Pieter Arie Nijgh 1941 (Wormerveen 1876 - Enschede 1959), olieverf op paneel, vaas met gemengde bloemen 32,5x27cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, boerenhoeve 30x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.
Andreé ca. 1950, olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 40x50cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U
J. Schunselaar (Enschede), olieverf op linnen, kleine plevier 13x18cm. Cond.: G
C. Snijders, olieverf op linnen, dorpsgezicht met gracht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, landschap met figuren en kastelen (cracele) 92x42cm. Cond.: M
C. Moret fecit, waarschijnlijk Christina Sophia Antonia Moret (Amsterdam 1870 - 1952 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur (lichte beschadiging) 50x42cm. Cond.: R-G
Fons van den Berg 1928 (Utrecht 1888 - 1937 Amsterdam), aquarel op papier, visser op steiger 23x15cm. Cond.: G
H.X. Lager? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands landschap met wilgen 32x24cm. Cond.: G
A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G
Louis Icarth, 1888-1950 Frankrijk, Handgesigneerd, ingekleurde ets, vrouw onder appelboom, 20x28 cm. Cond.:G
Pim van Drul, olieverf op linnen, Amsterdams grachtengezicht met pakhuizen (scheurtje) 70x80cm. Cond.: R
Hendricus Jacobus Burgers (Huissen 1834 - 1899 Parijs), olieverf op linnen, meisje op trap met kip 66x45cm. Cond.: G
Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op linnen, De hut van Mie (Gooi) 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op paneel, Indonesisch dorpsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Monogram G.W. ca. 1900, olieverf op linnen, slootgezicht met man in roeiboot 24x30cm. Cond.: G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelend kindje op strand met vele figuren op de achtergrond 18x24cm. Cond.: G
Maria van Regteren Altena, reproductie op papier, stilleven met bloemen 26x31cm. Cond.: G
Ton Ancone 2002 (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), aquarel op papier, Twentse boerderij De Strookap 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, portret van een man met een kruis 19x26cm. Cond.: G
Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en 2 boeren 40x80cm. Cond.: G
Thomas van Wissen ca. 1930, olieverf op linnen, handwerkende vrouw bij boerenhuisje met kippen 30x38cm. Cond.: G
A. Korver ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant (gecraceleerd en 1 plakker) 50x70cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, damesportret Pepita 24x30cm. Cond.: G
V. Hove ca. 1920, olieverf op linnen, oude dorpsstraat 32x24cm. Cond.: G
Ton Ancone 1996 (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Frans dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
K. Bauer, olieverf op paneel, bloemstilleven 24x30cm. Cond.: G
Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G
W. Hartlief 1922, olieverf op paneel, landschap met koeien bij een rivier 52x38cm. Cond.: G
Twee stillevens van K. Bauer, olieverf op paneel, 1x rozen en 1x viooltjes 19x24cm. Cond.: G
Ferdinand Willaert Belgische school ( Gent 1861 - 1938), olieverf op linnen, havenkade in de nacht met stoomboot 40x50cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee mezen op een tak 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Springer 1848, aquarel op papier, kerk in België (waarschijnlijk Brugge) 19e eeuw met figuren 38x26cm. Cond.: G
Meinert Volkers '52 (Enschede 1927 - ), zwarte inkt op papier, industrie (fabriek) 44x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee vogels op een tak 30x40cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, vaas met bloem 35x45cm. Cond.: G
Marinus Johannes Drulman (M. de Jongere, Amsterdam 1912 - Rotterdam), olieverf op linnen, zomers poldergezicht met molens 50x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, hoenderhof met haan en kippen 30x40cm. Cond.: G
Icoon voorstellend God de vader met scepter, 3 engelen en Heilige geest in de vorm van een duif. Russisch ca. 1900
Wijnand Bastiaan van Horssen (Rijswijk 1863 - 1931), olieverf op linnen, landschap met rivier in de Haagse School stijl 54x38cm.
F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven op tafel in 18e eeuwse stijl 30x40cm. Cond.: G