Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouds platelen vaas
Resultaat: 110 EUR

Prachtige grote Gouda plateel 8-kantige dekselvaas met floraal decor en vogel onder cracele glazuur. Gemerkt Gouda plateel Holland 164 H. (Waarchijnlijk geschilderd door een Rozenburg schilder) 48xø23...

Plateel mandje
Resultaat: 30 EUR

Gouda platelen mandje 1e helft 20e eeuw met bloemendecor, gemonogrammeerd in zeer goede staat 16xø13cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels R.A.M.
Startprijs 30 EUR

Zes keramieken kop&schotels gemerkt RAM Arnhem, made in Holland ca. 1920. Schotels zijn goed, 1x kopje met haarscheur, 1x kopje met chip, 1x kopje met haarscheur en chip, 3x kopje in goede conditie. 7...

Jade dame
Resultaat: 260 EUR

Wit jade boedha Qin Yong 20e eeuw China 29cm. Cond.: G

Benen figuur
Startprijs 150 EUR

Antiek Indiaas erotisch benen figuur 19e eeuw, voorstellende een man en vrouw die gemeenschap hebben. geheel staand op houten sokkel 17xø7,4cm.

Hertshoorn figuur
Startprijs 70 EUR

Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G

Ivoren valkenier
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G

4 Delen ivoor/been
Resultaat: 20 EUR

Vier delen ivoor en/of been; 1x ivoren halsband 56cm. 2x miniatuur (uil en kangaroe) 2,5cm. en 1x armband ø7cm. Cond.: G

Ivoren beeldje
Resultaat: 60 EUR

Antiek ivoren Oosters beeldje op houten voet voorstellend een man met perkament en waaier 12x6x5cm. Cond.: G

5x Chinees been
Startprijs 200 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

Ivoren olifant
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren olifant ca. 1900, mist 1 tand 5,5x3x7cm. Cond.: R

10 Porseleinen kopjes
Startprijs 10 EUR

Negen oude porseleinen drinkbekertjes ca. 1930. 1 met haarscheur 5xø4,5cm. en 1x mocca verzamelaarskopje met schotel gemerkt Karlsbader Wertarbeit Manufaktur Fine Porcelain. gesigneerd en met bladgou...

Ivoren tand
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren bewerkte tand in Art-Deco vormgeving (fantasie-dier) 34cm. Cond.: G

12 Delen antiek ivoor
Resultaat: 25 EUR

Twaalf delen antiek ivoor o.a; scalpel, potlood etc. 5-15cm. Cond.: R

2 Hollandse tegels
Startprijs 20 EUR

Twee Hollandse tegels in lijst 18e-19e eeuw; 1x landschap en 1x vogel bij bloem 18x18cm. Cond.: R-G

Antiek bordje
Resultaat: 35 EUR

Noord Duits keramiek 18e eeuws bord met hertdecor, lichte randschade ø21,5cm. Cond.: G

2 Antieke borden
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Fayence borden beschadigd en/of gelijmd. 1x ruiter te paard ø30cm. en 1x schaal met fruit ø30,5cm. Cond.: M

6 Tegels, bloemen op vaas
Startprijs 150 EUR

Zes Hollandse tegels 17e eeuw polychroom, bloemen op vaas, beschadigingen ca. 14x14cm. Cond.: M

4 Musketiers
Startprijs 150 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels (randschades), 3x lansdragers en 1x musketier. 12,5x13cm. Cond.: R

100 Tegels
Resultaat: 175 EUR

Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G

Westraven tegel
Startprijs 15 EUR

Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G

10 Landschapstegels, blauw
Startprijs 150 EUR

Tien Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsdecor ca. 13x13cm. (chip) Cond.: G

100 Tegels
Resultaat: 175 EUR

Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G

10 Tegels
Startprijs 60 EUR

Tien Hollandse tegels ca. 1900 met o.a; bloemenmotief, landschapsmotief en vogelmotief. Paar lichte randschades 13x13cm. Cond.: R-G