Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.
Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G
Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...
Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.
Twee antieke spoorweghorloges ca. 1900; 1x Railway Regelateur Lever, made in Italië en 1x Roskopf patent, ø5cm.
Twee Engelse antieke zakhorloges met snek; 1x zilver, balans defect met snek, gemerkt Waltham Mass en 1x plated met snek en defect uurwerk (verder redelijke staat) beide met seconden aanduiding, een m...
Zilveren Engels herenhorloge patent Lever met snek. Haarscheurtje in cijferplaat en seconden aanduiding. ø5cm.
Antiek zilveren herenhorloge St. Jenkins Ferndale met snek ø5cm. met secondenaanduiding.
Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.
Zilveren heren zakhorloge John White Fakenham ca. 1900, ø5,5cm met seconden aanduiding. .
Twee Duitse double heren polshorloges; 1x Union met datum en seconde en 1x Pontiac Antimagentique.
Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.
Antieke Hollands zilveren lepel met gegraveerde steel en bakrand. Grootkeur 835/000 midden 19e eeuw, MT: Jan Hendrik Eversbag AMsterdam ca. 39gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren oorijzer met twee bewerkte zilveren voorstukken voorzien van gravure: WJK 1882. 68 gr., Cond:G
3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U
Oud Hollands zilveren schaartje met boer- en boerinmotief op de armen ca. 29gr. L.: 9cm. Cond.: U
Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...
Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren ovaal bonbonmandje 925/000, fraai ajourgezaagd, jaarletter G, Chester 1907, MT: Georg Nathan & Rieley Hayes ca. 168gr. 29x11cm. Cond.: G
Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Russisch cloisonne parfumflesje op drie pijnappelpootjes met afschroefbaar dopje, waarin 2 cabuchongeslepen halfedelstenen. Voorzien van diverse Russische zilverkeuren : A.C. 1896, H.9 ...
Twee antieke zilveren vingerhoedjes, 1x voorzien van belastingteken. samen ca. 9gr. Cond.: U
Oude zilveren schaar aan lange zilveren jasseronketting met duifjesmotief Cond.: U
Zilveren tasbeugeltje, filigrain bewerkt ca. 21gr. 9cm. Cond.: U
Set zilver 925/000 bestaande uit ketting met hanger en oorstekers/hanger. Ketting L.45 cm., hanger 39x34 mm. oorstekers 33x23 mm., bezet met totaal 4.67 crt. saffieren (1x8mm.,2x5mm., 104x1.5 mm.) ca...
Kavel bestaande uit 2 stel oorstekers zilver 925/000 bezet met parels, en een ring ø 54/545, ca.14.8 gr.
3 Rijige armband van parel met granaat met een GG 585/000 slot bezet met een granaat. L. 19 cm.,
Broche GG 333/000 bezet met ronde gefac. donkere Boheemse granaten. ø 36mm., ca.11.5 gr.
3 Rijig collier van granaat met een GG 585/000 slot., L.45 cm.
Armband van 4 rijen granaat met een RG 585/000 slot bezet met granaat. L. 20 cm.,
3 Rijige armband van granaat met een 14 krt. GG slot . L. 20 cm.
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U
Diverse delen Gerritsen en Kempen plated bestek; 6x groot mes, 6x klein mes, 6x grote lepel, 6x kleine lepel, 6x grote vork, 6x kleine vork, 1x messenslijpvijl, 1x kleine saus/juslepel en 3x diverse o...
Mooi zwaar Engels zilveren theeservies begin 1900, Sheffield: Walker & Hall, 925/000 ca. 870gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren mergboor 835/000 met ivoren heft, jaarteller M: 1821, MT: onleesbaar L.: 22,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Zilveren opengewerkte flessenonderzetter met blauwglazen inzetbak op drie pootjes 925/000 zilvergewicht ca. 74cm. 4xø12cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje, grootkeur 925/000, jaarletter S: 1877, J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 305gr. H.: 10cm. Cond.: U
Dertien delige plated eierdopset met houder en lepels ca. 1900 staand op klauwpootjes (mooie kwaliteit) bestaande uit houder met 6 eierdopjes en 6 lepels. 25x20x20cm. Cond.: G
Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U