13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

6 Figurentegels
Startprijs 120 EUR

Grote imari schotel
Startprijs 40 EUR

6 Hollandse tegels + bordje
Resultaat: 15 EUR

Kutani vaasje ca. 1910
Startprijs 100 EUR

Japans kutani aardewerken vaas ca. 1910 met gouddecor en figuren 19,5xø11cm. Cond.: G

3 Chinese eieren
Resultaat: 55 EUR

Drie oude Chinese keramiek beschilderde eieren met figuren-, bloemen- en gouddecor 20e eeuw (opening bij bodem) ca. 11xø7cm. Cond.: G

6 Kop&schotels kutani
Startprijs 10 EUR

Zes porseleinen Kutani kop&schotels 1e helft 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschappen, lichte randschades 6xø11,5cm. Cond.: R

Blauw Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

3 Delen imari
Startprijs 80 EUR

2 Tegels, jongen/meisje
Startprijs 20 EUR

10x Mangaantegel, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Tien Hollandse tegels 18e eeuw met mangaan landschapsdecor, enkele licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: R-G

6 Satsuma bordjes
Startprijs 60 EUR

Vaas
Geen vanafprijs

Vaas met deksel
Geen vanafprijs

6 Tegels, musketiers
Resultaat: 130 EUR

7 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 15 EUR

KPM bord
Resultaat: 60 EUR

Grote wit porseleinen presenteerschaal K.P.M. (Duitsland), 20e eeuw, 38x30 cm., Cond.:G

7 Vis schotels
Startprijs 20 EUR

Zeven delen Chinees porselein met karpers afgebeeld 20e eeuw (visschotels) ø11.5cm. en ø20cm. Cond.: G

Moccaserviesje
Startprijs 20 EUR

Ballustervaas, Deens
Resultaat: 25 EUR

Oude keramieken balustervaas, 1e helft 20e eeuw, Denmark, monogram: HAK, blauw glazuur met takkendecor. 26x ø 12cm., Cond.:G

8 Kop&Schotels Regout
Startprijs 20 EUR

Negen delen restservies waarvan 8 kop&schotels 6xø13cm. Societe Ceramique Maastricht Jugendstil en 1 suikerpot 11x14x9cm. Cond.: G

2 Delen majolica
Resultaat: 22 EUR

Twee delen majolica 1e helft 20e eeuw; 1x grote schoen gemerkt OWO JMKZ 14x25x11cm. en 1x trekpotje in schelpvorm, ongemerkt 13x10x15cm. Cond.: G

Aanbiedschaal
Startprijs 10 EUR

Jugendstil porseleinen presenteerschaal met bloemendecor en opengewerkte rand, ongemerkt 32x19cm. Cond.: G

Aardewerk vaasje, Poole
Startprijs 15 EUR

Engels keramieken vaasje (bloemdecor) gemerkt Poole England est. 1873 L.E. 20e eeuw. 12,3xø10,3cm. Cond.: G

Div. kop&schotels
Resultaat: 20 EUR

Groot kavel diversen, hoofdzakelijk Engels porseleinen kop&schotels. O.a; Elizabeth, Royal Ascot, Wedgwood, Royal Stafford, Royal Windsor e.a. 20e eeuw. Cond.: G

Aardewerken schaaltje
Startprijs 15 EUR

Aardewerken geglazuurde kom gemerkt Grimstrup ca. 1900. haarscheur + chipje 5,5xø17,5cm. Cond.: R

2 Staffordshire honden
Startprijs 25 EUR

Aardewerken schenkkan
Startprijs 20 EUR

Majolica schenkkan ca. 1900 bewerkt met wapen en soldaten 17,5xø13cm. Cond.: G

Ballustervaas Boch
Resultaat: 25 EUR

Ballustervaas van Boch Keramik Editions La Louviere, nr. 1168, 22xø20cm.

Antieke gemberpot
Resultaat: 110 EUR

Art Deco vaas, Juan
Startprijs 30 EUR

Keramieken Art Deco vaas, gemerkt Clement Massier ca. 1930. geglazuurd in zeer goede staat 15xø13cm. Cond.: G

3 Borden
Startprijs 25 EUR

Aziatische vaas, speksteen
Startprijs 30 EUR

Beschilderd bord
Resultaat: 30 EUR

Groot terracotta sierbord ca. 1900, gemerkt P. Ipsen Kjöbenhaun (Kopenhagen) Eneret. beschilderd met een landschap ø47cm. Cond.: G

2 Aardewerk borden
Resultaat: 30 EUR

Twee oude keramieken schalen ca. 1930 Rosenthal Duitsland; 1x met bloemdecor en 1x met geribbeld groen decor ø27-ø28cm. Cond.: G

Bierkruik
Resultaat: 10 EUR

Bierkruik, jachtmotief
Resultaat: 15 EUR

Keramiek bowlpot
Resultaat: 160 EUR

Bisquit pors. dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Oude bisquit porseleinen dekseldoos, gemerkt made in Austria 1032 4, gedecoreerd mnet bladgoud en guirlandes 1e helft 20e eeuw 12x17x20cm. Cond.: G

Aardewerk vaas
Startprijs 25 EUR

Boch kaststel + bord
Resultaat: 25 EUR

Vier delen Vieux Rhodes Boch porselein 20e eeuw; 1x 3-delig kaststel 24-36cm.; en 1x groot sierbord ø34cm. in zeer goede staat

Schenkkan Holland
Resultaat: 25 EUR

Oude keramieken schenkkan met verlopen glazuur, gemerkt N.V. de Rijn Leiderdorp Holland Nr. 5071. In goede staat 23x19xø17cm.

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloemmotief ø28cm, chip uit de rand Cond.: R

Chieng Lung bord, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Delfts blauw bord
Startprijs 60 EUR

Grote Royal Koninklijk Delft sierbord met bloemendecor en geschulpte rand 20e eeuw ø40cm. Cond.: G

Aardewerken fazant
Startprijs 30 EUR

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 17 EUR

Groot 3-delig Delfts blauw kaststel, gemaakt door Royal Sphinx Boch België 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 47xø24cm. en 34xø17cm. Cond.: G

Delfts blauwe kan+kandelaar
Resultaat: 21 EUR

Delfts blauwe keramieken kan en kandelaar 1e helft 20e eeuw. Kan is gaaf, gemerkt en gesigneerd. kandelaar is gelijmd en porseleinen fles is gemerkt 22-25cm. Cond.: R

Delfts blauwe oorschaal
Startprijs 80 EUR

Royal Koninklijk Delft schaal met handvaten en bloemendecor 20e eeuw. Chips en handvat gelijmd 7x34x27cm. Cond.: R