Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G
Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G
Bronzen borstbeeld ca. 1900, gesigneerd Donatello, in zeer goede originele staat 15x14x8cm. Cond.: G
Groot bronzen varken op ovaal marmeren voet 21e eeuw 22x44x15cm. Cond.: G
Bronzen meisje op zwart marmeren sokkel, gemerkt D.H. Chiparus (naar) met gietstempel 21e eeuw 35xø10cm. Cond.: G
Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G
Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G
Metalen wandlamp, voorstellende een visser met vissersmuts en pijp ca. 1920. Lamp moet in de pijp. Licht gaat aan door knopje op de kin, ogen zijn van glas 22,5x17x11cm. In goede originele staat.
Grote dikke bronzen duif met marmeren voet, ongesigneerd 21e eeuw (naar voorbeeld van Botero) 25x20x26cm. Cond.: G
Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Modern bronzen varken op marmeren sokkel 21e eeuw 17x28x15cm. Cond.: G
Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G
Twee grote bronzen boekensteunen met marneren voet en rugzijde, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 35x17x11cm. Cond.: G
Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G
Zware bronzen plated wildzwijn kop, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw en gebruikt voor decoratie van chique buffetten. Bovenin diverse openingen om bloemen of andere decoratie in te steken. In zeer goede...
Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.
Groot bronzen figuur van een katachtige met marmeren voet 21e eeuw, ongesigneerd 45x32x21cm. Cond.: G
Lindenhouten Madonna met kind 20e eeuw, geheel staand op console 67cm. Cond.: G
Groot Chinees houten beeld, voorstellende Confusuis?. Waarschijnlijk gefungeerd als lampenvoet 20e eeuw H.: 57cm. Cond.: G
Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G
Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G
Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G
Bronzen Oosterse mannenkop, vermoedelijk India, met los bronzen uitschuifbaar achterstuk ca. 1900 of ouder 33x14x22cm. Cond.: G
Grote bronzen olifant zittend op rond marmeren voet 21e eeuw 44xø28cm. Cond.: G
Bronzen stier op marmeren sokkel, genummerd met gietstempel 20e eeuw 21x23x9cm. Cond.: G
Zwaar gietijzeren Chinees beeld met bronzen patina ca. 1900, 44cm. Cond.: G
Compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet en glas. Voorstellend een jongen met hengel en vis in de hand. Lichte randschade voet (chips) 40x29x11cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil schaal staande op vier pootjes ca. 1900 met waterlelie, kikker en bloem. Tweedimensionaal opgewerkt met mooie patina in goede originele staat 5x27x23cm. Cond.: G
Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G
Groot marmeren Art Deco stuk met compositie metalen vrouwenfiguur en vogel (koud beschilderd). Lichte beschadigingen op sommige hoeken, verder in goede staat 41x78x14cm. Cond.: G
Bronzen dansende vrouw, Jugendstil stijl met grijs marmeren voet 21e eeuw 49cm. Cond.: G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G
Twee bronzen beren met boek 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk boekensteunen 12x11x9cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Bronzen paard met zadel op zwart marmeren voet, gesigneerd Milo met gietstempel 21e eeuw 26x24x13cm.
Twee grote Chinese bronzen siervazen met bloemen- en vogeldecor ca. 1900 in zeer goede originele staat en mooie patina 38x18xø12cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G
Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G
Antieke Oosterse bronzen boedha met restvergulding 10x7x3cm. Cond.: G
Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G