Kavel met 48 Zilveren munten Israel Proof en UNC, diverse 10 en 25 lirot munten.
Prachtcollectie Vaticaan vanaf 1929 t/m 2010, postfris practisch compleet en veel materiaal tot 10x dubbel. Tevens honderden eerstedags enveloppen etc. etc.
Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G
Ring WG/GG 585/000, met een gefac. Amethist 3,0 crt, 2 baquette geslepen toermalijnen, totaal 0,44 crt met een goede kleur en briljanten totaal 0.18 crt. SI/W. ø 53, 4,4 gr.
Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G
Dameshorloge Omega GG 585/000, met GG 585/000 gevlochtenband,mechanisch. De band is wat geknikt en beschadigd. 15,6 gr. goud
Gesigneerd B.C. Koekkoek ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren 31x22cm. Cond.: M
Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G
Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.
Grote antieke messing tafel met petroleump, ca.1880, Historisme, met groen onyx blad. Lamp is geëlektrificeerd. 179x37x38cm., Cond.:G
Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G
Antieke notenhout fineer 2-gewichten regulateur, ca. 1880, gemerkt F.U.B.Freiburg, met secondenaanduiding. In goede originele staat. 113x45x20cm.
Friese (Hindeloopen) stoelklok 18e-19e eeuw met bronzen uurwerk en mooi gietwerk 68x31x24cm. Cond.: G
Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...
Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.
Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G
Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G
Mooie schaapslederen fauteuil met kopernagels en houten poten, 97x78x76 cm., Cond.:G
Groot antiek Chinees porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een oude man, met stok, in bloemetjes toga. 45x15x11cm., Cond.:G
Antieke Cchinese keramieken wierookbrander, 19e eeuw, met craquelee glazuur. 8xø9 cm., Cond.:G
Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....
Zakhorloge GG Elka met centrale secondewijzer, goudkleurige wijzerplaat, met geel metalen ketting. 71 gr.
Prachtige notenhouten Louis Philippe voltaire ca. 1880. Opengewerkt met rozenmotief en goede rode velours stoffering 118x63x68cm. Cond.: G