Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie penantenkastje
Startprijs 150 EUR

Mahoniehout fineer penantkast ca. 1880 met gebogen deurtjes en tollen. Zijkant met krimpnaad van ca. 20cm. 101x105x47cm. Cond.: G

3 Biedermeier stoelen
Startprijs 20 EUR

Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R

Verg. tafeltje, marmeren blad
Startprijs 70 EUR

Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x87x57cm.

Bureau
Resultaat: 375 EUR

Kersenhouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw. Kwaliteitsmeubel bewerkt met koper op het blad. 3 Lades, 2 deuren en 2 rolluiken, houtgepint. Antieklook 78x179x93cm. Cond.: G

Bureaustoel
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten bureaustoel met lederen bekleding, stijlmeubel 2e helft 20 eeuw. Geheel staand op draaipoot (5-spant) op wieltjes. Verstelbaar 107x70x62cm. Armleuning moet gelijmd worden,Cond.: G

Pallisander vlinderbank
Resultaat: 200 EUR

Grote palisander vlinderbank met snijwerk ca. 1880 en velours stoffering (slijtage), verder in goede staat 106x198x85cm. Cond.: G

Eethoek Grunderzeit stijl
Startprijs 150 EUR

Oude eethoek met langwerpige tafel in Duitse Grunderzeit stijl. Tafel is van eikenhout 78x141x84cm, stoelen zijn van beukenhout 97x41x54cm. .Tweede helft 20e eeuw in zeer goede staat.

Grote ovale eikenhouten salontafel
Startprijs 20 EUR

Grote eikenhouten ovaalvormige salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x138x71cm. Cond.: G

Voetenbankje, biedermeier stijl
Startprijs 90 EUR

Nieuwe kersenhouten hocker in Biedermeier stijl met nieuwe zwarte stoffering 37x45x35cm. Cond.: U

Eethoek
Startprijs 100 EUR

Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G

Armleunstoel
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten armleunstoel ca. 1920 met snijwerk en goede velours stoffering 108x65x64cm. Cond.: G

Wit gevlochten ligstoel
Resultaat: 60 EUR

Wit gevlochten ligtuinstoel ca. 1910 met verstelbare rugleuning in zeer goede originele staat 113x163x78cm. Cond.: G

Wit gevlochten ligstoel
Resultaat: 70 EUR

Wit gevlochten ligtuinstoel ca. 1910 met verstelbare rugleuning in zeer goede originele staat 113x163x78cm. Cond.: G

Louis Philippe stoel
Resultaat: 10 EUR

Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R

Ovale tafel
Startprijs 100 EUR

Ovale salontafel ca. 1880 met intarsia in notenhouten blad met eikenhouten bewerkte voet. (Huwelijk van blad en voet) 55x85x115cm. Cond.: G

Eiken kist, plat deksel
Resultaat: 325 EUR

Eiken dekenkist 18e eeuw met kerfwerk, geheel origineel met origineel slot 78x73x161cm.

Gepolitoerde penantkast
Startprijs 275 EUR

Hollandse Biedermeier mahoniehout fineer penantkast ca. 1870 in goede staat. Voorkant en blad zijn gepolitoerd 100x103x48cm. Cond.: G

Grenen buffet
Resultaat: 100 EUR

Duits grenen buffet ca. 1910, geloogd en in de was in zeer goede staat. Bovenstuk met 3 glazen deuren, onderstuk met 2 deuren en 3 lades 196x138x52cm. Cond.: G

4 Eikenhouten stoelen, Grunder
Resultaat: 80 EUR

Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen met donkergroene velours stoffering in zeer goede staat ca. 1880 99x44x44cm. Cond.: G

Halve maan tafel
Resultaat: 160 EUR

Halve maantafel ca. 1930 in Louis Seize stijl met bandintarsia (notenhout) in zeer goede staat 71x74x37cm. Cond.: G

Piano
Resultaat: 100 EUR

Oude zeer goed onderhouden piano, gemerkt Gerhard Adam Wesel. Met kruisbesnaarde metalen klankkast ca. 1900. geen bovendemper, in zeer goede staat 135x69x162cm. Cond.: G

Duitse naaitafel 1880
Startprijs 150 EUR

Duits eikenfineer Grunderzeit naaitafeltje met binnenwerk, geheel in goede originele staat ca. 1890 77x41x50cm. Cond.: G

Klaptafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel ca. 1900 met geschulpt blad en getorste poten in goede originele staat 72x90x123cm. Cond.: G

Grote spiegel
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.