Drie gravures 18e-19e eeuw; 1x Godvruchtigheid A.H., 1x Mildadigheit A.H. en 1x Dankbaarheid A. Houbraken fecit ca. 18,5x10cm. Cond.: R-G
P. Kooistra ca. 1930, olieverf op paneel, wintergezicht met figuren 24x30cm. Cond.: G
Christa Schmidt '81, olieverf op linnen, sprookjesachtige voorstelling met luchtschip en figuren 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op paneel, Indonesisch dorpsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
J.W. den Hartog? ca. 1900, houtsnede/handdruk op papier, anemonen 25x19cm. Cond.: G
Gemonogrammeerd I.H.S. ca. 1930, houtsnede op papier, viking op vliegend paard met bliksemschicht (surrealistisch) 28x23cm. Cond.: G
Drie houtsnedes van Cornelis Vons (Ierseke 1903 - Ede), houtsnedes op papier; 1x straatje Saurend 27x12cm., 1x Zuidelijk dorpsgezicht 26x11cm. en 1x straatje 26x16cm. Cond.: G
Drie houtsnedes van Cornelis Vons (Ierseke 1903 - Ede), houtsnedes op papier; 1x cactussen Curacao 26x14cm. 1x haven 24x17cm. en 1x winter 25x16cm.
Anton Reuvers '76 (Enschede), aqaurel op papier, berken 25x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Andre ......), ets op papier, plasgezicht met kustplaats 16x25cm. Cond.: G
K. Weidme? ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 45x37cm. Cond.: R
W. Visser 1932, olieverf op paneel, aardewerken fles met katjes 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, winters landschap met arreslee en figuren 28x24cm. Cond.: G
Henri 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met roemer 18x13cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand 18x12,8cm. Cond.: G
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Nr. 52, houtsnede op vloeipapier 24x21cm. Cond.: G
Japanse aquatint ca. 1900, gesigneerd, aquatint op papier, specht bij bloeiende boom 25x24cm. Cond.: G
Japanse aquatint ca. 1900, gesigneerd, aquatint op papier, riviergezicht met Japanse schepen en figuren 25x17cm. Cond.: G
Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), tekening op papier, ontwerp van een kerstkaart, gekleurde tekening 15x12,5cm. Cond.: G
Derec Roauche, Sunset 2002, olieverf op paneel 28x22cm. Cond.: G