Groot album met ansichtkaarten wereld en allerlei diversiteiten. geheel in een Jugndstil album.
Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G
Vroege Engelse Gateleg eikenhouten tafel 1e helft 18e eeuw in goede originele staat (lade misy) 70x102x106cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi van kleur 356x260cm. Cond.: G
Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,
Collectie Groot Britannië met stockboek met aardig klassiek en vooroorlogs materiaal. Veel postfrissen jaargangen tussen 2000-2010 en albumbladen.
Duitse notenhout fineer Grunderzeit 2-deurs kast met lade ca. 1880. Prachtige gestoken panelen, lichte fineerschade 197x120x58cm. Cond.: G
Oude imari porseleinen tafellamp met messing monturen( geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest is later. 47xø29 cm., Cond.G
Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R
Nederland albumbladen 2004-2007 en stockboek met 5 gulden hangend haar , 50-er jaren en puntstempels.