Twaalf Franklin Porcelain Wedgwood sierborden "Flowers of the Year plate collection". made in England by Wedgwood 1977. De borden zijn gesigneerd met Lesly Greenwood ø27cm. Cond.: G
Amsterdams bont trekpot 18e eeuw met gouddecor, landschapsdecor en figurendecor in zeer goede staat 15x22xø12cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor van vaas, bamboe en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Vier Japans imari porseleinen borden 19e eeuw, goudimari en boerenimari. 1 bord met minime chip
Oude schemerlamp met Chinees porseleinen voet 20e eeuw 44xø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 16e-17e eeuw Swatow met bloemdecor 6xø11,8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw bloemendecor. Lichte randschade ø23,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen siervaas 19/ begin 20e eeuws met blauw bloemendecor 40xø24cm. (Haarscheur) Cond.: G
Grote Chinees porseleinen capucijner schaal ca. 1900 met blauw landschapsmotief
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw, familie Roze met bloemendecor; 2x gaaf, 2x lichte randschade en 2x gebarsten ø23cm. Cond.: M-G
Grote Chinees keramieken siervaas 20e eeuw met blauw drakendecor in zeer goede staat 60xø24cm. Cond.: G
Prachtig groot 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met haan- en kipmotief. Met gouddecor en bloemen ø45,5cm. Cond.: G