Hollands 4-pas tegeltableau 17e eeuw met pompedoer (polychrome), beschadigingen ca. 13,8x13,8cm. Cond.: M
Grote majolica keramieken aspergeschaal ca. 1930 in zeer goede staat. Onduidelijk gemerkt 11x27x30cm. Cond.: G
Frans porseleinen Tete a Tete met Napoleon afgebeeld op alle delen ca. 1900. Blauw/Goud decor in zeer goede staat, 1 knopje is echter gelijmd. 12x41x15cm. Cond.: G
Meissen porseleinen bord (doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G
3-Delig Jugendstil majolica vazenstel ca. 1900 in redelijk tot goede staat. 1 Chip en 1 haarscheurtje, verder goed 9x21x9cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G
Keramieken Jugendstil tegel in metalen omlijsting. Voorstelling van bloemdecor met bij ca. 1900 26,5x16,5cm. Cond.: G
Groot porseleinen figuur ca. 1930 (Zeus?), onduidelijk gesigneerd. Vermoedelijk Duitsland. Bakscheur en tipje van twee vingers af 27x21x12cm. Cond.: R /G
Drie albasten sierplaquettes gesigneerd Gayle Bright Appleby Limited plates. "The Romantic Poets 1978 California" 2xø26cm. Cond.: G
Russisch porseleinen zeeleeuw (gemerkt) 20e eeuw, minimale chip af 13x13x15cm. Cond.: verder Goed
Duits porseleinen figuur (naakte vrouw op paard), gemerkt Wallendorf (Thüringen) W 1764 2e helft 20e eeuw 24x24x11,5cm. Cond.: G
Engelse majolica aardewerken officier 1932. Heeft een holte in de hand voor een voorwerp 28x8x8cm. Cond.: G
Koninklijke - Plazuid Gouda Holland keramieken schaal, geglazuurd met monogram en rode slang op de rand. Slangekop gelijmd 12xø27cm. Cond.: R
Drie antieke keramieken Hollandse sierborden Delfts; 3x naar de Klaauw, bont decor in goede staat ø24cm. en ø35cm. 1 chip rand Cond.: R-G
Italiaans Faynece Spaghettata schaal met bloemen en vogeldecor 20e eeuw in goede staat 10,5xø31cm. Cond.: G
Grote antieke zwaar porseleinen dekselschaal ongemerkt. Vermoedelijk Duitsland 24x24x34cm. Cond.: G
Delfts keramieken bord 18e eeuw met Chinees motief, geisha in een tuin. Lichte randschade glazuur ø31cm. Cond.: G
Twee Duitse keramieken vazen gemerkt Gräfenroda. Ges. gesch. unterglazur malerei ca. 1930 met bloemdecor 24xø11cm. Cond.: G
Grote Italiaans keramieken handvaten-schaal voor groentes etc. Opschrift "Spaghettata" 20e eeuw 11xø37cm. Cond.: G
Keramieken vogelvaasje, gesigneerd Ravelli (50-er jaren). Vogelkopje is aangelijmd 24x14xø9cm. Cond.: R
Drie keramieken borden van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900; 1x landschap, 1x bloemvaas en 1x pauw ø21,3cm. Cond.: G
Twee oude Delfts keramieken 10-kantige vazen 1e helft 20e eeuw met schepen en bloemdecor 36xø11cm. 1 Oude haarscheur
Groot porseleinen sierbord van Corneille met bont decor, voor- en achterzijde gesigneerd ø30,5cm. Cond.: G
Drie delen Hollands Royal Delft; 2x dekselvaas en 1x vaas, handbeschilderd met bloemenmotief 20e eeuw. Grote vaas heeft 3 chips bij bodemrand. 26xø13,5cm. en 26xø12,5cm. Cond.: G
Oud keramieken tegel ca. 1920 "Sint Christoffel", gemerkt R.K., tegel doormidden gebroken 32x17cm. Cond.: M
Twee delen Duits keramiek 20e eeuw; 1x KPM Kobalt bloemen vaas met blauw bloemendecor 33,5xø19cm. en 1x Vaas met putti, gesigneerd E. Lombart (haarscheur) 30xø12cm. Cond.: R-G