Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kolompendule, Boulle stijl
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse kolompendule ca. 1880 met restanten van koper inlegwerk in Boulle stijl. 8-Daags uurwerk met precisieslinger, ongerestaureerd 56x29x13cm. Cond.: M

Schwartzwalder klokje
Startprijs 60 EUR

Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G

Zaanse wandklok
Resultaat: 30 EUR

Oude Zaanse wandklok met noten kast, bronzen gietwerk en atlas in goede staat 48x22x13cm. Cond.: G

Engels tafelklokje, inlegwerk
Startprijs 200 EUR

Prachtig Engels tafelklokje van mahoniehout met bandintarsia. Art Nouveau vormgeving ca. 1910. Uurwerk met bovenliggende balans 24x15x8cm. Cond.: G

Barometerklok Frans
Startprijs 300 EUR

Grote Franse barometer/klok ca. 1900 met emaille cartouches en mooi snijwerk. 8-Daags uurwerk met slagwerk en notenhout gekleurde kast 81x39x14cm. Cond.: G

Franse jachtklok 1880
Startprijs 900 EUR

Grote eikenhouten jachtklok ca. 1900, rijk uitgesneden met een wolvekop, hondekop, druiveranken en vogels. In zeer goede staat 81x61x17cm. COnd.: G

Stoelklokje 80-er jaren
Resultaat: 100 EUR

Hollands Fries stoelklokje ca. 1920 in zeer goede originele staat 53x23x16cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in originele staat 77x36x23cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 575 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk (gestempeld), voorstelling van kippenvoerende vrouw met molen, huis, konijn, schaap en eend. Wieken van de molen missen 39x42x16cm. Cond...

BimBam
Startprijs 40 EUR

Urgos BimBam wandklok ca. 1940 in notenhouten kast. In zeer goede functionerende staat 80x33x18cm.

Friese kortstaart
Startprijs 850 EUR

Friese kortstaartklok 19e eeuw met eiken kast en wekkerfunctie 120x36x21cm. in zeer goede staat.

Schoolklok
Startprijs 25 EUR

Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G

Schwarzwalder
Startprijs 70 EUR

Schwarzwalder 19e eeuwse wandklok (zonder deurtjes) in originele staat, wijzerplaat gelijmd 34x25x13cm. Cond.: R

Pendule met haan
Startprijs 190 EUR

Marmeren Franse pendule ca. 1890 met bronzen haan en 8-daags uurwerk, gemerkt Japy Freres. Bronzen haan is gemerkt Baryf (haan is later gemonteerd) 51x35x16cm. Cond.: G

Zaans klokje, peergewichten
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen gietwerk en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 65x28x18cm. Cond.: G

Staartklokje met gewichten
Resultaat: 100 EUR

Oude Hollandse Friese staartklok met maandstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x24x16cm.

Porseleinen wandklokje
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen Schwarzwald klokje ca. 1870 in goede originele complete staat (met slagwerk) 19x13x10cm. Cond.: G

Koekoeksklok
Resultaat: 40 EUR

Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk (vogeltje mist) 40x30x15cm. Cond.: R

Staartklokje met gewichten
Resultaat: 70 EUR

Oude Friese schippertjes staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 82x23x17cm. Cond.: G

Bim Bam klok
Startprijs 40 EUR

Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 125 EUR

Kleine Franse pendule ca. 1890 met figuur gemaakt van compositie metaal (haarscheur), uurwerk is goed 30x27x10cm. Cond.: R

Sallander klok
Startprijs 40 EUR

Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Zaanse klok met bronzen gietwerk, wekkerfunctie en slagwerk 2e helft 20e eeuw 61x26x15cm. Cond.: G

Klokkenstel
Startprijs 500 EUR

Frans bronzen vuurverguld 3-delige klokkenstel met stolp. Wijzerplaat met emaille cartouches, kaarskandelaars met onyx. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880 in goede originele staat 35x30x15cm. en 40x...