Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), aquarel op papier, boerin in portiek 31x16cm. Cond.: G
Johan Hendrik van Ieperen (Rotterdam 1909 - ), olieverf op paneel, stilleven met kaarskandelaar en fles 40x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, abstracte compositie van fantasiefiguren 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, stilleven met fruit en roemer op tafel 30x40cm. Cond.: G
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
Fulton, olieverf op paneel, driemasters bij de Highcliffs England 30x40cm. Cond.: G
4 Werken Gerard Schäperkötter 1989 (Gerard Schäperkötter 1914 - 2006), aquarel op papier, abstracte composities. Geschept papier, 2 licht beschadigd bij rand ca. 26x29cm. Cond.: G
B. Schopman, olieverf op linnen, oude koestal Buntelaar te Naaldwijk 31x41cm. Cond.: G
Gesigneerd Moolhuizen, olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht 50x62cm. Cond.: G
J. van Dongen, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht met waterlelies (licht gecraceleerd) 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht bij avond 50x60cm. Cond.: G
Wim van Norden (Amsterdam 1883 - ), Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G
M. Bakker ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met visser 60x80cm. Cond.: G (1 plekje)
Pieter de Regt ( 1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winters riviergezicht bij avond 60x90cm. Cond.: G
H.J. Bijvoet, olieverf op linnen, spelende poezen 18x24cm. Cond.: G
Pleun Betist ca. 1930 (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant 50x70cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 2001 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x80cm. Cond.: G
H.H. Ros ca. 1920, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Verso Delft), olieverf op linnen, Delftse gracht met figuren 30x40cm. Cond.: G
W. Bos ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands polderlandschap met molens 60x80cm. Cond.: G
G. Krabshuis '82, olieverf op paneel, rmatisch landschap met vee (de stier van Paulus Potter) 50x70cm. Cond.: G
Matteo Brondy (origineel of naar?), olieverf op paneel, Franse havenplaats 46x34cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Ruwel?), olieverf op linnen, dorpsgezicht met kerk en figuren 30x50cm. Cond.: G
2x Jacobus Hilte ca. 1910 (pendant), olieverf op paneel, wintergezicht en zomergezicht 12x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, romatisch landschap op eiken paneel (vervuild) Cond.: G
J. Schunselaar (Enschede), olieverf op linnen, vos 30x30cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1979 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, abstracte compositie 39x44cm. Cond.: G