Twee grote Sevres stijl porseleinen pronkvazen, 20e eeuw met bronzen monturen. In goede staat, een voet gerestaureerd. 60x31xØ20cm.
Zes etsen op papier Willem Minderman (Leiden 1910 - 1985 Den Haag), 1x Kazernestraat, eigendruk XVII/XXV, 1x Lissabon eigendruk XVII/XXV, 1x Smidswater eigendruk XVII/XXV, 1x Vosina termostaat? XVII/X...
Arnout van Gilst (gesigneerd M. Ottee) ( 1898 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenschuur met met en geit 50x60cm. Cond.: G
Zakhorloge GG 585/000, Moeris, met centrale secondewijzer, aan zwart gevlochten koord met 3 GG elementen. ø 46 mm.
Frans marmeren pendule met brocot balans (zichtbaar) ca. 1880. Tweekleurig bewerkt marmer en 8-daags uurwerk. In goede originele staat 39x27x13cm. Cond.: G
2 Antieke bronzen figuren, 1891, onduidelijk gesigneerd, jongen en meisje. 17-17.5cm., Cond.:G
Hanghorloge GG 585/000, met emaile plaat met bloemen. De gehele kast is voorzien van bewerking. Aan een GG 585/000 koordcollier. Lengte 78 cm, totaal 28 gr.
Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...
Doos met gulden setjes, allemaal PRoof of UNC. Ca. 40 stuks, tevens enkele losse setjes/munten.
Karel Appel 83/100, lithografie op papier, fantasievoorstelling 52x37cm.
Zeldzame gietijzeren Grunderzeit kleding/paraplu standaard ca. 1880 met lekbak. In goede originele staat 157x58x29cm. Cond.: G
Rapier 17e-18e eeuw met gravering en restvergulding. Stukje metaal van het heft mist L.: 93cm. Cond.: R
Tiffany stijl tafellamp, gemonteerd op bronzen Jugendstil voet ca. 1900 (bloemmotief). In zeer goede staat 50xø42cm. Cond.: G
Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede originele...
Jade-armband, 6 rij-ig, met fijne gefac. jadekralen, ø ca. 3mm. Bevestigd aan een GG 585/000 schuifsluiting met gegraveerde bovenzijde. Lengte 19,5cm
Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G
Monogram J. v. C., Hollands zeegezicht ca. 1800 met vissers en driemasters 25x21cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R
Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - ), olieverf op linnene, Balinees meisje 35,5x25,5cm. Cond.: G
Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G