door Royal Sphinx Boch België 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 47xø24cm. en 34xø17cm. Cond.: G
Delfts blauwe keramieken kan en kandelaar 1e helft 20e eeuw. Kan is gaaf, gemerkt en gesigneerd. kandelaar is gelijmd en porseleinen fles is gemerkt 22-25cm. Cond.: R
Royal Koninklijk Delft schaal met handvaten en bloemendecor 20e eeuw. Chips en handvat gelijmd 7x34x27cm. Cond.: R