Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomlepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U

Plated bestek, Gerittsen & Kempen
Resultaat: 60 EUR

Diverse delen Gerritsen en Kempen plated bestek; 6x groot mes, 6x klein mes, 6x grote lepel, 6x kleine lepel, 6x grote vork, 6x kleine vork, 1x messenslijpvijl, 1x kleine saus/juslepel en 3x diverse o...

Zilveren tasbeugeltje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U

Keltum bestek, parelrand
Resultaat: 60 EUR

Diverse delen Keltum plated bestek met parelrand; 6 lepels, 6 vorken, 6 messen, 1 soeplepel, 6 vismesjes, 6 visvorkjes, 2 botermesjes, 2 vorkjes en 1 juslepel Cond.: G

Zilveren portemonnee
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren maliënkolder beursje 835/000, jaarletter F: 1915 ca. 68gr. Beugelbreedte 9cm. Cond.: U

Zilveren beker
Resultaat: 60 EUR

Oude zilveren beker op drie pootjes met licht geschulpte rand 830/000 ca. 57gr. 9xø6cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren taartschep, vermoedelijk Frankrijk, met bewerkte steel en gegraveerde bak 835/000 ca. 60gr. L.: 25cm. Cond.: U

4 Zilveren vorken
Resultaat: 60 EUR

Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G

Zilveren sjaal-broche
Resultaat: 55 EUR

Zilveren sjaalbroche Jugendstil ca. 22gr. 7,5x4cm. Cond.: U

8x Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U

13 Kleine lepels
Resultaat: 50 EUR

Dertien zilveren zout/mosterdlepeltjes ca. 59gr. Cond.: U

Zilveren boekje, rozenkrans
Resultaat: 50 EUR

Zilveren boekje waarin zilveren rozenkrans. Boekje is aan de buitenzijde deels geëmailleerd ca. 28gr. totaal (Boekje 3,5x2,5x1cm.) Cond.: U

Zilveren portemonnee
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren kralen-tasbeugeltje 2e gehalte MT: onleesbaar, jaarletter H: 1842 10cm. Cond.: G

BIjbeltje, zilveren slot
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollandse bijbel met zilveren slot uit 1875 MT: N.99 835/000 Cond.: G

Plated bestek 6-persoons
Resultaat: 45 EUR

Zes persoons plated Keltum bestek bestaande uit; 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 6 kleinere vorken en 6 grotere vorken in cassette 27x23x61cm. Cond.:G

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke zilveren vingerhoedjes, 1x voorzien van belastingteken. samen ca. 9gr. Cond.: U

7 Zilv. lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U

Diverse delen plated
Resultaat: 40 EUR

Diverse delen plated o.a; vorkjes, asbak, sleef, sigarettenetui, vaasje, theezef en onderzetters Cond.: R-G

Verzilverd servies
Resultaat: 40 EUR

4-Delig Chippendale plated koffieservies 20e eeu in zeer goede staat 16x29x40cm. Cond.: G

2 Plated flessenhouders
Resultaat: 40 EUR

Twee plated bewerkte fleshouders met rozenmotief ca. 1930 7,7xø9,5cm. Cond.: G