Gouda platelen mandje 1e helft 20e eeuw met bloemendecor, gemonogrammeerd in zeer goede staat 16xø13cm. Cond.: G
Antiek Indiaas erotisch benen figuur 19e eeuw, voorstellende een man en vrouw die gemeenschap hebben. geheel staand op houten sokkel 17xø7,4cm.
Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G
Twaalf delen antiek ivoor o.a; scalpel, potlood etc. 5-15cm. Cond.: R
Twee Hollandse tegels in lijst 18e-19e eeuw; 1x landschap en 1x vogel bij bloem 18x18cm. Cond.: R-G
Noord Duits keramiek 18e eeuws bord met hertdecor, lichte randschade ø21,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Fayence borden beschadigd en/of gelijmd. 1x ruiter te paard ø30cm. en 1x schaal met fruit ø30,5cm. Cond.: M
Zes Hollandse tegels 17e eeuw polychroom, bloemen op vaas, beschadigingen ca. 14x14cm. Cond.: M
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels (randschades), 3x lansdragers en 1x musketier. 12,5x13cm. Cond.: R
Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G
Tien Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsdecor ca. 13x13cm. (chip) Cond.: G