Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

48 Zilveren munten Israel
Resultaat: 325 EUR

Kavel met 48 Zilveren munten Israel Proof en UNC, diverse 10 en 25 lirot munten.

Prachtcollectie Vaticaan
Resultaat: 325 EUR

Prachtcollectie Vaticaan vanaf 1929 t/m 2010, postfris practisch compleet en veel materiaal tot 10x dubbel. Tevens honderden eerstedags enveloppen etc. etc.

Klok met draken
Resultaat: 325 EUR

Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 325 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G

Ring WG/GG toermalijn, amethist brilj.
Resultaat: 320 EUR

Ring WG/GG 585/000, met een gefac. Amethist 3,0 crt, 2 baquette geslepen toermalijnen, totaal 0,44 crt met een goede kleur en briljanten totaal 0.18 crt. SI/W. ø 53, 4,4 gr.

Cello
Resultaat: 310 EUR

Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G

Omega Dameshorloge GG
Resultaat: 300 EUR

Dameshorloge Omega GG 585/000, met GG 585/000 gevlochtenband,mechanisch. De band is wat geknikt en beschadigd. 15,6 gr. goud

Schilderij naar B.C. Koekkoek
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd B.C. Koekkoek ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren 31x22cm. Cond.: M

Ambrusini ca. 1900
Resultaat: 300 EUR

Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 300 EUR

Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.

Messing lamp met tafel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke messing tafel met petroleump, ca.1880, Historisme, met groen onyx blad. Lamp is geëlektrificeerd. 179x37x38cm., Cond.:G

Grote Franse pendule
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G

2-Gewichten klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke notenhout fineer 2-gewichten regulateur, ca. 1880, gemerkt F.U.B.Freiburg, met secondenaanduiding. In goede originele staat. 113x45x20cm.

Hindeloopen stoelklok
Resultaat: 300 EUR

Friese (Hindeloopen) stoelklok 18e-19e eeuw met bronzen uurwerk en mooi gietwerk 68x31x24cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 300 EUR

Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...

Barokstijl vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.

Engelse Art Deco vitrine, eikenhout
Resultaat: 300 EUR

Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G

Meubel met tegels
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G

Schaapslederen fauteuil
Resultaat: 300 EUR

Mooie schaapslederen fauteuil met kopernagels en houten poten, 97x78x76 cm., Cond.:G

Chinees 19e eeuws beeld
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een oude man, met stok, in bloemetjes toga. 45x15x11cm., Cond.:G

Wierook brander
Resultaat: 300 EUR

Antieke Cchinese keramieken wierookbrander, 19e eeuw, met craquelee glazuur. 8xø9 cm., Cond.:G

Hollands zilv. dienblaadje
Resultaat: 290 EUR

Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....

Zakhorloge GG Elka
Resultaat: 280 EUR

Zakhorloge GG Elka met centrale secondewijzer, goudkleurige wijzerplaat, met geel metalen ketting. 71 gr.

Gestoken mahonie stoel, rode stof
Resultaat: 280 EUR

Prachtige notenhouten Louis Philippe voltaire ca. 1880. Opengewerkt met rozenmotief en goede rode velours stoffering 118x63x68cm. Cond.: G