Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken spiegel
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten spiegel ca. 1910 met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 101x62cm. Cond.: G

Queen Anne bijzettafeltje
Startprijs 120 EUR

Queen-Anne stijl bijzettafeltje ca. 1930 met lade, licht kersenhout fineer met mahonie poten in zeer goede staat 51x31x48cm. Cond.: U

Hollandse 3-laden commode
Startprijs 35 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.

Tafel met lade
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade ca. 1900 Duitsland, Grunderzeit in zeer goede staat 72x50x40cm. Cond.: G

Noten hangvitrine
Startprijs 40 EUR

Prachtige wortelfineer hangvitrine-kastje in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65x65x17cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 250 EUR

Notenhout fineer spiegel ca. 1880 met goudkleurig snijwerk in zeer goede originele staat 100x55cm. Cond.: G

Rond eiken bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

Ronde eikenhouten Engelse bijzettafel ca. 1930 met pitriet in goede originele staat 57xø68cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Hollandse spiegel ca. 1910 in goede originele staat met facetgeslepen spiegels 156x68x10cm. Cond.: G

Armstoel
Startprijs 40 EUR

Louis Quinze stijl oorstoel met moderne stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 102x76x66cm. Cond.: G

Wortelnoten bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR

Wortelnoten fineer vierkante bijzettafel 2e helft 20e eeuw 52x75x77cm. Cond.: G

Klein eiken bureau
Resultaat: 80 EUR

Engels eikenhouten damesbureau met 4 lades en bewerkte poten ca. 1900, groen schrijfleer. 75x100x62cm. Cond.: G

Kist
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten dekenkist staand op sleevoeten met rijkgestoken front, bloemen en schubben. omgeving Nordrhein-Westfalen Duitsland, Professioneel gerestaureerd 64x59x126cm. Cond.: G

Breistoel
Resultaat: 50 EUR

Hollandse notenhouten breistoel met bewerkte rugleuning 2e helft 19e eeuw. Goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 92x60x62cm. Cond.: G

Kuifkast
Resultaat: 70 EUR

Grote Hollandse Biedermeier mahoniefineer kuifkast ca. 1870. Tweedeurs met lades (fineerschade) in redelijke ongerestaureerde staat 245x140x44cm. Cond.: R

Ronde tafel, Biedermeier
Resultaat: 50 EUR

Biedermeier tafel ca. 1830 mahoniefineer met kolompoot, fineerschade 76xø106cm. Cond.: R

Plantentafeltje
Resultaat: 20 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten bewerkte kruk met 4 onderling verbonden gedraaide poten en gekerfde zitting 48x28x27cm. Cond.: G

4 Mahonie stoelen 1860
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen met velours stoffering ca. 1860 in goede staat 90x37x47cm. Cond.: G

Voltaire roze stof
Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse bewerkte voltaire met goede donkerroze stoffering. geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 95x72x75cm.

Engelse breistoel
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten breistoel 19e eeuw met goede velours stoffering en bewerkte rugleuning in zeer goede staat 52x59x69cm. Cond.: G

Roze Engelse voltaire
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse voltaire van mahoniehout met zalmkleurige goede stoffering in zeer goede staat 104x60x89cm.

2 Stoelen
Resultaat: 10 EUR

Twee notenhouten Louis Philippe stoelen ca. 1870 met rieten zitting in originele goede staat 96x51x45cm.

Bijzettafeltje
Resultaat: 15 EUR

Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Eiken tafeltje
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten bewerkte bijzettafel ca. 1910 met uitgewerkt blad en getorste onderling verbonden poten 70x46x46cm. Cond.: G

Bureau
Startprijs 50 EUR

Massief eikenhouten Art Deco schrijfbureau met groen schrijfblad en eiken omlijsting. 2 Deurtjes en 2 lades in goede originele staat 75x80x130cm. Cond.: G

Bankstel
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten 3-delig bankstel 19e eeuw, handgestoken met nette stoffering in goede originele staat 78x134x51cm. en 94x44x46cm. Cond.: G

Gestoken armleunstoel
Startprijs 30 EUR

Franse notenhouten 19e eeuwse armleunstoel met snijwerk in de rugleuning. Stoffering vervuilt en veer kapot 126x80x70cm. Cond.: G

Grunder vitrine
Startprijs 475 EUR

Duitse noten met wortelnoten Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. recentelijk gerestaureerd compleet met sleutel 182x123x55cm. Cond.: U

Vitrine WN
Startprijs 475 EUR

Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U

Commode mah.
Startprijs 350 EUR

Prachtige mahoniehout fineer 3-laden commode ca. 1880. recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat. S 88x99x52cm. Cond.: U

Eiken side-table
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse sidetable (wandtafel) in goede staat 73x104x39cm. Cond.: G

Mah.kolenkastje
Resultaat: 50 EUR

Engels massief mahoniehouten kolenkastje ca. 1900 met bewerkt paneel en origineel zinken bak in goede originele staat 46x39x38cm.

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote rechthoekige spiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw. Zwart met goudkleur 143x80cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Startprijs 350 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...

Broodkast
Resultaat: 110 EUR

Franse 2-deurs broodkast 18e eeuw (inbouw geweest). In zeer goede staat met mooie patina 116x119x51cm. Cond.: G

Armstoel
Startprijs 50 EUR

Hollandse eikenhouten armleunstoel met biezen zitting en hoge rugleuning 19e eeuw 114x66x49cm. Cond.: G

Vierkante kindertafel
Resultaat: 20 EUR

Kleine vurenhouten kindertafel ca. 1890 met lade en gedraaide poten in zeer goede staat 69x70x52cm. Cond.: G

Art Deco stoel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Art Deco armleunstoel met goede blauwe stoffering ca. 1920 in zeer goede staat 98x60x49cm. Cond.: G

Voltaire
Resultaat: 30 EUR

Oude voltaire stoel 20e eeuw met goede stoffering in zeer goede staat 104x60x50cm. Cond.: G

Armleunstoeltje
Resultaat: 25 EUR

Engelse stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering in zeer goede staat 86x44x58cm. Cond.: G

Rietveld Tafel + Stoel
Resultaat: 150 EUR

Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G

Gispen console met glasplaat
Resultaat: 350 EUR

Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G

Spiegel 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse stukwerk spiegel, goudgekleurd met bewerkte lijst met kroon in barok vormgeving. originele spiegel. Kleine stukjes missen en opnieuw gekleurd 84x91x17cm. Cond.: R

Notenhouten hangkastje
Startprijs 20 EUR

Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G

Eiken dekenkist, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G

Notenhouten Hollandse commode
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten fineer Hollandse commode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 86x78x46cm. Cond.: G

Notenhouten dressoir
Startprijs 50 EUR

Notenhouten fineer dressoir ca. 1890 Grunderzeit met 4 lades en 1 deurtje. Origineel beslag en sloten, blad van latere datum Cond.: G

2 Stoelen, biezen zitting
Startprijs 25 EUR

Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G

Eikenhouten empire commode
Resultaat: 95 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse empire commode met origineel beslag en sloten. In redelijke originele staat 91x99x50cm. Cond.: R