Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Relikwie kastje
Startprijs 15 EUR

Antiek notenhouten relikwie kastje met messing beslag en deurtje 16x10x4cm. Cond.: G

Jugendstil spiegeltje
Startprijs 170 EUR

Frans Art Nouveau vergulde damesspiegel ca. 1900 met vrouw en zweepslagmotief in zeer goede staat. Spiegeltje is gescheurd 25x11cm. Cond.: G

Kandelaar met kaars
Startprijs 30 EUR

Grote oude smeedijzeren kaarskandelaar ca. 1930 (hamergeslagen) 41xø20cm. Cond.: G

Kaarsenhouder hoorn
Startprijs 25 EUR

Oude kaarskandelaar gemaakt van hertshoorn in goede staat 5x16x6cm. Cond.: G

Fotolijst
Resultaat: 45 EUR

Apart oud bureau fotolijstje met barnsteen of barnsteen gekleurd glas 16x10cm. Cond.: G

Staand lampje
Startprijs 10 EUR

Oud staand beschilderd metalen tafellampje 2e helft 20e eeuw met matglazen kap in bloemvorm 49xø11cm. Cond.: G

Mahonie bloemenbak
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten bloembak ca. 1880 met bandintarsia in goede originele staat 71xø33cm. Cond.: G

Kaarten
Resultaat: 15 EUR

Oude speelkaarten-deelmachine gemaakt van hout en metaal. Gemerkt Christiaensen Antwerpen-Bruxelles "Jal made in France" 40x13x11cm. Cond.: G

Art Nouveau kralentasje
Resultaat: 20 EUR

Art Nouveau kralentasje (voor aan de riem) ca. 1910 in zeer goede staat 17x10cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Resultaat: 120 EUR

Parelmoer theedoosje 19e eeuw met parelmoer binnendeksel, origineel slotje en ivoren pootjes. 2 Stukjes parelmoer missen 10x8x12cm. Cond.: R-G (sleutel ontbreekt)

Kachel
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G

2 Krantenhouders
Resultaat: 45 EUR

Twee oude tijdschriftenhouders ca. 1920, gemaakt van eikenhout en messing. In zeer goede originele staat 66x23cm. en 38x24cm. Cond.: G

3 Kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Drie oude messing Neo-barok kaarskandelaars 20e eeuw in zeer goede staat 46x-52cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + Verrekijker
Startprijs 35 EUR

Mijnwerkerslamp Nr. 2801, geëlectrificeerd met daarbij een veldkijker 1e helft 20e eeuw, gemerkt Grodenstock Munchen 26xø9cm. en 9x14x4cm. Cond.: G

Kavel diversen
Startprijs 25 EUR

Kavel divers koperwerk ca. 1900; 1x visweegschaal, 1x kruideniersweegschaal met gewichten en 1 strijkijzer Cond.: G

Tinnen theeset
Startprijs 40 EUR

5-Delig Hollands tinnen theestel 1e helft 20e eeuw, gemerkt met awa Holland. Tablet van latere datum en ongemerkt. In goede originele staat 15x39x25cm. Cond.: G

Kavel diversen
Startprijs 25 EUR

Kavel divers koperwerk ca. 1900. 1 Appelketel (gezwalustaart), 1 koperen bak met hengsel en 1 afrolset voor de haard 33xø24cm. en 33xø35cm. en 26x7x13cm. Cond.: G

Masker, pende
Startprijs 35 EUR

Oud Afrikaans beschilderd masker 20e eeuw in zeer goede staat 40x20x12cm. Cond.: G

Staande design lamp
Startprijs 25 EUR

Moderne metalen design stalamp 2e helft 20e eeuw, ongemerkt met deukje in de voet 181xø29cm. Cond.: R

Keldertje zonder inhoud
Resultaat: 50 EUR

Likeurkelder 19e eeuw in Boulle stijl zonder inhoud. Gedeelte van koper inlegwerk ligt los in kelder en een gedeelte mist 25x21x33cm. Cond.: M

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G

Tafelstuk nikkel, pors. bak
Startprijs 15 EUR

Oud nikkelen bewerkt tafelstuk met deksel, hengsel en porseleinen binnenbak 1e helft 20e eeuw 21x25x13cm. Cond.: G

2 Lepeldoosjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke lepeldoosjes; 1x mahonie met plated inleg 5x15,5x7cm. en 1x pallisander met koper inleg 5x7,5x18cm. Cond.: G

Turfkist 1880
Resultaat: 50 EUR

Kopergeslagen turfkist tweedimensionaal met figurenvoorstelling ca. 1920 31x45x31cm. Cond.: G

Kinder-rapier
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.

