3-Delig Frans pendulestel ca. 1880, verguld met keramiek. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 41x17x12cm. en 54x17x17cm. Cond.: G
Grote oude massief bronzen pendule met vaste console. Emaille cartouches in Louis Quinze stijl. Duits uurwerk F.H.S. met dubbele bel ca. 1960 in zeer goede staat 53x37x20cm. Cond.: G
Grote antieke notenhouten tafelklok ca. 1880 Grunderzeit. Uurwerk met halfuurslag. In goede originele staat 51x32x16cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R
Antieke Franse wandklok ca. 1880 (zonder slagwerk) Porseleinen kast blauw met bloemdecor,met bronzen ornamenten emaille cartouches. 8 Daags uurwerk Klok verkeerd in uitstekende staat. 57x30x14 cm.
Franse pendule ca. 1880 van groen onyx met 8-daags uurwerk, onyx is gebarsten en 1 gietstuk mist 44x23x13cm. Cond.: R
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
Jugendstil notenhouten tafelklok. Mooie vormgeving en prachtig bewerkte wijzerplaat met zweepslagmotief en bloemen ca. 1900. Stukje van de poot af, verder in zeer goede originele staat 38x29x19cm. Con...
Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Franse groene onyx pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk in zeer goede staat. 2 stukjes brons missen 44x23x12c,. Cond.: G
Franse reiswekker (officiersklokje), R en Co made in Paris, ca. 1900 met emaille wijzerplaat (gemerkt Rowel Oxford) in zeer goede functionerende staat 14x8x6cm. Cond.: G
Notenhouten lyravormige tafelklok met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) ca. 1880 in Empire stijl met brons beslagen. In goede originele staat, functies zijn niet getest 32x16x6cm. Cond.: G
Oude eikenhouten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen armaturen. Uurwerk met dubbele bel en maanstand 32x20x15cm. Cond.: G
Duitse Junghans tafelklok met originele wandconsole ca. 1880 in notenhouten kast met kwartierslag. In goede originele staat 73x36x20cm.
Zeldzaam 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1890. In scheepsvorm waarvan de pendule van verlichting voorzien is. Compositie metaal beschilderd en gesigneerd A. Sega. Met 8-daags uurwerk in zeer go...
Prachtige grote oude mysterieuze pendule met marmeren voet en brons. gesigneerd Huquenin A. Paris (naar oud voorbeeld) 2e helft 20e eeuw. In zeer goede functionerende staat 68x16x16cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, voorstelling van een ridder met zwaard en harnas (wijzertje mist). 8-Daags uurwerk uit Parijs in goede originele staat 41x30x12cm. Cond.: G
Schitterende roodmarmer met bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (zwaar uitgevoerd). Prachtige tweekleurige wijzerplaat in uitstekende staat 47x28x15cm. Cond.: U
Franse comtoise klok ca. 1880 met beschilderde latoen koperen omranding en pronkslinger. In zeer goede originele staat 130x36x17cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G
Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met compositie metalen figuur, voorstellend een edelman met sabel. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Compositie metalen figuur zit los 34x23x8cm. Cond.: G
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
Zware messing tafelklok 1e helft 20e eeuw met slagwerk en geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele functionerende staat 16,5x8,5x7,5cm. Cond.: G