Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 6-12cm. Cond.: G
Grote moderne glas-fusing Design bloemenvaas, bestaande uit 3 bewerkingslagen. Chip uit vaasmond 41x40x22cm. Cond.: R
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G
53 Kristallen of glazen glazen o.a; Rosenthal, diverse setjes 20e eeuw in zeer goede staat Cond.: G
44 Delen glas Art Deco o.a; bowl-dekselpot, glazen, kommen, dekselschaal etc. in zeer goede staat Cond.: G
Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R
Negen oude wijnglazen 20e eeuw; 5x mondgeblazen roemers en 4x kleinere wijnglazen 13-20cm. Cond.: G
Twee antieke kristallen dekselschalen met amandelslijpsel; 1x minime randschade 18xø21cm. en 1x met scherf van dekseldop 30xø17cm. Cond.: G
Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Handbeschilderd zogenaamd muizenflesje 20e eeuw, kopie naar een 18e eeuwse fles. Stop hoort er niet bij 19x8x5cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 20e eeuw bestaande uit; 1 dekseldoos met goudkleurig decor (robijnkleurig) 9xø15cm. 1x rozekleurig half-ei vormig schaaltje 5,5x11,5x10cm. en 1x bonbonschaal met bloemen- en goudde...
5-Delige kristallen set bestaande uit; 4 amandelgeslepen glazen en 1 amandelgeslepen karaf in goede staat 1e helft 20e eeuw 11xø10cm. en 28,5xø13cm. Cond.: G
Zeven delen glas en kristal 20e eeuw waaronder 5 gegraveerde glaasjes, 1 kristallen vaas (paarse kleur)en 1 amandelgeslepen kristallen karafje met stop 11-25,5cm. Cond.: G
Opaline glazen vaas met Jugendstil motief van een vrouw met zweepslag bloemen ca. 1900 28x9,3cm. Cond.: G
Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G
Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand
Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Oude kristallen tweekleurige facetgeslepen karaf met bloemmotief ca. 1930 in goede staat 21,5x14,5cm. Cond.: G
Twee opaline glazen vazen, handbeschilderd met een berglandschap, huis en edelweiss ca. 1890. In goede originele staat 28xø12cm.
Grote glazen gembercoupe met deksel 20e eeuw, geslepen met bloemen en vlinders (1 chip) 38xø20cm. Cond.: G
Biedermeier kristallen natfruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw 11xø19cm. Cond.: G