Antiek notenhouten relikwie kastje met messing beslag en deurtje 16x10x4cm. Cond.: G
Frans Art Nouveau vergulde damesspiegel ca. 1900 met vrouw en zweepslagmotief in zeer goede staat. Spiegeltje is gescheurd 25x11cm. Cond.: G
Grote oude smeedijzeren kaarskandelaar ca. 1930 (hamergeslagen) 41xø20cm. Cond.: G
Oude kaarskandelaar gemaakt van hertshoorn in goede staat 5x16x6cm. Cond.: G
Apart oud bureau fotolijstje met barnsteen of barnsteen gekleurd glas 16x10cm. Cond.: G
Oud staand beschilderd metalen tafellampje 2e helft 20e eeuw met matglazen kap in bloemvorm 49xø11cm. Cond.: G
Mahoniehouten bloembak ca. 1880 met bandintarsia in goede originele staat 71xø33cm. Cond.: G
Oude speelkaarten-deelmachine gemaakt van hout en metaal. Gemerkt Christiaensen Antwerpen-Bruxelles "Jal made in France" 40x13x11cm. Cond.: G
Art Nouveau kralentasje (voor aan de riem) ca. 1910 in zeer goede staat 17x10cm. Cond.: G
Parelmoer theedoosje 19e eeuw met parelmoer binnendeksel, origineel slotje en ivoren pootjes. 2 Stukjes parelmoer missen 10x8x12cm. Cond.: R-G (sleutel ontbreekt)
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Twee oude tijdschriftenhouders ca. 1920, gemaakt van eikenhout en messing. In zeer goede originele staat 66x23cm. en 38x24cm. Cond.: G
Drie oude messing Neo-barok kaarskandelaars 20e eeuw in zeer goede staat 46x-52cm. Cond.: G
Mijnwerkerslamp Nr. 2801, geëlectrificeerd met daarbij een veldkijker 1e helft 20e eeuw, gemerkt Grodenstock Munchen 26xø9cm. en 9x14x4cm. Cond.: G
Kavel divers koperwerk ca. 1900; 1x visweegschaal, 1x kruideniersweegschaal met gewichten en 1 strijkijzer Cond.: G
5-Delig Hollands tinnen theestel 1e helft 20e eeuw, gemerkt met awa Holland. Tablet van latere datum en ongemerkt. In goede originele staat 15x39x25cm. Cond.: G
Kavel divers koperwerk ca. 1900. 1 Appelketel (gezwalustaart), 1 koperen bak met hengsel en 1 afrolset voor de haard 33xø24cm. en 33xø35cm. en 26x7x13cm. Cond.: G
Oud Afrikaans beschilderd masker 20e eeuw in zeer goede staat 40x20x12cm. Cond.: G
Moderne metalen design stalamp 2e helft 20e eeuw, ongemerkt met deukje in de voet 181xø29cm. Cond.: R
Likeurkelder 19e eeuw in Boulle stijl zonder inhoud. Gedeelte van koper inlegwerk ligt los in kelder en een gedeelte mist 25x21x33cm. Cond.: M
Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G
Oud nikkelen bewerkt tafelstuk met deksel, hengsel en porseleinen binnenbak 1e helft 20e eeuw 21x25x13cm. Cond.: G
Twee antieke lepeldoosjes; 1x mahonie met plated inleg 5x15,5x7cm. en 1x pallisander met koper inleg 5x7,5x18cm. Cond.: G
Kopergeslagen turfkist tweedimensionaal met figurenvoorstelling ca. 1920 31x45x31cm. Cond.: G
18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.
Wortelnoten theedoosje ca. 1920 met slot en sleutel in zeer goede staat 12x18x11cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G
Twee Oosterse vissen op sokkel, geheel gemaakt van hoorn. Groen met beige gekleurd 30-er/50-er jaren. Rugvinnen missen Cond.: R
4-Delige kopergeslagen tabaksset, ongemerkt 1e helft 20e eeuw 7-12cm. Cond.: G
Grote glazen karaf met tinnen armaturen in Art Nouveau stijl (Jugendstil) 2e helft 20e eeuw 36,5xø13cm. Cond.: G
Aparte kopergeslagen lamp met rondom 2 tweedimensionale voorstellingen van landelijk motief met vee 20e eeuw 51xø30cm. Cond.: G
5-Delig nikkelen theeset 1e helft 20e eeuw bestaande uit comfoor, tablet, suikerpot, melkkan, en vaasje. Gemerkt Metana 13x30x37cm. Cond.: G
Oude vernikkelde Art Deco hanglamp met hout ca. 1930 (3-lichts). Kan een poetsbeurt gebruiken 64x47x52cm. Cond.: G
18x Stuttgarter Weihnachtskrippe met tekeningen van Paula Jordan, Verlage Junge Gemeinde Stuttgart 20e eeuw. Geschikt voor kaarslicht Cond.: G
Houtgekerfde krantenhouder ca. 1900 in goede originele staat 42x34x8cm. Cond.: G
Bronzen hanglamp ca. 1900 met glazen bewerkte kappen in goede originele staat Cond.: G
Doos diversen o.a; 5 borden, verchroomde samovaar, houten kaarsenhouder, houten beeld, porseleinen putti, koperen keteltje op stoofje, 2 stola's van nerts, 2 keramiek beeldjes, 2 bekers, vaasjes, KPM ...
Oude vergulde spiegel 2e helft 20e eeuw, lijst iets beschadigd 53x32cm. Cond.: R
Oude Indonesische kris met bewerkte houten grip en originele houten schede 20e eeuw Cond.: G
Chinees porseleinen staande schemerlamp 2e helft 20e eeuw met geisha en gouddecor in zeer goede staat 44xø23cm. Cond.: G
Antieke Duitse bronzen staande petroleumlamp, Grunderzeit Historisme. Staand op marmeren voet in zeer goede staat 67x22xø18cm. Cond.: G
Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M
Twee olifanten ca. 1900; 1x compositie metaal en 1x ivoor 6-9cm. Cond.: G
Grote massief notenhouten lampevoet 50-er jaren in goede staat 121xø30cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.
Oud Hollands wandlepelrek met 6 tinnen lepels in barok stijl 20e eeuw 41x21cm. Cond.: G