Grote porseleinen raaf op stam, ca. 1900,Ens Volkstedt modelnr. 63, Thüringen Duitsland (1 bakscheur) 33x14x16 cm., Cond.:G
Delfts kaststelletje 3-delig met Moren afgebeeld ca. 1900, gemonogrammeerd (beschadigd) 12-17cm. Cond.: M
Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw (kop&schotels), waaronder eierschaal porselein Cond.: R-G
Grote keramieken vaas, Atelier Glatigny Parijs, ca. 1900, modelnummer 6, verlopen glazuur met bruin en grijstinten. In zeer goede staat. 45x28x25 cm.
Diverse delen van een Chinees of Japans serviesje, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog...
Divers serviesgoed waaronder diverse kop&schotels, mogelijke chip, hoofzakelijk goede kwaliteit
Doos divers porselein (koffie kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. o.a; 21 kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G
Keramieken restservies Maastricht bestaand uit; 4 kommen, 3 eierdoppen, melkkan, tablet, 7 kleine bordjes, 3 middelgrote borden, 6 grotere borden. Gemerkt Royal Sphinx Maastricht Cambridge Old England...
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met tuinmotief in goede staat (minime chip) ø22,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor 17xø16cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met Chinese tekens en bloemdecor 18xø17,5cm. Chip uit de rand
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor en figuren 15xø16cm. Cond.: G
Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M
Groot Fam.Verte sierbord met paradijsvogel en gouddecor 20e eeuw (Readers Digest) ø46cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Grote Delftse Boch siervaas Royal Sphinx met blauw bloemendecor 20e eeuw 36xø21cm. Cond.: G
Grote handgemaakte keramieken tulpvaas, prachtig geglazuurd in moderne vormgeving 68x37xø34cm. Cond.: G
Duitse steengoed schenkkan met tinnen deksel, rondom bewerkt met bloemen 20e eeuw, onderaan genummerd Cond.: G
Grote antieke Kantonese vaas ca. 1900 van keramiek met krijgers afgebeeld, randschade aan kraag 44xø21cm. Cond.: R
Hollandse 18e eeuwse Delfts keramieken bord met teken (verso) en donkerblauw bloemmotief. Lichte randglazuurschade ø31cm. Cond.: G
Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G
Oud 4-delig Hollands keramieken kaststel van Royal Sphinx Boch, decor Delft. In zeer goede staat 20e eeuw, 26-39cm. Cond.: G
Japans goudimari porseleinen sierbord 19 eeuw met gelobte rand. Voorstelling van een cachepot met bloemen en een Japanse tuin ø28cm. Cond.: G
Groot Japans imari sierbord 20e eeuw, decor met bloemen en bomen (haarscheur). ø40,5cm. Cond.: G
Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G
Jugendstil stijl siervaas, gemerkt Unicorn Studio met zweepslagmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm. COnd.: G
Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G
Oud Kantonees gemberpotje ca. 1900 in zeer goede staat 10,5x10,5cm. Cond.: G
Oude Kantonese keramieken siervaas 20e eeuw met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G
Oude Delftse knobbelvaas met Chinees motief 19e-20e eeuw in goede staat (monogram) 30x14x14cm. Cond.: G
Grote keramieken Kutani vaas ca. 1900 met Chinese tekens onder de vaas. Afgebeeld met diverse Japanse figuren en gouddecor. Minimale restauratie aan de voet 40xø21cm. Cond.: R-G
Keramieken Villeroy & Boch lampetstel 3-delig ca. 1900 31xø36cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G
Twee delen Meissen porselein 20e eeuw; 1x vaasje met groen decor en zilveren bovenrand 1e keus 6xø6cm. en 1x laag schaaltje met bloemmotief en goudrandje 2e keus 4xø9cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag gelijmd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: M
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G
Delfts keramieken ovale pauwschotel met geschulpte rand. Blauw decor met pauw en bloemen 20e eeuw. 32,5x25,5cm. Cond.: G
Langwerpige platelen schaal, gemerkt Haan Arnhem en monogram. Glanzend bloemmotief 1e helft 20e eeuw 37x19cm. Cond.: G
13-Delig Gouda plateel petit-four set met grote onderschaal, design Gouda Assan. Onderschaal design Rio ø7cm. en ø28cm. 1 chip van een petit-four schaaltje Cond.: G
Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief . Schaal bevat een barst. 7xø27cm. Cond.: M
Duitse porseleinen bierpul met tinnen deksel ca. 1900, genummerd. Landschapsvoorstelling in rocailles met figuren 14xø10,5cm. Cond.: G
Porseleinen dekselschaal 18e eeuw Thailand met drakenmotief "Bencharong", haarscheuren in het deksel en gelijmd 8xø12,5cm. Cond.: R
Porseleinen figuur 19e eeuw van zeer mooie kwaliteit in 18e eeuwse stijl. Voorstelling van romantisch paar (chip van de rok en blaadjes) 9x4,5x3cm. Cond.: R
Oude porseleinen fluit (Ocarina) met Zwiebelmuster motief (ongemerkt) 20e eeuw?, 18,5cm. Cond.: G
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Oude reservisten steengoed bierpul met tinnen deksel. Onduidelijk gestempeld 2e helft 20e eeuw 27x15xø10cm. Cond.: G
Keramieken Royal Goedwewaagen kelk, handbeschilderd 20e eeuw 15x11,5cm. Cond.: G