Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Album met ca. 1000 kaarten
Resultaat: 200 EUR

Groot album met ansichtkaarten wereld en allerlei diversiteiten. geheel in een Jugndstil album.

Kerstner
Resultaat: 200 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.

Art Nouveau klokje
Resultaat: 200 EUR

Antiek bronzen jugendstil tafelklokje met pfeilkreuz wekkeruurwerk ca. 1900,mooie vormgeving. 27x16x9cm., Cond.:G

Eethoek (6 stoelen)
Resultaat: 200 EUR

Retro vintage eethoek. Schitterende set van 6x jaren '50 stoelen, massief notenhout en nieuw bekleed in topstaat. 2x Armleunstoelen en tafel 88x56x60cm. Cond.: U

Noten bureaustoel
Resultaat: 200 EUR

Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G

Gateleg tafel 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vroege Engelse Gateleg eikenhouten tafel 1e helft 18e eeuw in goede originele staat (lade misy) 70x102x106cm. Cond.: G

1-Deurs spiegelkast
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse notenhouten fineer 1-deurs spiegelkast met lade en met kroon in roccoco stijl. In zeer goede staat 235x92x47cm.

Grote spiegel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.

Heriz, Perzisch tapijt
Resultaat: 200 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi van kleur 356x260cm. Cond.: G

Mariabeeld 1850
Resultaat: 200 EUR

Antiek vurenhouten barok madonna met kindje Jezus, ca.1780, staande op originele losse voet (beschadigd) kroontje weg. 46x15x14cm., Cond.:R

Bronzen man op paard
Resultaat: 200 EUR

Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G

Baardman kruik
Resultaat: 200 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw, klein formaat in goede originele staat. Barstjes in glazuur 21xø11,5cm. Cond.: G

2 Aardewerk fonteinen Teplitz
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,

Gouden penning 1979
Resultaat: 190 EUR

Gouden penning 1979, 14 karaat Utrecht.

Collectie Groot Britannië
Resultaat: 190 EUR

Collectie Groot Britannië met stockboek met aardig klassiek en vooroorlogs materiaal. Veel postfrissen jaargangen tussen 2000-2010 en albumbladen.

Duitse Grunderkast
Resultaat: 190 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit 2-deurs kast met lade ca. 1880. Prachtige gestoken panelen, lichte fineerschade 197x120x58cm. Cond.: G

Imari lamp met kap
Resultaat: 190 EUR

Oude imari porseleinen tafellamp met messing monturen( geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest is later. 47xø29 cm., Cond.G

Bijbel, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R

Bewerkt kokerdoosje
Resultaat: 180 EUR

Hollands zilveren 925/000 kokerdoosje waarin 3 naaigaren klosjes op zilveren houder waarin naalden kunnen worden opgeborgen. 2 cm. L.5,5 cm. ca. 31 gr., Cond.:U

3 Oosterse munten
Resultaat: 180 EUR

Drie Chinese munten 100 Cash, FR/ZF

A. Dircks, haven
Resultaat: 180 EUR

Anton Dirckx ( Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, sleepboot bij haven 16x21cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaanse
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Victor Zeppenfeld) ca. 1890, olieverf op linnen, Italiaanse vrouw in kledendracht 56x70cm. Cond.: G

NL albumbladen 2004-2007
Resultaat: 180 EUR

Nederland albumbladen 2004-2007 en stockboek met 5 gulden hangend haar , 50-er jaren en puntstempels.

Buffetkast Henri Deux
Resultaat: 180 EUR

Notenhouten Henri Deux buffet ca. 1880, in goede originele staat met zuilen, snijwerk en origineel beslag 230x140x54cm. Cond.: G