Wortelnoten theedoosje 1920
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten theedoosje ca. 1920 met slot en sleutel in zeer goede staat 12x18x11cm. Cond.: G

Reliëf van zandsteen
Startprijs 200 EUR

Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G

Kinderschoenen, vernikkeld
Resultaat: 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

2 Vissen uit hoorn
Resultaat: 40 EUR

Twee Oosterse vissen op sokkel, geheel gemaakt van hoorn. Groen met beige gekleurd 30-er/50-er jaren. Rugvinnen missen Cond.: R

Kleine mijnwerkerslamp
Startprijs 25 EUR

Kleine messing mijnwerkers lamp. H. 15 cm. øca. 6cm.

Kopergeslagen tabaksset
Startprijs 30 EUR

4-Delige kopergeslagen tabaksset, ongemerkt 1e helft 20e eeuw 7-12cm. Cond.: G

Tinnen karaf
Resultaat: 20 EUR

Grote glazen karaf met tinnen armaturen in Art Nouveau stijl (Jugendstil) 2e helft 20e eeuw 36,5xø13cm. Cond.: G

Koperen lampevoet
Startprijs 50 EUR

Aparte kopergeslagen lamp met rondom 2 tweedimensionale voorstellingen van landelijk motief met vee 20e eeuw 51xø30cm. Cond.: G

Nikkelen theeset + comfoor
Startprijs 35 EUR

5-Delig nikkelen theeset 1e helft 20e eeuw bestaande uit comfoor, tablet, suikerpot, melkkan, en vaasje. Gemerkt Metana 13x30x37cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude vernikkelde Art Deco hanglamp met hout ca. 1930 (3-lichts). Kan een poetsbeurt gebruiken 64x47x52cm. Cond.: G

18x Stuttgarter Weihnachtskrippe
Startprijs 25 EUR

18x Stuttgarter Weihnachtskrippe met tekeningen van Paula Jordan, Verlage Junge Gemeinde Stuttgart 20e eeuw. Geschikt voor kaarslicht Cond.: G

Krantenhouder
Startprijs 10 EUR

Houtgekerfde krantenhouder ca. 1900 in goede originele staat 42x34x8cm. Cond.: G

Hanglamp, brons
Resultaat: 50 EUR

Bronzen hanglamp ca. 1900 met glazen bewerkte kappen in goede originele staat Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen o.a; 5 borden, verchroomde samovaar, houten kaarsenhouder, houten beeld, porseleinen putti, koperen keteltje op stoofje, 2 stola's van nerts, 2 keramiek beeldjes, 2 bekers, vaasjes, KPM ...

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Oude vergulde spiegel 2e helft 20e eeuw, lijst iets beschadigd 53x32cm. Cond.: R

Kris
Startprijs 25 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten grip en originele houten schede 20e eeuw Cond.: G

Staande schemerlamp
Resultaat: 32 EUR

Chinees porseleinen staande schemerlamp 2e helft 20e eeuw met geisha en gouddecor in zeer goede staat 44xø23cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse bronzen staande petroleumlamp, Grunderzeit Historisme. Staand op marmeren voet in zeer goede staat 67x22xø18cm. Cond.: G

Lamp porseleinen voet
Startprijs 15 EUR

Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M

2 Olifanten
Startprijs 160 EUR

Twee olifanten ca. 1900; 1x compositie metaal en 1x ivoor 6-9cm. Cond.: G

Lampevoet
Startprijs 20 EUR

Grote massief notenhouten lampevoet 50-er jaren in goede staat 121xø30cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Startprijs 15 EUR

Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.

Lepelrekje
Startprijs 10 EUR

Oud Hollands wandlepelrek met 6 tinnen lepels in barok stijl 20e eeuw 41x21cm. Cond.: G