Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.
Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren lepel met gegraveerde steel en bakrand. Grootkeur 835/000 midden 19e eeuw, MT: Jan Hendrik Eversbag AMsterdam ca. 39gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren oorijzer met twee bewerkte zilveren voorstukken voorzien van gravure: WJK 1882. 68 gr., Cond:G
3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U
Oud Hollands zilveren schaartje met boer- en boerinmotief op de armen ca. 29gr. L.: 9cm. Cond.: U
Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...
Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren ovaal bonbonmandje 925/000, fraai ajourgezaagd, jaarletter G, Chester 1907, MT: Georg Nathan & Rieley Hayes ca. 168gr. 29x11cm. Cond.: G
Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Russisch cloisonne parfumflesje op drie pijnappelpootjes met afschroefbaar dopje, waarin 2 cabuchongeslepen halfedelstenen. Voorzien van diverse Russische zilverkeuren : A.C. 1896, H.9 ...
Twee antieke zilveren vingerhoedjes, 1x voorzien van belastingteken. samen ca. 9gr. Cond.: U
Oude zilveren schaar aan lange zilveren jasseronketting met duifjesmotief Cond.: U
Zilveren tasbeugeltje, filigrain bewerkt ca. 21gr. 9cm. Cond.: U
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U
Diverse delen Gerritsen en Kempen plated bestek; 6x groot mes, 6x klein mes, 6x grote lepel, 6x kleine lepel, 6x grote vork, 6x kleine vork, 1x messenslijpvijl, 1x kleine saus/juslepel en 3x diverse o...
Mooi zwaar Engels zilveren theeservies begin 1900, Sheffield: Walker & Hall, 925/000 ca. 870gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren mergboor 835/000 met ivoren heft, jaarteller M: 1821, MT: onleesbaar L.: 22,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Zilveren opengewerkte flessenonderzetter met blauwglazen inzetbak op drie pootjes 925/000 zilvergewicht ca. 74cm. 4xø12cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje, grootkeur 925/000, jaarletter S: 1877, J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 305gr. H.: 10cm. Cond.: U
Dertien delige plated eierdopset met houder en lepels ca. 1900 staand op klauwpootjes (mooie kwaliteit) bestaande uit houder met 6 eierdopjes en 6 lepels. 25x20x20cm. Cond.: G