Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, blauw beschilderd met bloemen en vogeldecor. Familiestempel op de bodem 16,5xø7,5cm.
Vier delen Duits KPM porselein met bloemen en/of vlindermotief; 2x grote borden ø26,5cm. en ø24cm., 1x schotel ø14,5cm. en 1x kopje 7xø7cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen dekselterrine met porseleinen rozen op het deksel. Ca. 1900, uit de Knauf Zeit 2e keus, 2 Minimale chips 17x30x23cm. Cond.: G
Grote Rosenthal porseleinen dekseldoos, blauw gekleurd met handbeschilderd deksel (voorstelling van pauw op tak 20e eeuw) 6xø14cm.
Drie delen Schumann Arzberg porselein "Tradition Seit 1881". 2e helft 20e eeuw. Twee vazen 15x20x15cm. en 1 schaal 4,5x27x19cm. Met bloem- en gouddecor Cond.: G
Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal chocoladeschaaltje met bloemdecor 13x9cm. en 1x bloem-insteekvaasje met figuren 12x10x8cm. Cond.: G
Meissen Böttger rood aardewerk sierbordje 1982 Duitsland in goede staat ø10,8cm. Cond.: G
Groot Duits porseleinen restservies Kaiser 20e eeuw (decor Marian en decor Moosrose). 64 Delen in totaal o.a; koffiepotten, terrines, schalen, botervloot, kopjes, borden etc Cond.: G
KPM porseleinen bord met bloemen-, vlinders- en gouddecor ø19,3cm. Cond.: G
Hollands platelen vaasje met Jugendstil vogelmotief 20e eeuw. Voet is gerestaureerd 20,5xø8cm. Cond.: R
Oud platelen herdenkingsbord Goud Zuid Holland 1915 - 1940 D.G.S. in zeer goede staat ø26cm. Cond.: G
Gouda platelen mandje 1e helft 20e eeuw met bloemendecor, gemonogrammeerd in zeer goede staat 16xø13cm. Cond.: G
Twaalf delen antiek ivoor o.a; scalpel, potlood etc. 5-15cm. Cond.: R
Twee Hollandse tegels in lijst 18e-19e eeuw; 1x landschap en 1x vogel bij bloem 18x18cm. Cond.: R-G
Noord Duits keramiek 18e eeuws bord met hertdecor, lichte randschade ø21,5cm. Cond.: G