13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

6 Tegels blauw, dieren
Startprijs 100 EUR

90 Tegels
Resultaat: 150 EUR

4-Pas, granaatappel/druif
Startprijs 100 EUR

4-Pas, pompedoer
Startprijs 100 EUR

Hollands 4-pas tegeltableau 17e eeuw met pompedoer (polychrome), beschadigingen ca. 13,8x13,8cm. Cond.: M

2 Porseleinen vazen
Startprijs 120 EUR

6 Diepe KPM borden
Startprijs 350 EUR

2 Blauwe bordjes
Startprijs 20 EUR

Majolica aspergeschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote majolica keramieken aspergeschaal ca. 1930 in zeer goede staat. Onduidelijk gemerkt 11x27x30cm. Cond.: G

Porseleinen mokka servies
Resultaat: 50 EUR

Frans porseleinen Tete a Tete met Napoleon afgebeeld op alle delen ca. 1900. Blauw/Goud decor in zeer goede staat, 1 knopje is echter gelijmd. 12x41x15cm. Cond.: G

Meissen bord
Startprijs 90 EUR

Meissen porseleinen bord (doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 25 EUR

3-Delig Art Nouveau stel
Resultaat: 40 EUR

3-Delig Jugendstil majolica vazenstel ca. 1900 in redelijk tot goede staat. 1 Chip en 1 haarscheurtje, verder goed 9x21x9cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 80 EUR

Jugendstil tegeltje
Resultaat: 25 EUR

Keramieken Jugendstil tegel in metalen omlijsting. Voorstelling van bloemdecor met bij ca. 1900 26,5x16,5cm. Cond.: G

Meissen bord
Startprijs 90 EUR

Zeus
Geen vanafprijs

Groot porseleinen figuur ca. 1930 (Zeus?), onduidelijk gesigneerd. Vermoedelijk Duitsland. Bakscheur en tipje van twee vingers af 27x21x12cm. Cond.: R /G

Bisquit pors. sierplaquette
Startprijs 30 EUR

Bisquit pors. figuur, Franklin
Startprijs 80 EUR

Startprijs 65 EUR

6 Albasten sierplaquettes
Startprijs 80 EUR

3 Albasten sierplaquettes
Startprijs 80 EUR

Drie albasten sierplaquettes gesigneerd Gayle Bright Appleby Limited plates. "The Romantic Poets 1978 California" 2xø26cm. Cond.: G

Porseleinen zeeleeuw
Startprijs 20 EUR

Russisch porseleinen zeeleeuw (gemerkt) 20e eeuw, minimale chip af 13x13x15cm. Cond.: verder Goed

Porseleinen beeld
Resultaat: 44,7 EUR

Duits porseleinen figuur (naakte vrouw op paard), gemerkt Wallendorf (Thüringen) W 1764 2e helft 20e eeuw 24x24x11,5cm. Cond.: G

Engels majolica officier
Startprijs 25 EUR

Engelse majolica aardewerken officier 1932. Heeft een holte in de hand voor een voorwerp 28x8x8cm. Cond.: G

Porseleinen beeldje
Resultaat: 10 EUR

Pors. beeld, koets
Startprijs 25 EUR

Majolica duif
Resultaat: 15 EUR

3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 30 EUR

Platelen schaal
Resultaat: 65 EUR

Koninklijke - Plazuid Gouda Holland keramieken schaal, geglazuurd met monogram en rode slang op de rand. Slangekop gelijmd 12xø27cm. Cond.: R

3 Oude borden
Startprijs 40 EUR

Drie antieke keramieken Hollandse sierborden Delfts; 3x naar de Klaauw, bont decor in goede staat ø24cm. en ø35cm. 1 chip rand Cond.: R-G

Italiaanse keramiek schaal
Startprijs 30 EUR

Italiaans Faynece Spaghettata schaal met bloemen en vogeldecor 20e eeuw in goede staat 10,5xø31cm. Cond.: G

Porseleinen dekselschaal wit
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke zwaar porseleinen dekselschaal ongemerkt. Vermoedelijk Duitsland 24x24x34cm. Cond.: G

Aardewerken veulentje
Startprijs 20 EUR

2 Keramiek borden
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken bord
Startprijs 150 EUR

Delfts keramieken bord 18e eeuw met Chinees motief, geisha in een tuin. Lichte randschade glazuur ø31cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee Duitse keramieken vazen gemerkt Gräfenroda. Ges. gesch. unterglazur malerei ca. 1930 met bloemdecor 24xø11cm. Cond.: G

3 Aardewerken kannen
Startprijs 35 EUR

Drie keramieken kannen 2e helft 20e eeuw 14-17cm. Cond.: G

Italiaanse schaal
Startprijs 30 EUR

Grote Italiaans keramieken handvaten-schaal voor groentes etc. Opschrift "Spaghettata" 20e eeuw 11xø37cm. Cond.: G

Vogelvaas, Ravelli
Startprijs 20 EUR

Keramieken vogelvaasje, gesigneerd Ravelli (50-er jaren). Vogelkopje is aangelijmd 24x14xø9cm. Cond.: R

7x Royal Kopenhagen
Startprijs 90 EUR

3 Bordjes
Startprijs 20 EUR

Drie keramieken borden van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900; 1x landschap, 1x bloemvaas en 1x pauw ø21,3cm. Cond.: G

12 Delen porselein
Startprijs 15 EUR

2 Vazen, Delft
Startprijs 40 EUR

Twee oude Delfts keramieken 10-kantige vazen 1e helft 20e eeuw met schepen en bloemdecor 36xø11cm. 1 Oude haarscheur

Bord, Corneille
Resultaat: 40 EUR

Groot porseleinen sierbord van Corneille met bont decor, voor- en achterzijde gesigneerd ø30,5cm. Cond.: G

17 Div. koffieservies, Chinees
Resultaat: 10 EUR

3 Delen Delft
Resultaat: 27 EUR

Drie delen Hollands Royal Delft; 2x dekselvaas en 1x vaas, handbeschilderd met bloemenmotief 20e eeuw. Grote vaas heeft 3 chips bij bodemrand. 26xø13,5cm. en 26xø12,5cm. Cond.: G

Tegeltableau
Resultaat: 21 EUR

Oud keramieken tegel ca. 1920 "Sint Christoffel", gemerkt R.K., tegel doormidden gebroken 32x17cm. Cond.: M

2 Vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Duits keramiek 20e eeuw; 1x KPM Kobalt bloemen vaas met blauw bloemendecor 33,5xø19cm. en 1x Vaas met putti, gesigneerd E. Lombart (haarscheur) 30xø12cm. Cond.: R-G