Broche RG 585/000, ca. 1890, met 11 oud slijpsel diamanten, ca.0.30 crt. l.get.W-W/SI-PI, L.34 mm., 2.2 gr.
Art-deco broche WG/GG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.10 crt.,W/SI en 7 diamant rozen, L.43 mm., 3.2 gr.
5-Rijig parel collier aan een antiek 19e eeuws GG 14 krt.slot. L. ca. 39 cm.
Collier van jade bolletjes waartussen 14 bolletjes GG 585/000 slot GG, waaraan een hanger WG bezet met diamant. L.41-43 cm.
Vroeg 19e eeuws heren zakhorloge met opengewerkt uurwerk met snek, gemerkt Samson. Handgeschilderde Chinese voorstelling en Chinese tekens in het uurwerk. Wijzers ontbreken..
Ring GG 585/000 met een peervormige saffier 18x13 mm., ø54, ca. 5.75 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een amozoniet, 30x20mm., ø59, ca. 14gr.
Amethist set bestaande uit een collier L.48+2 cm., en oorhangers 58 mm., zilver 925/000, ca. 33gr.
Collier van ovaal gefac.saffieren oplopend 6-8mm., karabijn sluiting zilver 925/000, ca. 25.1 gr.
Ring GG 585/000 met een robijn bol ø8mm., in goede kleur, en 12 briljanten 0.30 crt.,W/SI-PI, ø 64, 6.9 gr,
Ring RG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.20 crt. W/PI, ø 65, ca.4.1 gr.