Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U

Zilveren mand
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, Jaarletter S: 1928. MT: Zilverfabriek Voorschoten. 14x9x6 cm. ca 85 gr. Cond: U.

Zilveren sauciere, groot
Startprijs 380 EUR

Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.

Ronde doos met afbeeldingen
Startprijs 325 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos met romantische voorstelling van een putti die een vogeltje uit een kooitje haalt. Rondom geheel bewerkt evenals de onderzijde, begin 1900met oud inlands b...

Pillendoosje, eivorm
Resultaat: 90 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G

Zilveren taartschep
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U

Verzilverde bruidsbeker
Resultaat: 60 EUR

Duitse plated bruidsbeker, ca.1880, historisme in goede originele staat. 16.xø7 cm.

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 35 EUR

6 Hollands zilveren theelepels met bloemmotief aan steel en in steel gegraveerd, 2e gehalte, MT:Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca.55 gr., Cond.:U

5 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.

Broche GG tahitieparel
Startprijs 400 EUR

Broche GG, 585/000. Finse stijl. Langwerpige organisch-gevormde broche met aan het brede gedeelte een grilligeTahitieparel, ca. 9,7x12,6mm. Bij het smalle gedeelte aan de onderzijde zit een briljant g...

4-Streng parels, petrol
Startprijs 325 EUR

Zoetwaterparel collier, petrol kleur, 4 rij-ig, ø parel 5,7x3,8mm, met 19e eeuws GG ovale schuifsluiting. Lengte 40 cm.

Zwart/geel parelcollier
Startprijs 275 EUR

Parelcollier geknoopt met zwarte en gele parels, lengte 43 cm bevestigd aan een GG bolsluiting, ø 12 mm.

Ring GG briljant bol
Startprijs 1.100 EUR

Ring GG 750/000, bolmodel, volgezet met 148 briljanten, ca. 1,67 crt. SI/W. ø 55, 9,6 gr.

Collier met Tahitiparels
Startprijs 900 EUR

Collier met 31 Tahitiparels, chocolade bruin, ø 11,5-14 mm, met zeer weinig natuurlijke oneffenheden. Met RG 585/000 sluiting. lengte 45 cm.

Ring GG, witte onyx, saffier
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000, met grote wiite Onyx, 16x16mm en 24 donkere Saffieren. ø 54, 8,6 gr.

Tahitiparels 2
Startprijs 200 EUR

2 mooie Tahitie parels ø 13,5 mm, met weinig natuurlijke kenmerken.

Ring RG onyx
Startprijs 80 EUR

Ring RG 585/000, zegelring met ovale onyx, ø 65, 3,9 gr.

Ring GG diamant
Startprijs 130 EUR

Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.

Ring GG aquamarijn
Startprijs 450 EUR

Ring GG 750/000 met een aquamarijn ca 10x15mm, emeraldslijpsel, met meerdere insluitsels. Het is een grote volle ring, de buitenzijde van de band is gematteerd. ø 55, ca 17,4gr.

Ring GG aquamarijn en 2 briljanten
Startprijs 450 EUR

Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.

Broche GG gematteerd
Startprijs 250 EUR

Broche GG 585/000. Strakke markiesvormige broche met opening, waartussen een briljant geslepen diamant is gezet, 0.05 SI, voorzien van een kanonsluiting. Het oppervlak van de broche is gematteerd. Len...

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 100 EUR

Zilveren horlogeketting met vergulde schuiftonnen en paardehoofd aan bovenzijde. Oud belastingstempel, buitenlandse werken. Lengte 31 cm. ca. 33 gr. Cond.: U.

Zilveren opdienvork
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U

Brandewijn kom
Startprijs 325 EUR

Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U