3-Delig Frans pendulestel ca. 1880 met porselein en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 40x20x13cm. en 25x18x8cm. Cond.: G
Reclameklok met opschrift "Gimborn" 60-er jaren. Kunststof met metalen wijzers, electronisch 8xø39cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen cartelklok ca. 1880 (zonder slagwerk). Louis Seize stijl met mooi geëmailleerde wijzerplaat in goede originele staat 30x15x6cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk, seconden-aanduiding en slagwerk. Deurtje achter beschadigd, compleet en in originele goede staat met geëmailleerde wijzerplaat 41,5x26x16cm. ...
Oude Junghans BimBam regelateur ca. 1910 met eikenhouten kast in originele staat 70x29x15cm. Cond.: G
Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890, gemerkt L.F.S. met half-uur slag in goede originele staat. Mooie wijzerplaat en slinger 74x40x22cm. Cond.: G
Oude Warmink tafelklok (Wuba) met eikenhouten kast, bronzen monturen, maanstand en dubbele bel in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 34x23x18cm. Cond.: G
Franse bronzen vergulde figurenpendule met als voorstelling een ruiter te paard ca. 1870 en 8-daags uurwerk. In zeer goede staat 36x26x9cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en pronkslinger in goede staat 145x35x18cm. Cond.: G
Duitse jaarloper klok onder stolp, gemerkt S. Haller Simonswald in goede staat 2e helft 20e eeuw 30xø19cm.
Franse pendule ca. 1880 van koper en messing met 8-daags uurwerk en geëmaillerde wijzerplaat (Uurwerk uit Parijs) in zeer goede originele staat 49x24x16cm. Cond.: G
Art Deco Smith Electronic klok met notenhouten kast in zeer goede staat ca. 1940. 22x30x13cm. Cond.: G
Messing tafelklok 50-er jaren, gemerkt Looping 15 jewels Alarm. 8-Daags uurwerk, goed functionerend en in zeer goede staat 15x12x5cm. Cond.: G
Prachtige reiswekker ca. 1890 met vuurvergulde bronzen applicaties op notenhouten kast. In zeer goede originele staat, functies niet getest 20x11,5x7cm. Cond.: G
Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G
Oude Zweedse vergulde houten Cartelklok ca. 1950 met emaille wijzerplaat. beschadigingen aan de vergulde kast 61x78x10cm. Cond.: R-G
Franse bronzen pendule ca. 1860 (gerestaureerd) met jongensfiguur in 18e eeuwse dracht. , 8-Daags uurwerk. schroefbaar deeltje mist 36x23x9cm. Cond.: G
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk in uitstekende staat 39x22x11cm. Cond.: U
3-Delig klokkenstel 2e helft 20e eeuw met wekkeruurwerk in barok stijl (functioneerd goed). Compositie metaal, brons gepatineerd en in zeer goede originele staat 37x24x10cm. en 20x19x8cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...
Duivenklok ca. 1900 in eikenhouten kast, bodem zit los 13x21x16cm. Cond.: G
Schitterend 3-delig bronzen pendulestel Frankrijk ca. 1880 met 8-daags uurwerk in uitstekende staat 51x24x20cm. en 58x28x28cm. Cond.: G