Kavel van 4 Munten; 1x Maastricht Groot 1512 FR/FR-, 1x 2 Liards Luik Jan Thedoor Beieren FR/FR-, 1x Munt uit Luik z.j., en 1x onbekende munt.
5 Munten Districten Frankrijk; 1x 1 Decime 1814 BB FR-, 1x 1 decime 1815 BB ZF+, 1x Gros Tournois 13e eeuw ZF-, 1x Double Tournois 13e eeuw ZF- en 1x Double Tournois z.j. begin 17e eeuw FR-/ZF-
5 Munten Constantius I en Constantius II Oost Romeinse Rijk 337-361 n.Chr. FR/ZF
2 Munten United Kingdom; 1x Penny 1862 PR en 1x Farthing 1853/'52 ZF
1x 5 centimes 1866 ZF-F en vermoedelijk een 2 maravedis 1836 ZF-/PR- (KM# 532.4). Spanje
4 Munten België; 1x 1/2 Frank 1844 FR+, 1x 25 centen 1908 PR- (Ned. tekst), 1x 25 centen 1909 PR+, 1x 20 cent 1853 FR/ZF en 1x
44 Munten België waaronder; 1x 50 centimes 1918 PR, 1x 50 cent 1907 ZF-/PR en 1x 1/4 Frank 1844 FR/FR+
Diverse munten Frankrijk waaronder; 1x 1 sol an 2 1793 D FR en diverse overige munten
11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije voornamelijk deniers, gemiddeld in mooie kwaliteit.
3 Munten van 10 rappen Zwitserland; 1x 1918 ZF, 1x 1939 PR/FDC en 1x 1957 FDC-