Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.
Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Schitterend Duits KPM porseleinen 4-delig theecomfort met bronzen armatuur ca. 1880 met handbeschilderd bloemendecor en gouddecor. In zeer goede originele staat 36x29x22cm. Cond.: G
Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Co...
Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G
Porseleinen inktstel ca. 1890 met putti, gemerkt met "W", hoogstwaarschijnlijk Wallendorf Duitsland. In zeer goede staat 9x22x17cm. Cond.: G
Groot tegeltableau ca. 1930 voorstellend een schaal met bloemstuk en vogel. In eikenhouten lijst. In goede staat (28 tegels) 84x54cm. Cond.: G
Grote keramieken plaquette ca. 1900 met Chinees decor, genummerd 83 en 2 in zeer goede staat 43x33x1,5cm. Cond.: G
Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G
Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G
Engels porseleinen figuur Chelsea ca. 1880 handbeschilderd. Bok met twee manden en lint. Tipje hoorn gelijmd 11x15x13cm. Cond.: R-G
Groot polychroom tegeltableau met eendenvoorstelling ca. 1930 (12 tegels) 57x46cm. Cond.: G
Delfts blauwe 19e eeuwse keramieken wandplaquette met landschapsdecor (lichte randschade) 39x30cm. Cond.: G
Oude Dresden porseleinen lampevoet met 4 dansende figuren ca. 1970. Handbeschilderd en gouddecor in zeer goede staat 28xø16cm. Cond.: G
Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G
Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen vazen (2-delig), gemerkt Victoria Carlsbad ca. 1900. Kobalt blauw met gouddecor en romatische afbeeldingen. 1 Vaas met randschade (gelijmd), en 1 vaas goed 47x25x21cm. Cond.: R-...
Vier-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitstekende staat
25 Delig porseleinen koffie/thee servies, gemerkt W. Zuidema Winschoten Dordrecht ca. 1910 met rozenmotief in Jugendstil vormgeving. Bestaand uit; koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot, grote kom, 12...
Melkkan Clarice Cliff by Wilkinsons England, serie Bizarre. Decor van landschap met zomerhuis ca. 1928. 11x19,5cm. Enkele delen gelijmd en diverse haarscheuren. Cond.: M-R